Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1968/1969: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 141: | Linia 141: | ||
! WIDTH=4%|set 4 | ! WIDTH=4%|set 4 | ||
! WIDTH=4%|set 5 | ! WIDTH=4%|set 5 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|07.12.1968 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BAILDON Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|19.10.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni przy SOS Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20.10.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|02.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RAKÓW Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|02.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Częstochowa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|09.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|POLONIA Bytom | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WYZWOLENIE Chorzów | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|16.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Żywiec | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|17.11.1968 | | ALIGN=center|17.11.1968 | ||
| ALIGN=center|10.30 | | ALIGN=center|10.30 | ||
Linia 154: | Linia 249: | ||
| ALIGN=center|4-15 | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|15-7 | | ALIGN=center|15-7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|30.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|ZDRÓJ Goczałkowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|01.12.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ II Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|14.12.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RUCH Chorzów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15.12.1968 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|STADION Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|'''3 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- |
Wersja z 17:39, 18 gru 2021
ROZGRYWKI LIGOWE
ZESPOŁY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH (14 DRUŻYN)
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Płomień Milowice | |||||||
BUDOWLANI Częstochowa | |||||||
CZARNI Sosnowiec | |||||||
KOLEJARZ Częstochowa | |||||||
RAKÓW Częstochowa | |||||||
RUCH Chorzów | |||||||
STADION Chorzów | |||||||
BAILDON Katowice | |||||||
KOLEJARZ II Katowice | |||||||
ZDRÓJ Goczałkowice | |||||||
CZARNI Żywiec | |||||||
BKS STAL Bielsko-Biała |
RUNDA I i II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07.12.1968 | ? | BAILDON Katowice | Płomień Milowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
2 | 19.10.1968 | ? | Płomień Milowice | Czarni przy SOS Sosnowiec | 3 : 0 | 15-1 | 15-4 | 15-7 | - | - |
3 | 20.10.1968 | ? | Płomień Milowice | BUDOWLANI Częstochowa | 3 : 0 | 15-0 | 15-8 | 15-2 | - | - |
4 | 02.11.1968 | ? | RAKÓW Częstochowa | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
5 | 02.11.1968 | ? | KOLEJARZ Częstochowa | Płomień Milowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
6 | 09.11.1968 | ? | Płomień Milowice | POLONIA Bytom | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
7 | 10.11.1968 | ? | Płomień Milowice | WYZWOLENIE Chorzów | 2 : 3 | - | - | - | - | - |
8 | 16.11.1968 | ? | CZARNI Żywiec | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
9 | 17.11.1968 | 10.30 | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-4 | 15-12 | 8-15 | 4-15 | 15-7 |
10 | 30.11.1968 | ? | Płomień Milowice | ZDRÓJ Goczałkowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
11 | 01.12.1968 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ II Katowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
12 | 14.12.1968 | ? | RUCH Chorzów | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
13 | 15.12.1968 | ? | STADION Katowice | Płomień Milowice | 0 : 3 | - | - | - | - | - |
TURNIEJ O PUCHAR ZMS WSK MIELEC 03-05.01.1969
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1A | 03.01.1969 | ? | STAL Mielec | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-6 | 15-4 | 5-15 | 15-3 | - |
1B | 03.01.1969 | ? | STAL Mielec | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-9 | 15-6 | 15-12 | - | - |
2A | 04.01.1969 | ? | STAL Mielec | ANILANA ŁÓDŹ | 3 : 0 | 15-11 | 15-10 | 15-4 | - | - |
2B | 04.01.1969 | ? | STAL Mielec | ANILANA ŁÓDŹ | 3 : 0 | 15-5 | 15-7 | 15-5 | - | - |
3A | 05.01.1969 | ? | Płomień Milowice | ANILANA Łódź | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
3B | 05.01.1969 | ? | Płomień Milowice | ANILANA Łódź | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STAL Mielec | 4 | 4 | 4 | 0 | 12 | 1 |
2 | Płomień Milowice | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 |
3 | ANILANA Łódź | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 |