Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 18: | Linia 18: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
Linia 29: | Linia 29: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | | ALIGN=LEFT|[[Victoria Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
Linia 40: | Linia 40: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik Wojkowice Komorne]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
Linia 51: | Linia 51: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
Linia 62: | Linia 62: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
Linia 73: | Linia 73: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
Linia 84: | Linia 84: | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Budowlani Częstochowa]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Budowlani Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- | ||
Linia 95: | Linia 95: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
Linia 106: | Linia 106: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | | ALIGN=LEFT|[[Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
Linia 117: | Linia 117: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 128: | Linia 128: | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 139: | Linia 139: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
|} | |} | ||
Linia 170: | Linia 170: | ||
| ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | | ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa | | ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|Górnik Wojkowice Komorne | | ALIGN=LEFT|Górnik Wojkowice Komorne | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Sosnowiec | | ALIGN=LEFT|Kolejarz Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0* | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | | ALIGN=LEFT|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|Górnik Sosnowiec | | ALIGN=LEFT|Górnik Sosnowiec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:4 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|CKS Budowlani Częstochowa | | ALIGN=LEFT|CKS Budowlani Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0* | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|Warta Zawiercie | | ALIGN=LEFT|Warta Zawiercie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9:1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|Skra Częstochowa | | ALIGN=LEFT|Skra Częstochowa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|Górnik Piaski | | ALIGN=LEFT|Górnik Piaski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:4 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|CKS Czeladź | | ALIGN=LEFT|CKS Czeladź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | | ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0:0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2:2 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Wersja z 13:15, 25 wrz 2019
III Liga (Zagłębie) - Sezon 1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | 22 | 36 | 16 | 4 | 2 | 74 | 27 |
2 | Victoria Częstochowa | 22 | 27 | 11 | 5 | 6 | 39 | 34 |
3 | Górnik Wojkowice Komorne | 22 | 25 | 9 | 7 | 6 | 47 | 37 |
4 | Kolejarz Sosnowiec | 22 | 23 | 9 | 5 | 8 | 30 | 32 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 22 | 22 | 8 | 6 | 8 | 37 | 38 |
6 | Górnik Sosnowiec | 22 | 21 | 9 | 3 | 10 | 52 | 46 |
7 | CKS Budowlani Częstochowa | 22 | 21 | 9 | 3 | 10 | 45 | 54 |
8 | Warta Zawiercie | 22 | 19 | 7 | 5 | 10 | 38 | 44 |
9 | Skra Częstochowa | 22 | 19 | 5 | 9 | 8 | 25 | 32 |
10 | Górnik Piaski | 22 | 19 | 6 | 7 | 9 | 37 | 49 |
11 | CKS Czeladź | 22 | 17 | 7 | 3 | 12 | 29 | 41 |
12 | Płomień Milowice | 22 | 15 | 5 | 5 | 12 | 39 | 58 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raków Częstochowa | - | 2:2 | 8:0 | 3:0 | 3:1 | 5:2 | 2:3 | 3:1 | 2:0 | 1:2 | 3:0 | 3:0 |
2 | Victoria Częstochowa | 1:9 | - | 2:1 | 0:1 | 4:1 | 3:1 | 1:4 | 0:0 | 1:1 | 4:0 | 3:1 | 3:2 |
3 | Górnik Wojkowice Komorne | 1:1 | 2:2 | - | 4:0 | 4:1 | 2:2 | 5:2 | 6:0 | 0:0 | 4:1 | 6:1 | 2:1 |
4 | Kolejarz Sosnowiec | 2:2 | 1:0 | 1:1 | - | 2:1 | 1:2 | 3:0* | 0:5 | 0:0 | 3:4 | 3:0 | 4:2 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 1:2 | 1:1 | 1:1 | 0:0 | - | 2:1 | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 5:0 | 4:0 | 2:2 |
6 | Górnik Sosnowiec | 2:4 | 0:2 | 1:1 | 3:1 | 4:2 | - | 4:2 | 4:0 | 3:1 | 3:2 | 2:4 | 3:4 |
7 | CKS Budowlani Częstochowa | 1:6 | 2:3 | 3:0* | 0:2 | 5:1 | 3:1 | - | 4:1 | 2:2 | 3:3 | 3:2 | 3:1 |
8 | Warta Zawiercie | 1:3 | 2:0 | 5:2 | 0:2 | 2:2 | 1:0 | 9:1 | - | 0:0 | 1:1 | 3:1 | 4:2 |
9 | Skra Częstochowa | 3:3 | 0:4 | 1:0 | 0:1 | 1:2 | 1:5 | 3:0 | 0:0 | - | 3:1 | 2:0 | 4:1 |
10 | Górnik Piaski | 2:3 | 0:1 | 2:3 | 3:2 | 1:3 | 1:1 | 1:1 | 4:1 | 2:1 | - | 2:1 | 4:4 |
11 | CKS Czeladź | 1:3 | 3:0 | 0:1 | 1:0 | 3:0 | 1:0 | 0:2 | 4:0 | 1:1 | 1:1 | - | 2:0 |
12 | Płomień Milowice | 1:3 | 0:2 | 2:1 | 1:1 | 1:4 | 3:8 | 3:1 | 4:2 | 3:0 | 0:0 | 2:2 | - |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 września 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Skra Częstochowa | ||
1 | 3 września 1961 | Warta Zawiercie | Raków Częstochowa | ||
1 | 3 września 1961 | Płomień Milowice | CKS Czeladź | ||
1 | 3 września 1961 | Górnik Piaski | Górnik Sosnowiec | ||
1 | 3 września 1961 | Victoria Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ||
1 | 3 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | 12 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ||
2 | 12 września 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Victoria Częstochowa | ||
2 | 12 września 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Górnik Piaski | ||
2 | 12 września 1961 | Górnik Sosnowiec | Płomień Milowice | ||
2 | 12 września 1961 | CKS Czeladź | Warta Zawiercie | ||
2 | 12 września 1961 | Raków Częstochowa | Skra Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | 17 września 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Raków Częstochowa | ||
3 | 17 września 1961 | Skra Częstochowa | CKS Czeladź | ||
3 | 17 września 1961 | Warta Zawiercie | Górnik Sosnowiec | ||
3 | 17 września 1961 | Płomień Milowice | Górnik Wojkowice Komorne | ||
3 | 17 września 1961 | Górnik Piaski | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
3 | 17 września 1961 | Victoria Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | 24 września 1961 | Victoria Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ||
4 | 24 września 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Piaski | ||
4 | 24 września 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | ||
4 | 24 września 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Warta Zawiercie | ||
4 | 24 września 1961 | Górnik Sosnowiec | Skra Częstochowa | ||
4 | 24 września 1961 | CKS Czeladź | Raków Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | 1 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Czeladź | ||
5 | 1 października 1961 | Raków Częstochowa | Górnik Sosnowiec | ||
5 | 1 października 1961 | Skra Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ||
5 | 1 października 1961 | Warta Zawiercie | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
5 | 1 października 1961 | Płomień Milowice | CKS Budowlani Częstochowa | ||
5 | 1 października 1961 | Górnik Piaski | Victoria Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 8 października 1961 | Górnik Piaski | Kolejarz Sosnowiec | ||
6 | 8 października 1961 | Victoria Częstochowa | Płomień Milowice | ||
6 | 8 października 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Warta Zawiercie | ||
6 | 8 października 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | ||
6 | 8 października 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Raków Częstochowa | ||
6 | 8 października 1961 | Górnik Sosnowiec | CKS Czeladź |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 15 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Sosnowiec | ||
7 | 15 października 1961 | CKS Czeladź | Górnik Wojkowice Komorne | ||
7 | 15 października 1961 | Raków Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
7 | 15 października 1961 | Skra Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | ||
7 | 15 października 1961 | Warta Zawiercie | Victoria Częstochowa | ||
7 | 15 października 1961 | Płomień Milowice | Górnik Piaski |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 22 października 1961 | Płomień Milowice | Kolejarz Sosnowiec | ||
8 | 22 października 1961 | Górnik Piaski | Warta Zawiercie | ||
8 | 22 października 1961 | Victoria Częstochowa | Skra Częstochowa | ||
8 | 22 października 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Raków Częstochowa | ||
8 | 22 października 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | ||
8 | 22 października 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | Górnik Sosnowiec |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 29 października 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne | ||
9 | 29 października 1961 | Górnik Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
9 | 29 października 1961 | CKS Czeladź | CKS Budowlani Częstochowa | ||
9 | 29 października 1961 | Raków Częstochowa | Victoria Częstochowa | ||
9 | 29 października 1961 | Skra Częstochowa | Górnik Piaski | ||
9 | 29 października 1961 | Warta Zawiercie | Płomień Milowice |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 5 listopada 1961 | Warta Zawiercie | Kolejarz Sosnowiec | ||
10 | 5 listopada 1961 | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | ||
10 | 5 listopada 1961 | Górnik Piaski | Raków Częstochowa | ||
10 | 5 listopada 1961 | Victoria Częstochowa | CKS Czeladź | ||
10 | 5 listopada 1961 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Sosnowiec | ||
10 | 5 listopada 1961 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Wojkowice Komorne |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
11 | 12 listopada 1961 | Kolejarz Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
11 | 12 listopada 1961 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Budowlani Częstochowa | ||
11 | 12 listopada 1961 | Górnik Sosnowiec | Victoria Częstochowa | ||
11 | 12 listopada 1961 | CKS Czeladź | Górnik Piaski | ||
11 | 12 listopada 1961 | Raków Częstochowa | Płomień Milowice | ||
11 | 12 listopada 1961 | Skra Częstochowa | Warta Zawiercie |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
12 | 18 marca 1962 | Skra Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ||
12 | 18 marca 1962 | Raków Częstochowa | Warta Zawiercie | ||
12 | 18 marca 1962 | CKS Czeladź | Płomień Milowice | ||
12 | 18 marca 1962 | Górnik Sosnowiec | Górnik Piaski | ||
12 | 18 marca 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Victoria Częstochowa | ||
12 | 18 marca 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | CKS Budowlani Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
13 | 25 marca 1962 | Kolejarz Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | ||
13 | 25 marca 1962 | Victoria Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
13 | 25 marca 1962 | Górnik Piaski | Górnik Wojkowice Komorne | ||
13 | 25 marca 1962 | Płomień Milowice | Górnik Sosnowiec | ||
13 | 25 marca 1962 | Warta Zawiercie | CKS Czeladź | ||
13 | 25 marca 1962 | Skra Częstochowa | Raków Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
14 | 1 kwietnia 1962 | Raków Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ||
14 | 1 kwietnia 1962 | CKS Czeladź | Skra Częstochowa | ||
14 | 1 kwietnia 1962 | Górnik Sosnowiec | Warta Zawiercie | ||
14 | 1 kwietnia 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) | |
14 | 1 kwietnia 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Piaski | ||
14 | 1 kwietnia 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Victoria Częstochowa |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
15 | 8 kwietnia 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Victoria Częstochowa | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Górnik Piaski | CKS Budowlani Częstochowa | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Płomień Milowice | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Warta Zawiercie | Górnik Wojkowice Komorne | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Skra Częstochowa | Górnik Sosnowiec | ||
15 | 8 kwietnia 1962 | Raków Częstochowa | CKS Czeladź |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
16 | 15 kwietnia 1962 | CKS Czeladź | Kolejarz Sosnowiec | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | Górnik Sosnowiec | Raków Częstochowa | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Skra Częstochowa | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | Victoria Częstochowa | Górnik Piaski | ||
16 | 15 kwietnia 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Płomień Milowice |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
17 | 29 kwietnia 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Górnik Piaski | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | Płomień Milowice | Victoria Częstochowa | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | Warta Zawiercie | CKS Budowlani Częstochowa | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | Skra Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | Raków Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ||
17 | 29 kwietnia 1962 | CKS Czeladź | Górnik Sosnowiec |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
18 | 6 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | Kolejarz Sosnowiec | ||
18 | 6 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | CKS Czeladź | ||
18 | 6 maja 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Raków Częstochowa | ||
18 | 6 maja 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Skra Częstochowa | ||
18 | 6 maja 1962 | Victoria Częstochowa | Warta Zawiercie | ||
18 | 6 maja 1962 | Górnik Piaski | Płomień Milowice |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
19 | 9 maja 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Płomień Milowice | ||
19 | 9 maja 1962 | Warta Zawiercie | Górnik Piaski | ||
19 | 9 maja 1962 | Skra Częstochowa | Victoria Częstochowa | ||
19 | 9 maja 1962 | Raków Częstochowa | CKS Budowlani Częstochowa | ||
19 | 9 maja 1962 | CKS Czeladź | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ||
19 | 9 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | Górnik Wojkowice Komorne |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
20 | 13 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Kolejarz Sosnowiec | ||
20 | 13 maja 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Górnik Sosnowiec | ||
20 | 13 maja 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | CKS Czeladź | ||
20 | 13 maja 1962 | Victoria Częstochowa | Raków Częstochowa | ||
20 | 13 maja 1962 | Górnik Piaski | Skra Częstochowa | ||
20 | 13 maja 1962 | Płomień Milowice | Warta Zawiercie |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
21 | 20 maja 1962 | Kolejarz Sosnowiec | Warta Zawiercie | ||
21 | 20 maja 1962 | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | ||
21 | 20 maja 1962 | Raków Częstochowa | Górnik Piaski | ||
21 | 20 maja 1962 | CKS Czeladź | Victoria Częstochowa | ||
21 | 20 maja 1962 | Górnik Sosnowiec | CKS Budowlani Częstochowa | ||
21 | 20 maja 1962 | Górnik Wojkowice Komorne | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
22 | [[]] 1962 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | ||
22 | [[]] 1962 | CKS Budowlani Częstochowa | Górnik Wojkowice Komorne | ||
22 | [[]] 1962 | Victoria Częstochowa | Górnik Sosnowiec | ||
22 | [[]] 1962 | Górnik Piaski | CKS Czeladź | ||
22 | [[]] 1962 | Płomień Milowice | Raków Częstochowa | ||
22 | [[]] 1962 | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa |