Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1967/1968: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1967/1968 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1967/1968 | ||
='''TABELA | ='''TABELA PO I RUNDZIE (NIEPEŁNA)'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 17: | Linia 17: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała | | ALIGN=LEFT|BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Goleszów | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Gliwice | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|BAILDON Katowice | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|SILESIA Rybnik | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Żywiec | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|GÓRNIK Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|PIAST Gliwice | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4- | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|METAL Węgierska Górka | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|14.10.1967 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|METAL Węgierska Górka | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|15.10.1967 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Żywiec | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|21.10.1967 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|GÓRNIK Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|22.10.1967 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BAILDON Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|25.11.1967 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|OLIMPIA Goleszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|26.11.1967 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|02.12.1967 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
==RUNDA II== | |||
==RUNDA | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 71: | Linia 243: | ||
! WIDTH=4%|set 4 | ! WIDTH=4%|set 4 | ||
! WIDTH=4%|set 5 | ! WIDTH=4%|set 5 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|13.01.1968 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|METAL Węgierska Górka | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|14.01.1968 | |||
| ALIGN=center|11.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Żywiec | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|27.01.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|GÓRNIK Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|28.01.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BAILDON Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|19-17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|03.02.1968 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : | | ALIGN=center|AZS Częstochowa | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 19:27, 22 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1967/1968
TABELA PO I RUNDZIE (NIEPEŁNA)
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 11 | 9 | 9 | 2 | 30 | 10 |
2 | AZS Częstochowa | 9 | 8 | 8 | 1 | 25 | 10 |
3 | BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała | 11 | 8 | 8 | 3 | 27 | 13 |
4 | OLIMPIA Goleszów | 11 | 7 | 7 | 4 | 25 | 22 |
5 | AZS Gliwice | 11 | 6 | 6 | 5 | 22 | 21 |
6 | BAILDON Katowice | 8 | 4 | 4 | 4 | 17 | 16 |
7 | SILESIA Rybnik | 11 | 4 | 4 | 7 | 19 | 27 |
8 | KOLEJARZ Katowice | 7 | 3 | 3 | 4 | 11 | 15 |
9 | CZARNI Żywiec | 10 | 3 | 3 | 7 | 18 | 24 |
10 | GÓRNIK Kazimierz | 8 | 3 | 3 | 5 | 12 | 19 |
11 | PIAST Gliwice | 11 | 3 | 3 | 8 | 16 | 27 |
12 | METAL Węgierska Górka | 8 | 3 | 3 | 5 | 7 | 24 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14.10.1967 | ? | METAL Węgierska Górka | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
2 | 15.10.1967 | ? | CZARNI Żywiec | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
3 | 21.10.1967 | ? | GÓRNIK Kazimierz | Płomień Milowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | 22.10.1967 | ? | BAILDON Katowice | Płomień Milowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
? | 25.11.1967 | ? | OLIMPIA Goleszów | Płomień Milowice | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
? | 26.11.1967 | ? | BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
? | 02.12.1967 | ? | AZS Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? | - | - | - | - | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 13.01.1968 | 18.00 | Płomień Milowice | METAL Węgierska Górka | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
13 | 14.01.1968 | 11.30 | Płomień Milowice | CZARNI Żywiec | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
14 | 27.01.1968 | ? | Płomień Milowice | GÓRNIK Kazimierz | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
15 | 28.01.1968 | ? | Płomień Milowice | BAILDON Katowice | 3 : 1 | 11-15 | 15-4 | 15-9 | 19-17 | - |
? | 03.02.1968 | ? | Płomień Milowice | AZS Częstochowa | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
? | 27.03.1968 | ? | Płomień Milowice | OLIMPIA Goleszów | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY O AWANS DO II LIGI 05-07.04.1968
TURNIEJ FINAŁOWY O AWANS DO II LIGI TORUŃ 24-28.04.1968
MECZE PŁOMIENIA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24.04.1968 | ? | Płomień Milowice | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
2 | 25.04.1968 | ? | Płomień Milowice | AZS Lublin | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
3 | 26.04.1968 | ? | Płomień Milowice | AZS Kraków | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
4 | 27.04.1968 | ? | Płomień Milowice | AZS Poznań | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
5 | 28.04.1968 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF II Warszawa | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU -AWANS 4 PIERWSZE DRUŻYNY
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 5 | 4 | 4 | 1 | 13 | 4 |
2 | AZS AWF II Warszawa | 5 | 4 | 4 | 1 | ? | ? |
3 | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 5 | ? | ? | ? | ||
4 | AZS Poznań | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
5-6 | AZS Lublin | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
5-6 | AZS Kraków | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |