Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 12) 05.10.2019
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (1:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 12: 5 października 2019 (sobota, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) - Michał Sobczak (Bydgoszcz), Jakub Zalewski (Wrocław). Techniczny: Paweł Kucharczyk (Wrocław) 1:0 Stanisław Biłeńkyj 17' |
23. Matko Perdijić
7. Tomasz Nawotka
17. Kacper Radkowski
25. Piotr Polczak78'
27. Rafał Grzelak 41' (46' 22. Quentin Seedorf)
30. Patryk Małecki
21. Tomasz Hołota
20. Jakub Sinior71'
8. Szymon Pawłowski
10. Stanisław Biłeńkyj (67' 11. Patryk Mularczyk)
99. Fabian Piasecki (90+3' 14. Filip Karbowy)
Trener: Dariusz Dudek
1. Daniel Bielica
28. Michal Piter-Bučko
7. Grzegorz Baran 85'
4. Marcin Flis
27. Damian Chmiel
16. Michał Walski (67' 8. Maciej Małkowski)
13. Radosław Kanach
10. Thiago (84' 20. Maciej Korzym)
11. Dominik Kun 59'
19. Kamil Ogorzały
91. Mateusz Klichowicz (75' 24. Mariusz Gabrych)
Trener: Tomasz Kafarski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz |
POZOSTAŁE MECZE 12 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | 4 października 2019 | Stal Mielec | GKS 1962 Jastrzębie | 3:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | 4 października 2019 | Miedź Legnica | Puszcza Niepołomice | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | 5 października 2019 | Chojniczana Chojnice | Odra Opole | 1:2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | 5 października 2019 | Wigry Suwałki | Radomiak Radom | 1:4 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | 5 października 2019 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | GKS Bełchatów | 4:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | 5 października 2019 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | GKS Tychy | 4:3 (2:3) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | 5 października 2019 | Chrobry Głogów | Warta Poznań | 0: 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | 6 października 2019 | Olimpia Grudziądz | Stomil Olsztyn | : (:) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK