Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 150: | Linia 150: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.11.1977 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : | | ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20.11.1977 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|7-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 176: | Linia 176: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26.11.1977 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|17-18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 189: | Linia 189: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27.11.1977 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10.12.1977 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 215: | Linia 215: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.12.1977 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 228: | Linia 228: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.12.1977 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-5 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|6-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.12.1977 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|9-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-13 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.12.1977 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-5 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 274: | Linia 274: | ||
! WIDTH=6%|M | ! WIDTH=6%|M | ||
! WIDTH=6%|Pkt | ! WIDTH=6%|Pkt | ||
! WIDTH=6%|Z | ! WIDTH=6%|Z | ||
! WIDTH=6%|P | ! WIDTH=6%|P | ||
! WIDTH=6%|Sety + | ! WIDTH=6%|Sety + | ||
! WIDTH=6%|Sety - | ! WIDTH=6%|Sety - | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|START Łódź | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|SIARKA Tarnobrzeg | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ZAWISZA Sulechów | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 15:38, 25 sie 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1977/1978
HASŁO W BUDOWIE - TREŚĆ CZĘŚCIOWO NIE DOTYCZY TEGO HASŁA !
TABELA KOŃCOWA FINAŁ A
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 38 | 28 | 28 | 10 | 97 | 53 |
2 | Start Łódź | 38 | 26 | 26 | 12 | 93 | 55 |
3 | Płomień Milowice | 38 | 26 | 26 | 12 | 87 | 58 |
4 | TS Wisła Kraków | 38 | 15 | 15 | 23 | 66 | 80 |
5 | BKS Stal Bielsko-Biała | 38 | 15 | 15 | 23 | 64 | 82 |
TABELA KOŃCOWA FINAŁ B
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | AZS AWF Warszawa | 38 | 22 | 22 | 16 | 83 | 62 |
7 | Kolejarz Katowice | 38 | 22 | 22 | 16 | 82 | 69 |
8 | Spójnia Gdańsk | 38 | 17 | 17 | 21 | 78 | 78 |
9 | Siarka Tarnobrzeg | 38 | 10 | 10 | 28 | 44 | 94 |
10 | Zawisza Sulechów | 38 | 9 | 9 | 29 | 44 | 96 |
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19.11.1977 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | 15-13 | 15-7 | 15-5 | - | - |
2 | 20.11.1977 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 0 : 3 | 7-15 | 8-15 | 8-15 | - | - |
3 | 26.11.1977 | ? | ZAWISZA Sulechów | Płomień Milowice | 0 : 3 | 12-15 | 17-18 | 8-15 | - | - |
4 | 27.11.1977 | ? | SIARKA Tarnobrzeg | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-13 | 8-15 | 16-14 | 15-10 | - |
5 | 10.12.1977 | ? | Płomień Sosnowiec | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | 16-14 | 15-10 | 15-8 | - | - |
6 | 17.12.1977 | ? | Płomień Sosnowiec | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 10-15 | 4-15 | 10-15 | - | - |
7 | 18.12.1977 | ? | Płomień Sosnowiec | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 1 | 15-7 | 15-5 | 6-15 | 15-8 | - |
8 | 13.12.1977 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 10-15 | 15-6 | 9-15 | 15-12 | 15-13 |
9 | 14.12.1977 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 15-6 | 15-5 | 15-6 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 9 | 9 | 9 | 0 | 27 | 8 |
2 | WISŁA Kraków | 9 | 8 | 8 | 1 | 26 | 7 |
3 | START Łódź | 9 | 6 | 6 | 3 | 20 | 13 |
4 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 5 | 5 | 4 | 20 | 17 |
5 | Płomień Milowice | 9 | 4 | 4 | 5 | 15 | 16 |
6 | AZS AWF Warszawa | 9 | 4 | 4 | 5 | 17 | 19 |
7 | KOLEJARZ Katowice | 9 | 3 | 3 | 6 | 14 | 22 |
8 | SIARKA Tarnobrzeg | 9 | 3 | 3 | 6 | 10 | 20 |
9 | ZAWISZA Sulechów | 9 | 2 | 2 | 7 | 7 | 24 |
10 | SPÓJNIA Gdańsk | 9 | 1 | 1 | 8 | 14 | 24 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 listopada 1976 (pn) | ??? | Płomień Milowice | Wisła Kraków | 3 : 1 | 15:8 | 6:15 | 16:14 | 15:7 | - |
2 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
3 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
4 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
5 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
6 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
7 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
8 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
9 | ???? 2015 | ??? | Płomień Sosnowiec | -------- | ? : ? | - | - | - | - | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |