Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2004/2005: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „=ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA KOBIET GRUPA 2= ==TABELA KOŃCOWA== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: ...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
Linia 25: | Linia 25: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|PLKS Pszczyna | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
Linia 87: | Linia 87: | ||
| ALIGN=center|39 | | ALIGN=center|39 | ||
|} | |} | ||
== | ==RUNDA I== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 103: | Linia 103: | ||
! WIDTH=4%|set 4 | ! WIDTH=4%|set 4 | ||
! WIDTH=4%|set 5 | ! WIDTH=4%|set 5 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|09.10.2004 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16.10.2004 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|POLONIA Świdnica | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|25-8 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|23.10.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|26-24 | |||
| ALIGN=center|12-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|06.11.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MKS Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13.11.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[MKS Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|24-26 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|20.11.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|CALISIA II Kalisz | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|27.11.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|AZS Opole | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|29-31 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z | |||
! WIDTH=6%|P | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Opole | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|MKS Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|CALISIA II Kalisz | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|04.12.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11.12.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|13-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18.12.2004 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|25-12 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|08.01.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|MKS Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|9-25 | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|15.01.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|22.01.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|CALISIA II Kalisz | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|19-25 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27.11.2004 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AZS Opole | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|25-11 | |||
| ALIGN=center|25-11 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
==PLAY OFF== | |||
===O MIEJSCA 1-4 (DO 3 ZWYCIĘSTW)=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
! WIDTH=4%|BILANS | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|12.02.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''1:0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13.02.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|28-26 | |||
| ALIGN=center|11-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''2:0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|19.02.2005 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|'''0:3''' | | ALIGN=center|'''0:3''' | ||
Linia 164: | Linia 469: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|2005 | | ALIGN=center|19.03.2005 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | | ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-19 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|23-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-23 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''1:0''' | | ALIGN=center|'''1:0''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|2005 | | ALIGN=center|20.03.2005 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | | ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|22-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|20-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''0:2''' | | ALIGN=center|'''0:2''' | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 2004/2005]] |
Aktualna wersja na dzień 07:57, 10 kwi 2022
ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA KOBIET GRUPA 2
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLONIA Świdnica | 14 | 25 | 11 | 3 | 38 | 12 |
2 | PLKS Pszczyna | 14 | 25 | 11 | 3 | 35 | 15 |
3 | Płomień Sosnowiec | 14 | 23 | 9 | 5 | 30 | 24 |
4 | GWARDIA II Wrocław | 14 | 22 | 8 | 6 | 33 | 23 |
5 | MKS Zawiercie | 14 | 20 | 6 | 8 | 21 | 28 |
6 | MKS Wodzisław Śląski | 14 | 19 | 5 | 9 | 19 | 33 |
7 | AZS Opole | 14 | 18 | 4 | 10 | 18 | 34 |
8 | CALISIA II Kalisz | 14 | 16 | 2 | 12 | 13 | 39 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 09.10.2004 | Płomień Sosnowiec | PLKS Pszczyna | 3 : 1 | 25-15 | 25-20 | 22-25 | 25-21 | - | |
2 | 16.10.2004 | POLONIA Świdnica | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-22 | 25-8 | 25-21 | - | - | |
3 | 23.10.2004 | Płomień Sosnowiec | GWARDIA II Wrocław | 3 : 2 | 25-15 | 26-24 | 12-25 | 23-25 | 15-6 | |
4 | 06.11.2004 | Płomień Sosnowiec | MKS Wodzisław Śląski | 3 : 2 | 20-25 | 17-25 | 25-22 | 25-18 | 15-13 | |
5 | 13.11.2004 | MKS Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25-17 | 22-25 | 24-26 | 23-25 | - | |
6 | 20.11.2004 | Płomień Sosnowiec | CALISIA II Kalisz | 3 : 0 | 25-19 | 25-22 | 25-15 | - | - | |
7 | 27.11.2004 | AZS Opole | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 29-31 | 25-23 | 25-22 | 25-22 | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLONIA Świdnica | 7 | 13 | 6 | 1 | 19 | 5 |
2 | PLKS Pszczyna | 7 | 12 | 5 | 2 | 17 | 8 |
3 | Płomień Sosnowiec | 7 | 12 | 5 | 2 | 16 | 12 |
4 | GWARDIA II Wrocław | 7 | 11 | 4 | 3 | 17 | 12 |
5 | AZS Opole | 7 | 11 | 4 | 3 | 16 | 13 |
6 | MKS Zawiercie | 7 | 10 | 3 | 4 | 11 | 14 |
7 | MKS Wodzisław Śląski | 7 | 8 | 1 | 6 | 7 | 20 |
8 | CALISIA II Kalisz | 7 | 7 | 0 | 7 | 2 | 21 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 04.12.2004 | PLKS Pszczyna | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-21 | 25-23 | 25-21 | - | - | |
9 | 11.12.2004 | Płomień Sosnowiec | POLONIA Świdnica | 3 : 2 | 15-25 | 13-25 | 25-17 | 25-21 | 15-12 | |
10 | 18.12.2004 | GWARDIA II Wrocław | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-21 | 25-12 | 25-21 | - | - | |
11 | 08.01.2005 | MKS Wodzisław Śląski | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 9-25 | 20-25 | 22-25 | - | - | |
12 | 15.01.2005 | Płomień Sosnowiec | MKS Zawiercie | 3 : 1 | 25-15 | 25-14 | 23-25 | 25-23 | - | |
13 | 22.01.2005 | CALISIA II Kalisz | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 21-25 | 19-25 | 25-23 | 25-21 | 16-14 | |
14 | 27.11.2004 | Płomień Sosnowiec | AZS Opole | 3 : 0 | 25-11 | 25-11 | 25-14 | - | - |
PLAY OFF
O MIEJSCA 1-4 (DO 3 ZWYCIĘSTW)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | BILANS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12.02.2005 | PLKS Pszczyna | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-18 | 25-22 | 25-15 | - | - | 1:0 | |
2 | 13.02.2005 | PLKS Pszczyna | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-16 | 28-26 | 11-25 | 25-17 | - | 2:0 | |
3 | 19.02.2005 | Płomień Sosnowiec | PLKS Pszczyna | 2 : 3 | 25-22 | 18-25 | 23-25 | 25-20 | 10-15 | 0:3 |
O MIEJSCA 3-4 (DO 2 ZWYCIĘSTW)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | BILANS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19.03.2005 | Płomień Sosnowiec | GWARDIA II Wrocław | 3 : 1 | 25-19 | 23-25 | 25-23 | 25-10 | - | 1:0 | |
2 | 20.03.2005 | GWARDIA II Wrocław | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 10-25 | 22-25 | 20-25 | - | - | 0:2 |