JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzono nową stronę "=SEZON ZASADNICZY II LIGA GRUPA II= ==RUNDA I== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" ! WIDTH=6%|kolejka ! WIDTH=16%|data ! WIDTH=5%|godz. ! WIDTH=19%|gospodarze ! WIDTH=19%|goście ! WIDTH=9%|wynik ! WIDTH=4%|1 ! WIDTH=4%|2 ! WIDTH=4%|3 ! WIDTH=4%|4 ! WIDTH=4%|X |- | ALIGN=center|1 | ALIGN=center|02.10.2022 | ALIGN=center|14.30 | ALIGN=center|JAS…") |
|||
Linia 35: | Linia 35: | ||
| ALIGN=center|RMKS II Rybnik | | ALIGN=center|RMKS II Rybnik | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''50 : 79''' | |||
| ALIGN=center|18-22 | |||
| ALIGN=center|19-19 | |||
| ALIGN=center|6-20 | |||
| ALIGN=center|7-18 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15.10.2022 | |||
| ALIGN=center|12.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|ISWJ Wisła | |||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 42: | Linia 54: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22.10.2022 | ||
| ALIGN=center|12. | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|29.10.2022 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| |
Wersja z 06:00, 16 paź 2022
SEZON ZASADNICZY II LIGA GRUPA II
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.10.2022 | 14.30 | Zagłębie II Sosnowiec | UKS Kamienica Polska | 133 : 30 | 35-7 | 38-6 | 30-15 | 30-2 | - |
2 | 09.10.2022 | 16.00 | RMKS II Rybnik | Zagłębie II Sosnowiec | 50 : 79 | 18-22 | 19-19 | 6-20 | 7-18 | - |
3 | 15.10.2022 | 12.30 | Zagłębie II Sosnowiec | ISWJ Wisła | ' | - | ||||
4 | 22.10.2022 | 12.00 | AZS UŚ Katowice | Zagłębie II Sosnowiec | ' | - | ||||
5 | 29.10.2022 | 12.00 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | Zagłębie II Sosnowiec | ' | - |