Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2005/2006: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 62: | Linia 62: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | | ALIGN=LEFT|AZS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
|} | |} | ||
== | ==RUNDA I== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 121: | Linia 120: | ||
! WIDTH=4%|set 4 | ! WIDTH=4%|set 4 | ||
! WIDTH=4%|set 5 | ! WIDTH=4%|set 5 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|08.10.2005 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|MKS Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|15.10.2005 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|AZS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|22.10.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | | ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | ||
| ALIGN=center|'''3 : | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|05.11.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|29-27 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12.11.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dabrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|24-26 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|19.11.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|26.11.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | |} | ||
|- | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|LKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dabrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|MKS Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|03.12.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MKS Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-12 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10.12.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|17.12.2005 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | | ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|19-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|07.01.2006 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|28-26 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|14.01.2006 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dabrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' | ||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|26-24 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|21.01.2006 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|25-11 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|28.01.2006 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[MKS Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|29-31 | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |} | ||
==PLAY OFF== | |||
===O MIEJSCA 1-4 (DO 3 ZWYCIĘSTW)=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
! WIDTH=4%|BILANS | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|11.02.2006 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|27-25 | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|'''1:0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|12.02.2006 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|24-26 | |||
| ALIGN=center|25-5 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|'''1:1''' | | ALIGN=center|'''1:1''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.02.2006 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | | ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-23 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 163: | Linia 484: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.02.2006 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | | ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-21 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-19 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-21 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''3:1''' | | ALIGN=center|'''3:1''' | ||
|} | |} | ||
===O MIEJSCA 3-4 (DO 2 ZWYCIĘSTW)=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 194: | Linia 515: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|2005 | | ALIGN=center|04.03.2005 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|27-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|26-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 207: | Linia 528: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|2005 | | ALIGN=center|11.03.2005 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dąbrowa Górnicza]] | ||
Linia 219: | Linia 540: | ||
| ALIGN=center|'''0:2''' | | ALIGN=center|'''0:2''' | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 2005/2006]] |
Aktualna wersja na dzień 08:20, 10 kwi 2022
ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA KOBIET GRUPA 2
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Pszczyna | 14 | 38 | 39 | 12 | ||||
2 | Płomień Sosnowiec | 14 | 31 | ? | ? | ? | ? | 36 | 14 |
3 | OLIMPIA Jawor | 14 | 30 | ? | ? | ? | ? | 36 | 19 |
4 | MKS II Dabrowa Górnicza | 14 | 24 | ? | ? | ? | ? | 29 | 24 |
5 | AZS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 14 | 19 | ? | ? | ? | ? | 22 | 27 |
6 | GWARDIA II Wrocław | 14 | 14 | ? | ? | ? | ? | 24 | 34 |
7 | MKS Zawiercie | 14 | 10 | ? | ? | ? | ? | 15 | 36 |
8 | MKS Wodzisław Śląski | 14 | 2 | ? | ? | ? | ? | 7 | 42 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08.10.2005 | MKS Wodzisław Śląski | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 23-25 | 23-25 | 23-25 | - | - | |
2 | 15.10.2005 | Płomień Sosnowiec | AZS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 3 : 0 | 25-20 | 25-20 | 25-22 | - | - | |
3 | 22.10.2005 | OLIMPIA Jawor | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 22-25 | 21-25 | 25-17 | 25-14 | 14-16 | |
4 | 05.11.2005 | Płomień Sosnowiec | PLKS Pszczyna | 2 : 3 | 22-25 | 21-25 | 25-16 | 29-27 | 7-15 | |
5 | 12.11.2005 | MKS II Dabrowa Górnicza | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20-25 | 23-25 | 24-26 | - | - | |
6 | 19.11.2005 | GWARDIA II Wrocław | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 23-25 | 22-25 | 21-25 | - | - | |
7 | 26.11.2005 | Płomień Sosnowiec | MKS Zawiercie | 3 : 0 | 25-19 | 25-20 | 25-14 | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Pszczyna | 7 | 20 | 6 | 1 | 0 | 0 | 21 | 5 |
2 | Płomień Sosnowiec | 7 | 18 | 5 | 1 | 1 | 0 | 20 | 5 |
3 | OLIMPIA Jawor | 7 | 14 | ? | ? | ? | ? | 17 | 11 |
4 | AZS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 7 | 12 | ? | ? | ? | ? | 14 | 11 |
5 | MKS II Dabrowa Górnicza | 7 | 11 | ? | ? | ? | ? | 12 | 13 |
6 | MKS Zawiercie | 7 | 5 | ? | ? | ? | ? | 8 | 18 |
7 | GWARDIA II Wrocław | 7 | 3 | ? | ? | ? | ? | 9 | 20 |
8 | MKS Wodzisław Śląski | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 3 | 21 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 03.12.2005 | Płomień Sosnowiec | MKS Wodzisław Śląski | 3 : 0 | 25-17 | 25-12 | 25-23 | - | - | |
9 | 10.12.2005 | AZS CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18-25 | 22-25 | 15-25 | - | - | |
10 | 17.12.2005 | Płomień Sosnowiec | OLIMPIA Jawor | 1 : 3 | 25-23 | 17-25 | 22-25 | 19-25 | - | |
11 | 07.01.2006 | PLKS Pszczyna | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 17-25 | 28-26 | 25-14 | 25-16 | - | |
12 | 14.01.2006 | Płomień Sosnowiec | MKS II Dabrowa Górnicza | 2 : 3 | 25-22 | 22-25 | 21-25 | 26-24 | 13-15 | |
13 | 21.01.2006 | Płomień Sosnowiec | GWARDIA II Wrocław | 3 : 0 | 25-23 | 25-15 | 25-11 | - | - | |
14 | 28.01.2006 | MKS Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 29-31 | 15-25 | 21-25 | - | - |
PLAY OFF
O MIEJSCA 1-4 (DO 3 ZWYCIĘSTW)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | BILANS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11.02.2006 | Płomień Sosnowiec | OLIMPIA Jawor | 3 : 2 | 27-25 | 15-25 | 20-25 | 25-17 | 15-10 | 1:0 | |
2 | 12.02.2006 | Płomień Sosnowiec | OLIMPIA Jawor | 2 : 3 | 18-25 | 24-26 | 25-5 | 25-18 | 15-17 | 1:1 | |
3 | 18.02.2006 | OLIMPIA Jawor | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-23 | 25-15 | 25-22 | - | - | 2:1 | |
4 | 19.02.2006 | OLIMPIA Jawor | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-21 | 25-19 | 14-21 | 25-17 | - | 3:1 |
O MIEJSCA 3-4 (DO 2 ZWYCIĘSTW)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | BILANS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 04.03.2005 | Płomień Sosnowiec | MKS II Dąbrowa Górnicza | 3 : 0 | 27-25 | 25-22 | 26-24 | - | - | 1:0 | |
2 | 11.03.2005 | MKS II Dąbrowa Górnicza | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | - | - | - | - | - | 0:2 |