JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 59: | Linia 59: | ||
| ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | | ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''68 : 59''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13-21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20-12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14-16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21-20 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.11.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | | ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
Linia 76: | Linia 76: | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|05.11.2022 | |||
| ALIGN=center|12.15 | |||
| ALIGN=center|UKS DWÓJKA Kamienica Polska | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''45 : 84''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|6-17 | |||
| ALIGN=center|15-29 | |||
| ALIGN=center|14-23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12.11.2022 | |||
| ALIGN=center|12.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|RMKS II Rybnik | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 19:41, 12 lis 2022
SEZON ZASADNICZY II LIGA GRUPA II
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.10.2022 | 14.30 | Zagłębie II Sosnowiec | UKS Kamienica Polska | 133 : 30 | 35-7 | 38-6 | 30-15 | 30-2 | - |
2 | 09.10.2022 | 16.00 | RMKS II Rybnik | Zagłębie II Sosnowiec | 50 : 79 | 18-22 | 19-19 | 6-20 | 7-18 | - |
3 | 15.10.2022 | 12.30 | Zagłębie II Sosnowiec | ISWJ Wisła | 82 : 35 | 15-12 | 25-5 | 19-10 | 23-8 | - |
4 | 25.10.2022 | 18.30 | AZS UŚ Katowice | Zagłębie II Sosnowiec | 68 : 59 | 13-21 | 20-12 | 14-16 | 21-20 | - |
5 | 13.11.2022 | 11.00 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | Zagłębie II Sosnowiec | ' | - | ||||
6 | 05.11.2022 | 12.15 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | Zagłębie II Sosnowiec | 45 : 84 | 10-15 | 6-17 | 15-29 | 14-23 | - |
7 | 12.11.2022 | 12.30 | Zagłębie II Sosnowiec | RMKS II Rybnik | ' | - | - | - | - | - |