Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 01) 27.07.2019
'''TREŚĆ NIE DOTYCZY TEGO MECZU - HASŁO W BUDOWIE !!!'''
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1) |
---|
Sezon 2019/2020 - I Liga - Kolejka 1: 27 lipca 2019 (sobota, godz. 18:15), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: 4.500) Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków) - Marcin Ciepły (Kraków), Jacek Tokarski (Kluczbork). Techniczny: Mateusz Czerwień (Kraków) |
23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka
25. Piotr Polczak
66. Płamen Kraczunow
27. Rafał Grzelak (30' 16. Dawid Ryndak 36')
10. Stanisław Biłeńkyj
20. Jakub Sinior (65' 17. Kacper Radkowski)
11. Patryk Mularczyk (46' 14. Filip Karbowy)
8. Szymon Pawłowski
30. Patryk Małecki
99. Fabian Piasecki
Trener: Radosław Mroczkowski
1. Martin Polaczek
25. Bartosz Jaroch 68'
28. Kornel Osyra
20. Dmytro Baszłaj 70'
2. Filip Modelski
8. Karol Danielak
7. Rafał Figiel
27. Konrad Sieracki
6. Tomasz Nowak
11. Łukasz Sierpina
95. Marko Roginić
Trener: Krzysztof Brede
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 26 lipca 2019 | Stal Mielec | Warta Poznań | 2:1 (2:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 26 lipca 2019 | Olimpia Grudziądz | Chrobry Głogów | 5:0 (3:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 27 lipca 2019 | Wigry Suwałki | Chojniczana Chojnice | 1:1 (1:1) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 27 lipca 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Sandecja Nowy Sącz | 3:0 (2:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 27 lipca 2019 | Miedź Legnica | Odra Opole | 0:0 (0:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 27 lipca 2019 | Puszcza Niepołomice | GKS 1962 Jastrzębie | 0:0 (0:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 27 lipca 2019 | Radomiak Radom | GKS Tychy | 2:1 (1:0) |
Liga I (2 poziom rozgr.) | 1 | 27 lipca 2019 | GKS Bełchatów | Stomil Olsztyn | 3:0 (2:0) |
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Grudziądz (A) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 |
2 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (A) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
- | GKS Bełchatów (B) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
4 | Stal Mielec (B) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
- | Radomiak Radom (B) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
6 | Wigry Suwałki (B) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Chojniczanka Chojnice | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
10 | Miedź Legnica | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
- | Puszcza Niepołomice | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
- | GKS 1962 Jastrzębie | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
- | Odra Opole | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
14 | GKS Tychy | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
- | Warta Poznań | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
16 | Stomil Olsztyn (S) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
- | Sandecja Nowy Sącz (S) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
18 | Chrobry Głogów (S) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK