Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1972/1973: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 415: | Linia 415: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|START Gdynia | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 12:17, 18 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1972/1973
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Start Łódź | 26 | 24 | 24 | 2 | 75 | 20 |
2 | AZS AWF Warszawa | 26 | 20 | 20 | 6 | 64 | 34 |
3 | Polonia Świdnica | 26 | 12 | 12 | 14 | 48 | 50 |
4 | Spójnia Warszawa | 26 | 8 | 8 | 18 | 37 | 61 |
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Płomień Milowice (b) | 26 | 19 | 19 | 7 | 59 | 32 |
6 | Legia Warszawa | 26 | 11 | 11 | 15 | 41 | 51 |
7 | Wisła Kraków | 26 | 10 | 10 | 16 | 47 | 55 |
8 | Start Gdynia (b) | 26 | 0 | 0 | 26 | 9 | 78 |
ROZGRYWKI LIGOWE
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 05.11.1972 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 2 : 3 | 2-15 | 0-15 | 15-10 | 15-7 | 15-17 |
2 | 11.11.1972 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 3 : 0 | 15-8 | 15-5 | 15-8 | - | - |
3 | 12.11.1972 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 1 : 3 | 11-15 | 15-17 | 15-6 | 14-16 | - |
4 | 18.11.1972 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-13 | 15-8 | 7-15 | 15-5 | - |
5 | 19.11.1972 | ? | SPÓJNIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-2 | 16-14 | 15-8 | - | - |
6 | 25.11.1972 | ? | Płomień Milowice | START Gdynia | 3 : 0 | 15-2 | 15-5 | 15-5 | - | - |
7 | 26.11.1972 | ? | Płomień Milowice | POLONIA Świdnica | 3 : 2 | 15-8 | 10-15 | 5-15 | 15-9 | 15-9 |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | START Łódź | 7 | 7 | 7 | 0 | 21 | 6 |
2 | AZS AWF Warszawa | 7 | 5 | 5 | 2 | 17 | 10 |
3 | SPÓJNIA Warszawa | 7 | 4 | 4 | 3 | 17 | 13 |
4 | POLONIA Świdnica | 7 | 4 | 4 | 3 | 16 | 14 |
5 | Płomień Milowice | 7 | 4 | 4 | 3 | 14 | 13 |
6 | WISŁA Kraków | 7 | 2 | 2 | 5 | 13 | 15 |
7 | LEGIA Warszawa | 7 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 |
8 | START Gdynia | 7 | 0 | 0 | 7 | 3 | 21 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 29.11.1972 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-13 | 15-8 | 15-9 | - | - |
9 | 13.12.1972 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-0 | 15-11 | 15-14 | - | - |
10 | 14.12.1972 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-6 | 15-11 | 16-14 | - | - |
11 | 16.12.1972 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Warszawa | 3 : 0 | 17-15 | 15-4 | 15-9 | - | - |
12 | 17.12.1972 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 0 : 3 | 6-15 | 9-15 | 10-15 | - | - |
13 | 05.01.1973 | ? | POLONIA Świdnica | Płomień Milowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
14 | 07.01.1973 | ? | START Gdynia | Płomień Milowice | 0 : 3 | 11-15 | 2-15 | 6-15 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | START Łódź | 14 | 13 | 13 | 1 | 40 | 10 |
2 | AZS AWF Warszawa | 14 | 12 | 12 | 2 | 38 | 12 |
3 | POLONIA Świdnica | 14 | 8 | 8 | 6 | 29 | 21 |
4 | SPÓJNIA Warszawa | 14 | 7 | 7 | 7 | 27 | 28 |
5 | Płomień Milowice | 14 | 7 | 7 | 7 | 23 | 25 |
6 | LEGIA Warszawa | 14 | 5 | 5 | 9 | 19 | 32 |
7 | WISŁA Kraków | 14 | 4 | 4 | 10 | 22 | 31 |
8 | START Gdynia | 14 | 0 | 0 | 14 | 6 | 42 |
SKŁAD DRUŻYNY
Trener Krystyna Czajkowska-Rawska
Zawodniczki:
- Aszkiełowicz Teresa
- Cesarz Teresa
- Kozioł-Godlewska Grażyna
- Hałaburda Danuta
- Kopczyńska Krystyna
- Cholewińska-Modnicka Bożena
- Piela Danuta
- Piela Elżbieta
- Prabucka
- Rychlicka-Kasprzyk Teresa
- Schiller Irena