Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2021/2022: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 759: | Linia 759: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | | ALIGN=center|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25-21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26-28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25-17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26-24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1:0 | ||
|- | |- |
Wersja z 06:15, 3 kwi 2022
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2021/2022
ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25.09.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 2 : 3 | 23-25 | 15-25 | 26-24 | 25-22 | 15-17 |
2 | 02.10.2021 | 16.00 | Częstochowianka Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 19-25 | 25-22 | 26-24 | 25-14 | - |
3 | 09.10.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | KARPATY Krosno | 3 : 0 | 25-13 | 25-21 | 25-23 | - | - |
4 | 16.10.2021 | 18.00 | LIBERO Aleksandrów Łódzki | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 22-25 | 26-28 | 18-25 | - | - |
5 | 23.10.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | BAS Białystok | 3 : 0 | 25-16 | 25-17 | 29-27 | - | - |
6 | 30.10.2021 | 18.00 | STAL Mielec | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-18 | 25-11 | 25-22 | - | - |
7 | 06.11.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SAN-PAJDA Jarosław | 3 : 1 | 25-23 | 15-25 | 25-21 | 25-22 | - |
8 | 13.11.2021 | 18.00 | AZS AWF Warszawa | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18-25 | 20-25 | 23-25 | - | - |
9 | 20.11.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS i Szczyrk | 3 : 1 | 25-20 | 25-17 | 23-25 | 25-9 | - |
10 | 27.11.2021 | 18.00 | PWSZ Tarnów | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-19 | 20-25 | 25-22 | 25-23 | - |
11 | 04.12.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | GKS Wieżyca Stężyca | 3 : 1 | 22-25 | 25-14 | 25-20 | 25-20 | - |
12 | 11.12.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 3 : 1 | 25-21 | 26-24 | 20-25 | 25-15 | - |
13 | 18.12.2021 | 17.00 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 26-24 | 13-25 | 26-24 | 25-22 | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PWSZ Tarnów | 13 | 35 | 11 | 1 | 0 | 1 | 37 | 8 |
2 | STAL Mielec | 13 | 32 | 10 | 0 | 2 | 1 | 35 | 11 |
3 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 13 | 29 | 7 | 2 | 4 | 0 | 35 | 20 |
4 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 13 | 26 | 6 | 4 | 0 | 3 | 32 | 18 |
5 | ENERGETYK Poznań | 13 | 26 | 7 | 2 | 1 | 3 | 30 | 20 |
6 | Płomień Sosnowiec | 13 | 25 | 8 | 0 | 1 | 4 | 29 | 19 |
7 | SAN-PAJDA Jarosław | 13 | 20 | 6 | 1 | 0 | 6 | 24 | 22 |
8 | SOLNA Wieliczka | 13 | 19 | 5 | 2 | 0 | 6 | 24 | 25 |
9 | GKS WIEŻYCA Stężyca | 13 | 16 | 3 | 2 | 3 | 5 | 22 | 28 |
10 | KARPATY Krosno | 13 | 14 | 3 | 2 | 1 | 7 | 20 | 30 |
11 | SMS PZPS Szczyrk | 13 | 11 | 2 | 1 | 3 | 7 | 17 | 33 |
12 | AZS AWF Warszawa | 13 | 8 | 1 | 1 | 3 | 8 | 15 | 35 |
13 | LIBERO Aleksandrów Łódzki | 13 | 7 | 1 | 1 | 2 | 9 | 11 | 35 |
14 | BAS Białystok | 13 | 5 | 0 | 2 | 1 | 10 | 10 | 37 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 08.01.2022 | 14.00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 25-20 | 24-26 | 23-25 | 25-15 | 16-14 |
15 | 12.01.2022 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 1 : 3 | 22-25 | 25-16 | 23-25 | 23-25 | - |
16 | 15.01.2022 | 17.00 | KARPATY Krosno | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 25-23 | 28-26 | 11-25 | 17-25 | 15-10 |
17 | 22.01.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | LIBERO Aleksandrów Łódzki | 3 : 0 | 25-17 | 25-21 | 25-10 | - | - |
18 | 29.01.2022 | 17.00 | BAS Białystok | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25-21 | 10-25 | 17-25 | 18-25 | - |
19 | 05.02.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | STAL Mielec | 1 : 3 | 29-31 | 25-19 | 18-25 | 25-27 | - |
20 | 12.02.2022 | 14.00 | San-Pajda Jarosław | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-22 | 18-25 | 25-23 | 18-25 | 15-17 |
21 | 19.02.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | 25-16 | 25-15 | 25-12 | - | - |
22 | 26.02.2022 | 15.00 | SMS PZPS Szczyrk | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 16-25 | 14-25 | 23-25 | - | - |
23 | 05.03.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | PWSZ Tarnów | 0 : 3 | 14-25 | 22-25 | 17-25 | - | - |
24 | 12.03.2022 | 19.00 | GKS WIEŻYCA Stężyca | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-15 | 25-22 | 13-25 | 20-25 | 5-15 |
25 | 19.03.2022 | 18.00 | SOLNA Wieliczka | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 22-25 | 23-25 | 25-21 | 23-25 | - |
26 | 26.03.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | ENERGETYK Poznań | 3 : 1 | 25-23 | 25-12 | 22-25 | 25-17 | - |
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PWSZ Tarnów | 26 | 71 | 21 | 4 | 0 | 1 | 76 | 17 |
2 | STAL Mielec | 26 | 62 | 18 | 2 | 4 | 2 | 70 | 27 |
3 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 26 | 58 | 14 | 5 | 6 | 1 | 69 | 38 |
4 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 26 | 52 | 14 | 5 | 0 | 7 | 59 | 37 |
5 | ENERGETYK Poznań | 26 | 51 | 14 | 2 | 3 | 7 | 61 | 39 |
6 | Płomień Sosnowiec | 26 | 49 | 14 | 2 | 3 | 7 | 59 | 41 |
7 | SAN-PAJDA Jarosław | 26 | 42 | 11 | 2 | 5 | 8 | 53 | 45 |
8 | KARPATY Krosno | 26 | 33 | 8 | 4 | 1 | 13 | 45 | 56 |
9 | SOLNA Wieliczka | 26 | 31 | 8 | 3 | 1 | 14 | 41 | 54 |
10 | GKS WIEŻYCA Stężyca | 26 | 29 | 5 | 4 | 6 | 11 | 41 | 60 |
11 | SMS PZPS Szczyrk | 26 | 22 | 5 | 2 | 3 | 16 | 31 | 63 |
12 | AZS AWF Warszawa | 26 | 20 | 3 | 2 | 7 | 14 | 34 | 69 |
13 | BAS Białystok | 26 | 14 | 1 | 5 | 1 | 19 | 26 | 70 |
14 | LIBERO Aleksandrów Łódzki | 26 | 12 | 1 | 2 | 5 | 18 | 24 | 73 |
PLAY OFF O MIEJSCA 1-8 (do 2 zwycięstw)
mecz | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | stan rywalizacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.04.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 3 : 1 | 25-21 | 26-28 | 25-17 | 26-24 | - | 1:0 |
2 | 09.04.2022 | 17.00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | : |
PUCHAR POLSKI
(OD II RUNDY)Runda | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II | 27.10.2021 | 18.00 | MKS COPCO Imielin (III Liga) | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 13-25 | 20-25 | 18-25 | - | - |
III | 17.11.2021 | 18.00 | SPS Panki (II Liga) | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18-25 | 18-25 | 19-25 | - | - |
IV-1/8 finału | 26.01.2022 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | LEGIONOVIA Legionowo (Ekstraklasa) | 1 : 3 | 25-22 | 17-25 | 23-25 | 20-25 | - |
MECZE SPARINGOWE
Zawody | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sparing Milowice | 27.08.2021 | ? | Płomień Sosnowiec | SOKOL Frydek-Mistek (Czechy) | 4 : 0 | - | - | - | - | - |
Sparing Częstochowa | 01.09.2021 | 16.30 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
Turniej Mielec | 11.09.2021 | 11.30 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-14 | 27-25 | 25-14 | - | - |
Turniej Mielec | 11.09.2021 | 18.15 | Płomień Sosnowiec | STAL Mielec | 0 : 3 | 22-25 | 19-25 | 16-25 | - | - |
Turniej Mielec | 12.09.2021 | 10.00 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 22-25 | 25-21 | 25-19 | 19-25 | 15-7 |
Sparing Wieliczka | 15.09.2021 | 19.45 | SOLNA Wieliczka | Płomień Sosnowiec | 0 : 4 | - | - | - | - | - |
Turniej Milowice | 17.09.2021 | 19.30 | Płomień Sosnowiec | KARPATY Krosno | 3 : 0 | 25-23 | 25-18 | 25-17 | - | - |
Turniej Milowice | 18.09.2021 | 11.00 | TJ Ostrava (Czechy) | Płomień Sosnowiec | 2 : 1 | 25-20 | 25-22 | 20-25 | - | - |
Turniej Milowice | 19.09.2021 | 16.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 1 : 2 | - | - | - | - | - |
Sparing Milowice | 22.09.2021 | ? | Płomień Sosnowiec | SPS Panki | 3 : 0? | - | - | - | - | - |
Sparing Milowice | 10.11.2021 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | SILESIA VOLLEY Mysłowice | 4 : 0 | 25-20 | 25-19 | 26-24 | 25-13 | - |
Sparing Milowice | 29.12.2021 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | MKS COPCO Imielin | 5 : 0 | 25-13 | 25-14 | 25-18 | 25-10 | 15-7 |
Sparing Milowice | 09.03.2022 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | SILESIA VOLLEY Mysłowice | 2 : 1 | 25-18 | 25-12 | 23-25 | - | - |
Sparing Milowice | 23.03.2022 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | SILESIA VOLLEY Mysłowice | 3 : 1 | 25-12 | 25-27 | 25-21 | 25-14 | - |
SKŁAD DRUŻYNY SEZON 2021/2022
Numer | Imię i nazwisko | pozycja |
1 | Izabela KLEKOT | rozgrywająca |
2 | Magdalena TROJNAR | przyjmująca (kapitan) |
3 | Wiktoria PALUSZKIEWICZ | środkowa |
4 | Kamila COLIK | libero |
5 | Natalia SIDOR | atakująca |
6 | Monika GŁODZIŃSKA | atakująca |
7 | Barbara CEMBRZYŃSKA | przyjmująca |
9 | Maja BODZĘTA | przyjmująca |
11 | Maria WOŹNICZKA | rozgrywająca |
12 | Wiktoria NOWAK | środkowa |
13 | Nikola ABRAMAJTYS | środkowa |
16 | Karolina PIŚLA | przyjmująca |
Krzysztof ZABIELNY | trener | |
Michał BIERNACKI | asystent trenera | |
Patrycja REJDYCH | fizjoterapeuta |