Zew Kazimierz (piłka nożna) - Sezon 2017/2018: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „=='''RUNDA I'''== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: whi...”) |
|||
Linia 165: | Linia 165: | ||
| ALIGN=center|1:1 (0:0) | | ALIGN=center|1:1 (0:0) | ||
|} | |} | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019 | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów|KS Preczów]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|160 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|113 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
|} | |||
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. | |||
Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane. |
Wersja z 19:05, 16 kwi 2022
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Sparing | S1 | 22.07.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Iskra Psary | 6:1 (2:0) |
Sparing | S2 | 25.07.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 2:1 (2:0) |
Sparing | S3 | 02.08.2017 | 18.30 | Zew Sosnowiec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4:4 (4:1) |
Sparing | S4 | 06.08.2017 | 18.00 | Zew Sosnowiec | Promień Strzemieszyce Małe | 4:4 (2:2) |
Klasa B | 1 | 19.08.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Łazowianka II Łazy | 5:3 (2:3) |
Klasa B | 2 | 27.08.2017 | 17.00 | AKS II Niwka | Zew Sosnowiec | 2:1 (0:1) |
Klasa B | 3 | 30.08.2017 | 17.30 | Zew Sosnowiec | KS Giebło | 3:2 (3:1) |
Klasa B | 4 | 03.09.2017 | 17:00 | KS Preczów | Zew Sosnowiec | 6:2 (3:1) |
Klasa B | 5 | 09.09.2017 | 17:00 | Zew Sosnowiec | Unia II Strzemieszyce | 2:1 (1:1) |
Klasa B | 6 | 16.09.2017 | 16:00 | KS Wysoka | Zew Sosnowiec | 1:0 (1:0) |
Klasa B | 7 | 23.09.2017 | 16.00 | Zew Sosnowiec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1:1 (0:1) |
Klasa B | 8 | 01.10.2017 | 16.00 | Gmina II Psary | Zew Sosnowiec | 3:3 (1:2) |
Klasa B | 9 | 07.10.2017 | 15.30 | Zew Sosnowiec | JSP Warta Zawiercie | 4:0 (3:0) |
Klasa B | 10 | 14.10.2017 | 15.00 | Zagłębiak Tucznawa | Zew Sosnowiec | 1:2 (0:1) |
Klasa B | 11 | 21.10.2017 | 15.00 | Zew Sosnowiec | Promień Strzemieszyce Małe | 3:0 (0:0) |
Klasa B | 12 | 28.10.2017 | 14.00 | Zew Sosnowiec | Olimpia Włodowice | 6:0 (3:0) |
Klasa B | 13 | 04.11.2017 | 13.30 | Zew Sosnowiec | Strażak Nowa Wieś | 4:0 (2:0) |
Klasa B | 14 | 11.11.2017 | 13.00 | Zew Sosnowiec | KS Mydlice | 3:0 (1:0) |
Klasa B | 15 | 18.11.2017 | 13.00 | Jedność Strzyżowice | Zew Sosnowiec | 1:1 (0:0) |
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Preczów | 28 | 77 | 25 | 2 | 1 | 160 | 29 |
2 | Łazowianka II Łazy | 28 | 60 | 19 | 3 | 6 | 113 | 53 |
3 | KS Giebło | 28 | 57 | 18 | 3 | 7 | 68 | 38 |
4 | Zew Sosnowiec | 28 | 57 | 17 | 6 | 5 | 71 | 32 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 28 | 48 | 15 | 3 | 10 | 76 | 65 |
6 | Zagłębiak Tucznawa | 28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 83 | 49 |
7 | Gmina II Psary | 28 | 37 | 11 | 4 | 13 | 76 | 88 |
8 | Promień Strzemieszyce Małe | 28 | 36 | 11 | 3 | 14 | 54 | 93 |
9 | Jedność Strzyżowice | 28 | 34 | 10 | 4 | 14 | 43 | 68 |
10 | Unia II Strzemieszyce | 28 | 32 | 8 | 8 | 12 | 54 | 61 |
11 | KS Wysoka | 28 | 28 | 8 | 4 | 16 | 42 | 72 |
12 | JSP Warta Zawiercie | 28 | 26 | 7 | 5 | 16 | 42 | 87 |
13 | Strażak Nowa Wieś | 28 | 25 | 7 | 4 | 17 | 35 | 74 |
14 | KS Mydlice | 28 | 22 | 6 | 4 | 18 | 38 | 82 |
15 | AKS II Niwka | 28 | 16 | 5 | 1 | 22 | 29 | 93 |
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.