Piotr Stach: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 12: | Linia 12: | ||
|'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | |'''Sezon'''||'''Rozgrywki'''||'''Ilość rozegranych meczów'''||'''Strzelone gole''' | ||
|- | |- | ||
|1999/2000||III liga|| || | |1999/2000||III liga||6||0 | ||
|- | |- | ||
|2000/2001||II liga|| || | |2000/2001||II liga||35||0 | ||
|- | |- | ||
|2001 | |2000/2001||Puchar Ligi||2||0 | ||
|- | |- | ||
|2002 | |2001/2002||II liga||13||0 | ||
|- | |- | ||
| ||'''SUMA:'''|| || | |2001/2002||Puchar Ligi||1||0 | ||
|- | |||
|2002/2003||III liga||11||1 | |||
|- | |||
|2002/2003||Puchar Polski||3||1 | |||
|- | |||
| ||'''SUMA:'''||'''71'''||'''2''' | |||
|} | |} | ||
Wersja z 19:05, 15 paź 2014
Piotr Stach (ur. 19 października 1973 r. w Chrzanowie) - piłkarz (obrońca, napastnik), trener piłkarski.
Kariera
Karierę rozpoczynał w Fabloku Chrzanów, następnie grał w Sokole Ostróda i Jezioraku Iława. W 1995 r. wrócił do Fabloku. Od jesieni 1995 r. występował w Wisłoce Dębica. Wiosną 1997 r. odszedł do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Kolejną rundę (jesień '97) spędził w Stali Stalowa Wola, następnie wrócił do Świtu (wiosna '98), by ostatecznie w sezonie 1998/1999 zasilić ponownie kadrę dębickiej Wisłoki. Sezon 1999/2000 rozpoczął od występów w Hutniku Kraków, by wiosną reprezentować barwy Zagłębia Sosnowiec. Z Sosnowca odszedł wiosną 2003 r. do Cracovii Kraków. Tam nie zagrzał długo miejsca i następny sezon (2003/2004) reprezentował barwy Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska. Kolejnymi jego klubami były: Beskidy Andrychów (2004-2006), Unia Skierniewice (jesień '06), Przebój Wolbrom (wiosna '07), Koszarawa Żywiec (jesień '08), Soła Oświęcim (wiosna '08) i KP Chrzanów (2008/2009).
Okres gry w Zagłębiu Sosnowiec
Statystyka meczów rozegranych w barwach Zagłębia Sosnowiec
Sezon | Rozgrywki | Ilość rozegranych meczów | Strzelone gole |
1999/2000 | III liga | 6 | 0 |
2000/2001 | II liga | 35 | 0 |
2000/2001 | Puchar Ligi | 2 | 0 |
2001/2002 | II liga | 13 | 0 |
2001/2002 | Puchar Ligi | 1 | 0 |
2002/2003 | III liga | 11 | 1 |
2002/2003 | Puchar Polski | 3 | 1 |
SUMA: | 71 | 2 |