JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 19: | Linia 19: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|09.11.2022 | | ALIGN=center|09.11.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20:00 | ||
| ALIGN=center|POLONIA Warszawa | | ALIGN=center|POLONIA Warszawa | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''56 : 66''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13-24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20-7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11-16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12-19 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
Linia 58: | Linia 58: | ||
| ALIGN=center|ŚLĘZA Wrocław | | ALIGN=center|ŚLĘZA Wrocław | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''84 : 62''' | |||
| ALIGN=center|18-24 | |||
| ALIGN=center|23-11 | |||
| ALIGN=center|21-16 | |||
| ALIGN=center|22-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|30.10.2022 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''71 : 79''' | |||
| ALIGN=center|17-14 | |||
| ALIGN=center|19-21 | |||
| ALIGN=center|15-21 | |||
| ALIGN=center|20-23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|30.10.2022 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''71 : 79''' | |||
| ALIGN=center|17-14 | |||
| ALIGN=center|19-21 | |||
| ALIGN=center|15-21 | |||
| ALIGN=center|20-23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|05.11.2022 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12.11.2022 | |||
| ALIGN=center|18.00- | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|MB Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|ARKA Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''59 : 57''' | |||
| ALIGN=center|20-11 | |||
| ALIGN=center|10-16 | |||
| ALIGN=center|16-21 | |||
| ALIGN=center|13-9 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 19:35, 12 lis 2022
Basket Liga Kobiet
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 09.11.2022 | 20:00 | POLONIA Warszawa | MB Zagłębie Sosnowiec | 56 : 66 | 13-24 | 20-7 | 11-16 | 12-19 | - |
2 | 15.10.2022 | 15.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | MKS Pruszków | 74 : 51 | 23-9 | 14-15 | 17-20 | 20-7 | - |
3 | 19.10.2022 | 18.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | AZS POLITECHNIKA Poznań | 63:62 | 9-19 | 18-12 | 15-15 | 21-16 | - |
4 | 23.10.2022 | 18.00 | ŚLĘZA Wrocław | MB Zagłębie Sosnowiec | 84 : 62 | 18-24 | 23-11 | 21-16 | 22-11 | - |
5 | 30.10.2022 | 18.00 | AZS UMCS Lublin | MB Zagłębie Sosnowiec | 71 : 79 | 17-14 | 19-21 | 15-21 | 20-23 | - |
5 | 30.10.2022 | 18.00 | AZS UMCS Lublin | MB Zagłębie Sosnowiec | 71 : 79 | 17-14 | 19-21 | 15-21 | 20-23 | - |
6 | 05.11.2022 | - | MB Zagłębie Sosnowiec | pauza | ' | - | - | - | - | - |
7 | 12.11.2022 | 18.00- | MB Zagłębie Sosnowiec | ARKA Gdynia | 59 : 57 | 20-11 | 10-16 | 16-21 | 13-9 | - |
MECZE SPARINGOWE
MECZ | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08.09.2022 | 17.30 | SBS Ostrava (Czechy) | MB Zagłębie Sosnowiec | 77 : 76 | - | ||||
2 | 11.09.2022 | 16.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | SBS Ostrava (Czechy) | 81 : 71 | - | ||||
3 | 23.09.2022 | Contimax MOSiR Bochnia | MB Zagłębie Sosnowiec | 49 : 85 | 14-21 | 20-25 | 9-20 | 6-19 | - | |
4 | 26.09.2022 | 16.00 | MB Zagłębie Sosnowiec | SBS Ostrava (Czechy) | 81 : 62 | - | ||||
5 | 27.09.2022 | 19.30 | SBS Ostrava (Czechy) | MB Zagłębie Sosnowiec | 50 : 66 | - | ||||
6 | 05.10.2022 | MB Zagłębie Sosnowiec | Piestanske Cajky (Słowacja) | 62 : 63 | 10-10 | 16-16 | 15-17 | 21-20 | - |