JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 71: | Linia 71: | ||
| ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''64 : 99''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10-34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17-23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21-20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16-22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
Linia 95: | Linia 95: | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|RMKS II Rybnik | | ALIGN=center|RMKS II Rybnik | ||
| ALIGN=center|'''88 : 31''' | |||
| ALIGN=center|26-0 | |||
| ALIGN=center|25-11 | |||
| ALIGN=center|11-13 | |||
| ALIGN=center|26-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|27.11.2022 | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|ISWJ Wisła | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''''' | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|26.11.2022 | |||
| ALIGN=center|11.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|03.12.2022 | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 08:05, 27 lis 2022
SEZON ZASADNICZY II LIGA GRUPA II
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.10.2022 | 14.30 | Zagłębie II Sosnowiec | UKS Kamienica Polska | 133 : 30 | 35-7 | 38-6 | 30-15 | 30-2 | - |
2 | 09.10.2022 | 16.00 | RMKS II Rybnik | Zagłębie II Sosnowiec | 50 : 79 | 18-22 | 19-19 | 6-20 | 7-18 | - |
3 | 15.10.2022 | 12.30 | Zagłębie II Sosnowiec | ISWJ Wisła | 82 : 35 | 15-12 | 25-5 | 19-10 | 23-8 | - |
4 | 25.10.2022 | 18.30 | AZS UŚ Katowice | Zagłębie II Sosnowiec | 68 : 59 | 13-21 | 20-12 | 14-16 | 21-20 | - |
5 | 13.11.2022 | 11.00 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | Zagłębie II Sosnowiec | 64 : 99 | 10-34 | 17-23 | 21-20 | 16-22 | - |
6 | 05.11.2022 | 12.15 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | Zagłębie II Sosnowiec | 45 : 84 | 10-15 | 6-17 | 15-29 | 14-23 | - |
7 | 12.11.2022 | 12.30 | Zagłębie II Sosnowiec | RMKS II Rybnik | 88 : 31 | 26-0 | 25-11 | 11-13 | 26-7 | - |
8 | 27.11.2022 | 15.00 | ISWJ Wisła | Zagłębie II Sosnowiec | ' | - | ||||
9 | 26.11.2022 | 11.30 | Zagłębie II Sosnowiec | AZS UŚ Katowice | ' | - | ||||
10 | 03.12.2022 | 14.00 | Zagłębie II Sosnowiec | OLIMPIA Wodzisław Śląski | ' | - |