Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 141: | Linia 141: | ||
|'''Drużyna'''||'''Mecze'''||'''Punkty'''||'''Zwycięstwa'''||'''Remisy'''||'''Porażki'''||'''Bramki | |'''Drużyna'''||'''Mecze'''||'''Punkty'''||'''Zwycięstwa'''||'''Remisy'''||'''Porażki'''||'''Bramki | ||
|- | |- | ||
|1 | | 1 || Zagłębie Sosnowiec || 36 || 63 || 31 || 1 || 4 || 291 || 103 | ||
|- | |- | ||
|2 | | 2 || Polonia Bytom || 36 || 46 || 20 || 6 || 10 || 172 || 97 | ||
|- | |- | ||
|3 | | 3 || GKS Tychy || 36 || 45 || 20 || 5 || 11 || 176 || 118 | ||
|- | |- | ||
|4 | | 4 || Naprzód Janów || 36 || 44 || 19 || 6 || 11 || 185 || 140 | ||
|- | |- | ||
|5 | | 5 || Podhale Nowy Targ || 36 || 40 || 17 || 6 || 13 || 167 || 113 | ||
|- | |- | ||
|6 | | 6 || GKS Katowice || 36 || 37 || 17 || 3 || 16 || 167 || 183 | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || ŁKS Łódź || 36 || 29 || 12 || 5 || 19 || 101 || 166 | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || Budowlani Bydgoszcz || 36 || 21 || 8 || 5 || 23 || 114 || 231 | ||
|- | |||
| 9 || Cracovia || 36 || 19 || 9 || 1 || 26 || 164 || 290 | |||
|- | |||
| 10 || Stoczniowiec Gdańsk || 36 || 16 || 6 || 4 || 26 || 117 || 213 | |||
|- | |- |
Wersja z 21:44, 3 gru 2012
Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1978/1979
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
22.09-14.10
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 3-5
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 8-4
- Baildon Katowice-Zagłębie Sosnowiec 4-4
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 3-3
- Stoczniowiec Gdańsk-Zagłębie Sosnowiec 7-5
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 3-1
- GKS Katowice-Zagłębie Sosnowiec 1-11
17.10-14.11
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 0-1
- Legia Warszawa-Zagłębie Sosnowiec 4-7
- Zagłębie Sosnowiec-Baildon Katowice 6-2
- Naprzód Janów-Zagłębie Sosnowiec 3-8
- Zagłębie Sosnowiec-Stoczniowiec Gdańsk 7-1
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 2-2
- Zagłębie Sosnowiec-GKS Katowice 4-2
17.11-12.01
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 3-1
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 7-2
- Baildon Katowice-Zagłębie Sosnowiec 3-6
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 7-4
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 0-1
- GKS Katowice-Zagłębie Sosnowiec 7-8
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 6-2
15.01-5.02
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 8-1
- Zagłębie Sosnowiec-Baildon Katowice 9-2
- Naprzód Janów-Zagłębie Sosnowiec 0-2
- Stoczniowiec Gdańsk-Zagłębie Sosnowiec 6-9
- Zagłębie Sosnowiec-Stoczniowiec Gdańsk 8-3
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 1-8
- Zagłębie Sosnowiec-GKS Katowice 4-3
Grupa mistrzowska
9-11.02 (Łódź)
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 5-3
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 5-3
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 5-2
16-18.02 (Sosnowiec)
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 3-7
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 3-3
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 0-3
9-11.03 (Nowy Targ)
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 10-3
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 4-2
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 4-2
16-18.03 (Janów)
- Naprzód Janów-Zagłębie Sosnowiec 2-4
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 5-3
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 5-4
Tabela końcowa
Drużyna | Mecze | Punkty | Zwycięstwa | Remisy | Porażki | Bramki | ||
1 | Zagłębie Sosnowiec | 36 | 63 | 31 | 1 | 4 | 291 | 103 |
2 | Polonia Bytom | 36 | 46 | 20 | 6 | 10 | 172 | 97 |
3 | GKS Tychy | 36 | 45 | 20 | 5 | 11 | 176 | 118 |
4 | Naprzód Janów | 36 | 44 | 19 | 6 | 11 | 185 | 140 |
5 | Podhale Nowy Targ | 36 | 40 | 17 | 6 | 13 | 167 | 113 |
6 | GKS Katowice | 36 | 37 | 17 | 3 | 16 | 167 | 183 |
7 | ŁKS Łódź | 36 | 29 | 12 | 5 | 19 | 101 | 166 |
8 | Budowlani Bydgoszcz | 36 | 21 | 8 | 5 | 23 | 114 | 231 |
9 | Cracovia | 36 | 19 | 9 | 1 | 26 | 164 | 290 |
10 | Stoczniowiec Gdańsk | 36 | 16 | 6 | 4 | 26 | 117 | 213 |