Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 32) 14.07.2020
SPRAWOZDANIE
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:0) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 2: - 2019 (wtorek, godz. 17:00), Chojnice, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Wojciech Krztoń (Olsztyn) - Dariusz Bohonos, Marcin Czerwiński. Techniczny: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn) 1:0 Oskar Paprzycki 23' |
84. Radosław Janukiewicz
20. Oskar Paprzycki
26. Mateusz Bartosiak
38. Martin Klabnik
18. Krystian Wachowiak (46' 19. Michał Sacharuk)
14. Mateusz Kuzimski
68. Bartosz Wolski
9. Robert Ziętarski (78' 99. Marcin Rajch)
22. Łukasz Zejdler
10. Aghwan Papikjan (65' 7. Marcin Trojanowski)
17. Tomasz Mikołajczak
Trener: Zbigniew Smółka
13. Krystian Stępniowski
16. Dawid Ryndak
5. Kacper Łopata
25. Piotr Polczak
98. Wojciech Słomka (72' 29. Markas Beneta)
22. Quentin Seedorf8' (46' 9. Mateusz Szwed)
17. Kacper Radkowski
6. Bartłomiej Babiarz (59' 11. Patryk Mularczyk)
30. Patryk Małecki25'
8. Szymon Pawłowski
99. Fabian Piasecki71'
Trener: Krzysztof Dębek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice |
POZOSTAŁE MECZE 32 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 14 lipca 2020 | Warta Poznań | GKS Tychy | 2:2 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 14 lipca 2020 | Wigry Suwałki | Sandecja Nowy Sącz | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 14 lipca 2020 | Stal Mielec | Chrobry Głogów | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 15 lipca 2020 | Puszcza Niepołomice | Stomil Olsztyn | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 15 lipca 2020 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Radomiak Radom | 1:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 15 lipca 2020 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Odra Opole | 4:3 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 16 lipca 2020 | Olimpia Grudziądz | GKS 1962 Jastrzębie | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 16 lipca 2020 | Miedź Legnica | GKS Bełchatów | 3:0 (3:0) |
TABELA PO 32 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 32 | 65 | 19 | 8 | 5 | 61 | 33 |
2 | Stal Mielec | 32 | 61 | 19 | 4 | 9 | 50 | 30 |
3 | Warta Poznań | 32 | 57 | 17 | 6 | 9 | 49 | 32 |
4 | Radomiak Radom (b) | 32 | 54 | 15 | 9 | 8 | 49 | 41 |
5 | Miedź Legnica (s) | 32 | 50 | 14 | 8 | 10 | 48 | 40 |
6 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 46 | 34 |
7 | Puszcza Niepołomice | 32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 32 | 37 |
8 | GKS Tychy | 32 | 44 | 11 | 11 | 10 | 58 | 51 |
9 | Chrobry Głogów | 32 | 43 | 12 | 7 | 13 | 36 | 43 |
10 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 47 | 52 |
11 | Sandecja Nowy Sącz | 32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 44 | 49 |
12 | Stomil Olsztyn | 32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 26 | 36 |
13 | GKS 1962 Jastrzębie | 32 | 39 | 9 | 12 | 11 | 40 | 45 |
14 | GKS Bełchatów (b) | 32 | 39 | 11 | 6 | 15 | 36 | 44 |
15 | Olimpia Grudziądz (b) | 32 | 39 | 11 | 6 | 15 | 45 | 55 |
16 | Odra Opole | 32 | 39 | 10 | 9 | 13 | 32 | 38 |
17 | Chojniczanka Chojnice | 32 | 30 | 8 | 6 | 18 | 44 | 61 |
18 | Wigry Suwałki | 32 | 26 | 7 | 5 | 20 | 26 | 51 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK