Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 22) 07.03.2020: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 58: | Linia 58: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 22 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 71: | Linia 71: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[6 marca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[7 marca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczana Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 5:2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[7 marca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 5:1''' (2:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[7 marca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:0 ''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[7 marca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:2 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[8 marca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[8 marca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECZIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:3 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[ | | ALIGN=center|[[9 marca]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WARTA POZNAŃ|Warta Poznań]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
Wersja z 10:06, 27 sie 2020
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 3:5 (1:1) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 22: 7 marca 2020 (sobota, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica) - Michał Hnatkiewicz (Wrovław), Łukasz Sobiło (Legnica), Techniczny: Maciej Habuda (Wrocław) 1:0 Szymon Pawłowski 34' (k.) |
13. Krystian Stępniowski
29. Markas Beneta50'
5. Kacper Łopata
25. Piotr Polczak
98. Wojciech Słomka44'
7. Tomasz Nawotka
6. Bartłomiej Babiarz (79' 11. Patryk Mularczyk 81')
20. Jakub Sinior
14. Filip Karbowy (46' 18. Rubio 76')
30. Patryk Małecki
8. Szymon Pawłowski (46' 99. Fabian Piasecki)
Trener: Dariusz Dudek
22. Karol Niemczycki
77. Erik Čikoš
5. Konrad Stępień 33'
11. Marcin Stefanik
28. Michał Mikołajczyk
50. Maksymilian Sitek (70' 23. Piotr Stawarczyk)
14. Jakub Serafin 51'
25. Wiktor Żytek
10. Hubert Tomalski (90+1' 8. Longinus Uwakwe)
24. Bartosz Eizenchart (39' 17. Bartosz Żurek)
13. Jewhen Radionow
Trener: Tomasz Tułacz
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice |
POZOSTAŁE MECZE 22 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 6 marca 2020 | Odra Opole | GKS Bełchatów | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 7 marca 2020 | Miedź Legnica (s) | Chojniczana Chojnice | 5:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 7 marca 2020 | Chrobry Głogów | GKS Tychy | 5:1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 7 marca 2020 | Sandecja Nowy Sącz | Stomil Olsztyn | 3:0 (3:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 7 marca 2020 | GKS 1962 Jastrzębie | Radomiak Radom | 3:2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 8 marca 2020 | Wigry Suwałki | Olimpia Grudziądz | 1:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 8 marca 2020 | Stal Mielec | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 9 marca 2020 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Warta Poznań | 2:0 (1:0) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK