Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 11) 06.10.2018: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 56: | Linia 56: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|} | |||
==TABELA PO 3 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] |
Wersja z 15:50, 24 paź 2018
SPRAWOZDANIE
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:1) |
---|
Sezon 2018/2019 - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 11: 6 października 2018 (niedziela, godz. 18:00), Gdańsk, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Daniel Stefański (Bydgoszcz) - Marcin Boniek (Bydgoszcz), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn). VAR: Szymon Marciniak (Płock), Paweł Sokolnicki (Warszawa)
1:0 Patryk Lipski 8' |
1. Zlatan Alomerović
3. Joao Nunes
25. Michał Nalepa 58'
26. Błażej Augustyn
22. Filip Mladenović
11. Konrad Michalak
35. Daniel Łukasik (80' 36. Tomasz Makowski)
6. Jarosław Kubicki
9. Patryk Lipski
17. Lukas Haraslin (84' 19. Karol Fila)
28. Flavio Paixao (73' 90. Artur Sobiech)
Trener: Piotr Stokowiec
23. Matko Perdijić
17. Michael Heinloth
4. Arkadiusz Jędrych67'
16. Mateusz Cichocki
22. Žarko Udovičić
77. Konrad Wrzesiński (80' 72. Dejan Vokić)
21. Sebastian Milewski
6. Tomasz Nowak (72' 9. Junior Torunarigha)
8. Szymon Pawłowski
42. Alexandre Cristovao (85' 28. Mello)
27. Vamara Sanogo
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk |
POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK