Kino "Światowid" (Będzin): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 35: | Linia 35: | ||
| ALIGN=center|[[1932]] | | ALIGN=center|[[1932]] | ||
| ALIGN=center|[[11 września]] | | ALIGN=center|[[11 września]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''''Czyja jest moja żona''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[13 września]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''''Więzień czarnej wyspy''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1932]] | |||
| ALIGN=center|[[13 września]] | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|'''''Czyja jest moja żona''''' | | ALIGN=center|'''''Czyja jest moja żona''''' |
Wersja z 10:27, 19 lut 2015
Kino "Światowid" -
Przykładowy repertuar:
ROK | DATA | GODZ. | TYTUŁ FILMU | UWAGI |
---|---|---|---|---|
1932 | 31 sierpnia | - | Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 31 sierpnia | - | Czyja jest moja żona | - |
1932 | 11 września | - | Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 11 września | - | Czyja jest moja żona | - |
1932 | 13 września | - | Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 13 września | - | Czyja jest moja żona | - |
1932 | 21 września | - | Więzień czarnej wyspy | - |
1932 | 21 września | - | Czyja jest moja żona | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |
- | - | - | - | - |