Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 26) 24.04.2021: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 129: | Linia 129: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 26 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 145: | Linia 145: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] |
Aktualna wersja na dzień 10:20, 22 wrz 2021
SPRAWOZDANIE
Resovia - Zagłębie Sosnowiec 1:2 (1:1) |
---|
Sezon 2020/2021 – I Liga - Kolejka 26: [[24]kwietnia]] 2021 (sobota, godz. 16:00), Rzeszów, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Marek Opaliński (Legnica) - Krzysztof Stępień (Wrocław), Łukasz Sobiło (Legnica). Techniczny: Paweł Kukla (Tarnów) 1:0 Dawid Kubowicz 11' |
1. Karol Dybowski
25. Bartosz Jaroch 61'
31. Nemanja Marković 69' 90+2' 90+2'
5. Dawid Kubowicz 38'
17. Radosław Adamski
4. Rafał Mikulec (74' 22. Bartłomiej Kiełbasa)
16. Josip Soljić 61'
6. Bartłomiej Wasiluk (46' 13. Michał Kuczałek)
56. Cezary Demianiuk (58' 98. Kamil Antonik)
9. Kamil Twardowski (58' 59. Przemysław Zdybowicz)
12. Jakub Wróbel (88' 21. Sebatian Usarz)
Trener: Radosław Mroczkowski
34. Szymon Frankowski
27. Łukasz Turzyniecki
18. Lukáš Ďuriška
25. Piotr Polczak
94. Dawid Gojny
22. Quentin Seedorf (82' 15. Marcin Pisarek)
26. Michał Masłowski (86' 17. Kacper Radkowski)
28. Maciej Ambrosiewicz
21. Nikolas Korzeniecki 9' (72' 14. Filip Karbowy)
11. Patrik Mišák 73'
77. Szymon Sobczak 31'
Trener: Kazimierz Moskal
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Resovia |
POZOSTAŁE MECZE 26 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 23 kwietnia 2021 | Widzew Łódź | Górnik Łęczna | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 23 kwietnia 2021 | GKS Bełchatów | Sandecja Nowy Sącz | 0:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 24 kwietnia 2021 | GKS 1962 Jastrzębie | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 24 kwietnia 2021 | Chrobry Głogów | GKS Tychy | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 24 kwietnia 2021 | Radomiak Radom | Odra Opole | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 24 kwietnia 2021 | Korona Kielce | ŁKS Łódź | 1:2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 25 kwietnia 2021 | Arka Gdynia | Stomil Olsztyn | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 26 | 19 maja 2021 | Puszcza Niepołomice | Miedź Legnica | 0:1 (0:0) |
TABELA PO 26 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 26 | 56 | 16 | 8 | 2 | 44 | 18 |
2 | Górnik Łęczna (b) | 26 | 47 | 13 | 8 | 5 | 36 | 18 |
3 | Radomiak Radom | 26 | 46 | 13 | 7 | 6 | 35 | 18 |
4 | ŁKS Łódź (s) | 26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 47 | 29 |
5 | GKS Tychy | 26 | 44 | 12 | 8 | 6 | 33 | 20 |
6 | Arka Gdynia (s) | 26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 35 | 25 |
7 | Miedź Legnica | 26 | 39 | 10 | 9 | 7 | 38 | 29 |
8 | Odra Opole | 26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 25 | 28 |
9 | Sandecja Nowy Sącz | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 35 | 36 |
10 | Widzew Łódź (b) | 26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 23 | 27 |
11 | Puszcza Niepołomice | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 26 | 29 |
12 | Chrobry Głogów | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 28 | 35 |
13 | Korona Kielce (s) | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 21 | 35 |
14 | Stomil Olsztyn | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 24 | 40 |
15 | Resovia (b) | 26 | 24 | 6 | 6 | 14 | 19 | 34 |
16 | Zagłębie Sosnowiec | 26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 25 | 35 |
17 | GKS 1962 Jastrzębie | 26 | 21 | 6 | 3 | 17 | 21 | 41 |
18 | GKS Bełchatów | 26 | 17 | 4 | 7 | 15 | 18 | 36 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka]