Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1968/1969: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 714: | Linia 714: | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
|} | |} | ||
===TURNIEJ II GRUPY I LUBLIN 17-21.11.1969=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|17.11.1969 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|18.11.1969 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|19.11.1969 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|20.11.1969 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|21.11.1969 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Gdańsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TABELA KOŃCOWA PO II TURNIEJU=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Gdańsk | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|} | |||
TABELA KOŃCOWA GRUPY II | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Warszawa | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ANILANA Łódź | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|POGOŃ Szczecin | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | [[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | ||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | ||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1968/1969]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1968/1969]] |
Wersja z 19:35, 28 gru 2021
II LIGA SIATKÓWKI MĘŻCZYZN
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RESOVIA Rzeszów | 22 | 20 | 20 | 2 | 64 | 14 |
2 | Płomień Milowice | 22 | 19 | 19 | 3 | 60 | 27 |
3 | BESKID Andrychów | 22 | 16 | 16 | 6 | 58 | 30 |
4 | AZS II Warszawa | 22 | 16 | 16 | 6 | 55 | 34 |
5 | WARSZAWIANKA Warszawa | 22 | 12 | 12 | 10 | 48 | 37 |
6 | WYBRZEŻE Gdańsk | 22 | 11 | 11 | 11 | 43 | 44 |
7 | WAWEL Kraków | 22 | 10 | 10 | 12 | 45 | 40 |
8 | OPOLANIN Opole | 22 | 10 | 10 | 12 | 39 | 48 |
9 | MZKS Nysa | 22 | 9 | 9 | 13 | 35 | 48 |
10 | ODRA Wrocław | 22 | 6 | 6 | 16 | 34 | 52 |
11 | AZS Poznań | 22 | 2 | 2 | 20 | 10 | 62 |
8 | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 22 | 1 | 1 | 21 | 8 | 63 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 01.11.1968 | ? | ODRA Wrocław | Płomień Milowice | 2 : 3 | 8-15 | 15-12 | 15-12 | 9-15 | 13-15 |
2 | 03.11.1968 | ? | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | Płomień Milowice | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
3 | 09.11.1968 | ? | WAWEL Kraków | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-4 | 10-15 | 15-7 | 9-15 | 15-17 |
4 | 15.12.1968 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-9 | 6-15 | 15-8 | 10-15 | 15-1 |
5 | 16.11.1968 | 17.00 | Płomień Milowice | AZS Poznań | 3 : 0 | 15-7 | 15-5 | 15-5 | - | - |
6 | 17.11.1968 | 10.00 | Płomień Milowice | WYBRZEŻE Gdańsk | 3 : 0 | 15-12 | 15-10 | 15-7 | - | - |
7 | 20.11.1968 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-2 | 15-10 | 18-16 | - | - |
8 | 23.11.1968 | 17.00 | Płomień Milowice | MZKS Nysa | 3 : 1 | 15-7 | 17-19 | 15-13 | 15-11 | - |
9 | 24.11.1968 | 11.00 | Płomień Milowice | OPOLANIN Opole | 3 : 0 | 15-9 | 15-5 | 15-11 | - | - |
10 | 07.12.1968 | ? | AZS II Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
11 | 08.12.1968 | ? | WARSZAWIANKA Warszawa | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RESOVIA Rzeszów | 11 | 11 | 11 | 0 | 33 | 6 |
2 | AZS II Warszawa | 11 | 9 | 9 | 2 | 28 | 16 |
3 | BESKID Andrychów | 11 | 8 | 8 | 3 | 29 | 14 |
4 | Płomień Milowice | 11 | 8 | 8 | 3 | 27 | 15 |
5 | WARSZAWIANKA Warszawa | 11 | 7 | 7 | 4 | 27 | 17 |
6 | WAWEL Kraków | 11 | 5 | 5 | 6 | 25 | 21 |
7 | MZKS Nysa | 11 | 5 | 5 | 6 | 19 | 22 |
8 | WYBRZEŻE Gdańsk | 11 | 5 | 5 | 6 | 19 | 22 |
9 | OPOLANIN Opole | 11 | 4 | 4 | 7 | 17 | 26 |
10 | ODRA Wrocław | 11 | 2 | 2 | 9 | 15 | 28 |
11 | AZS Poznań | 11 | 2 | 2 | 9 | 8 | 29 |
8 | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 11 | 0 | 0 | 11 | 3 | 33 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 18.01.1969 | 16.00 | Płomień Milowice | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 3 : 0 | 15-9 | 15-4 | 15-5 | - | - |
13 | 19.01.1969 | 10.00 | Płomień Milowice | ODRA Wrocław | 3 : 2 | 16-14 | 15-5 | 13-15 | 11-15 | 15-10 |
14 | 25.01.1969 | 17.00 | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 3 : 2 | 8-15 | 15-9 | 9-15 | 15-5 | 15-6 |
15 | 26.01.1969 | 10.30 | Płomień Milowice | WAWEL Kraków | 3 : 1 | 13-15 | 15-5 | 15-8 | 15-10 | - |
16 | 29.01.1969 | 18.00 | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 15-1 | 15-9 | 4-15 | 15-9 | - |
17 | 07.02.1969 | ? | WYBRZEŻE Gdańsk | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-12 | 10-15 | 8-15 | 6-15 | - |
18 | 09.02.1969 | ? | AZS Poznań | Płomień Milowice | 0 : 3 | 8-15 | 9-15 | 2-15 | - | - |
19 | 15.02.1969 | ? | OPOLANIN Opole | Płomień Milowice | 0 : 3 | 9-15 | 8-15 | 13-15 | - | - |
20 | 16.02.1969 | ? | MZKS Nysa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 5-15 | 12-15 | 11-15 | - | - |
21 | 01.03.1969 | ? | Płomień Milowice | WARSZAWIANKA Warszawa | 3 : 1 | 15-10 | 15-13 | 8-15 | 15-9 | - |
22 | 02.03.1969 | ? | Płomień Milowice | AZS II Warszawa | 3 : 2 | 16-14 | 15-17 | 10-15 | 15-13 | 15-10 |
TURNIEJE BARAŻOWE O UDZIAŁ W ROZGRYWKACH I LIGI
W związku ze zmniejszeniem I ligi do 8 drużyn zespoły które wcześniej awansowały tj. RESOVIA Rzeszów i Płomień Milowice zmuszone były grać w turniejach kwalifikacyjnych a udział w I lidze. Udział wzięło w sumie 12 zespołów w 2 grupach po 6 drużyn. Z każdej grupy awansowały 4 drużyny z miejsc 1-4, a z miejsc 5-6 zostały przydzielone do II ligi.
TURNIEJ I GRUPY I ANDRYCHÓW 05-09.11.1969
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 05.11.1969 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
2 | 06.11.1969 | ? | Płomień Milowice | AZS Gdańsk | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
3 | 07.11.1969 | ? | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
4 | 08.11.1969 | ? | Płomień Milowice | GKS Katowice | 0 : 3 | 3-15 | 3-15 | 12-15 | - | - |
5 | 09.11.1969 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 3 : 0 | 15-3 | 15-8 | 15-11 | - | - |
TABELA PO I TURNIEJU
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HUTNIK Kraków | 5 | 5 | 5 | 0 | 15 | 1 |
2 | AZS Olsztyn | 5 | 3 | 3 | 2 | 12 | 9 |
3 | GKS Katowice | 5 | 3 | 3 | 2 | 10 | 8 |
4 | Płomień Milowice | 5 | 2 | 2 | 3 | 8 | 11 |
5 | STAL Mielec | 5 | 2 | 2 | 3 | 8 | 12 |
6 | AZS Gdańsk | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 |
TURNIEJ II GRUPY I LUBLIN 17-21.11.1969
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 17.11.1969 | ? | Płomień Milowice | HUTNIK Kraków | 0 : 3 | 11-15 | 10-15 | 6-15 | - | - |
7 | 18.11.1969 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 3 : 1 | 15-6 | 10-15 | 15-4 | 15-6 | - |
8 | 19.11.1969 | ? | Płomień Milowice | GKS Katowice | 0 : 3 | 8-15 | 6-15 | 7-15 | - | - |
9 | 20.11.1969 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 3 : 2 | 15-11 | 11-15 | 15-10 | 5-15 | 16-14 |
10 | 21.11.1969 | ? | Płomień Milowice | AZS Gdańsk | 3 : 0 | 15-10 | 15-12 | 15-10 | - | - |
TABELA KOŃCOWA PO II TURNIEJU
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HUTNIK Kraków | 10 | 9 | 9 | 1 | 27 | 5 |
2 | AZS Olsztyn | 10 | 7 | 7 | 3 | 26 | 12 |
3 | GKS Katowice | 10 | 5 | 5 | 5 | 18 | 17 |
4 | STAL Mielec | 10 | 5 | 5 | 5 | 17 | 20 |
5 | Płomień Milowice | 10 | 5 | 5 | 5 | 15 | 22 |
6 | AZS Gdańsk | 10 | 0 | 0 | 10 | 3 | 30 |
TABELA KOŃCOWA GRUPY II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEGIA Warszawa | 10 | 7 | 7 | 3 | 26 | 13 |
2 | RESOVIA Rzeszów | 10 | 7 | 7 | 3 | 24 | 16 |
3 | AZS Warszawa | 10 | 7 | 7 | 3 | 22 | 18 |
4 | GWARDIA Wrocław | 10 | 4 | 4 | 6 | 18 | 21 |
5 | ANILANA Łódź | 10 | 4 | 4 | 6 | 17 | 21 |
6 | POGOŃ Szczecin | 10 | 1 | 1 | 9 | 11 | 29 |