Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 823: | Linia 823: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 10=== | ===Kolejka 10=== | ||
Linia 883: | Linia 892: | ||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (0:0) | | ALIGN=center|'''6 : 0''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 11=== | ===Kolejka 11=== | ||
Linia 942: | Linia 961: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | |||
[[GKS Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 12=== | ===Kolejka 12=== | ||
Linia 1001: | Linia 1031: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | [[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
Linia 1007: | Linia 1038: | ||
[[Górnik Zagórze]] | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
[[Górnik | [[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | [[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
===Kolejka 13=== | ===Kolejka 13=== | ||
Linia 1071: | Linia 1102: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | [[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
[[Brynica Czeladź]] | [[Brynica Czeladź]] | ||
Linia 1077: | Linia 1107: | ||
[[Górnik Zagórze]] | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
[[Górnik | [[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | [[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
===Kolejka 14=== | ===Kolejka 14=== | ||
Linia 1147: | Linia 1177: | ||
[[Górnik Zagórze]] | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
[[Górnik | [[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | [[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
===Kolejka 15=== | ===Kolejka 15=== | ||
Linia 1217: | Linia 1247: | ||
[[Górnik Zagórze]] | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
[[Górnik | [[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | [[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
===Kolejka 16=== | ===Kolejka 16=== | ||
Linia 1238: | Linia 1268: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1247: | Linia 1277: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1256: | Linia 1286: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1265: | Linia 1295: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1274: | Linia 1304: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1287: | Linia 1317: | ||
[[Górnik Zagórze]] | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
[[Górnik | [[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | [[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
===Kolejka 17=== | ===Kolejka 17=== | ||
Linia 1308: | Linia 1338: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1317: | Linia 1347: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1326: | Linia 1356: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1335: | Linia 1365: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1344: | Linia 1374: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1351: | Linia 1381: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | [[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
[[Brynica Czeladź]] | [[Brynica Czeladź]] | ||
Linia 1357: | Linia 1386: | ||
[[Górnik Zagórze]] | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
[[Górnik | [[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | [[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
===Kolejka 18=== | ===Kolejka 18=== | ||
Linia 1378: | Linia 1407: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1387: | Linia 1416: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1396: | Linia 1425: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1405: | Linia 1434: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1414: | Linia 1443: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 1427: | Linia 1456: | ||
[[Górnik Zagórze]] | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.]] | ||
[[Górnik | [[GKS Górnik Sosnowiec]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | [[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | [[Zew Kazimierz|Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== |
Wersja z 15:57, 19 gru 2014
1959 Klasa B, Grupa I - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AKS II Niwka | Sosnowiec |
2 | Brynica Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Górnik Zagórze | Zagórze |
5 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
6 | GKS Górnik Sosnowiec | Sosnowiec |
7 | Stal Kotły (Kotlarz) Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | Stal Huta Buczka Sosnowiec | Sosnowiec |
9 | Unia II Ząbkowice | Sosnowiec |
10 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka
Brynica Czeladź
Górnik Klimontów
Górnik Zagórze
Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.
GKS Górnik Sosnowiec
Kotlarz Sosnowiec
Stal Huta Buczek Sosnowiec
Unia II Ząbkowice
Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka
Brynica Czeladź
Górnik Klimontów
Górnik Zagórze
Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.
GKS Górnik Sosnowiec
Kotlarz Sosnowiec
Stal Huta Buczek Sosnowiec
Unia II Ząbkowice
Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka
Brynica Czeladź
Górnik Klimontów
Górnik Zagórze
Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.
GKS Górnik Sosnowiec
Kotlarz Sosnowiec
Stal Huta Buczek Sosnowiec
Unia II Ząbkowice
Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka ???
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | AKS II Niwka | Górnik (Kopalnia) Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Zagórze | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Unia II Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | Górnik Klimontów | Brynica Czeladź | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka
Brynica Czeladź
Górnik Klimontów
Górnik Zagórze
Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.
GKS Górnik Sosnowiec
Kotlarz Sosnowiec
Stal Huta Buczek Sosnowiec
Unia II Ząbkowice
Zew Ostrowy Górnicze
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Górnik (Kopalnia) Sosnowiec | Górnik Zagórze | 6 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | AKS II Niwka | Brynica Czeladź | 1 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 0 : 0 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Klimontów | 7 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Unia II Ząbkowice | 6 : 0 (0:0) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik Zagórze | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Brynica Czeladź | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka
Brynica Czeladź
Górnik Klimontów
Górnik Zagórze
Górnik ZNME II Dąbrowa Gór.
GKS Górnik Sosnowiec
Kotlarz Sosnowiec
Stal Huta Buczek Sosnowiec
Unia II Ząbkowice
Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 16 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. GKS Górnik Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
BARAŻ O KLASĘ A
Turniej barażowy o awans do Klasy A w sezonie 1960:
Zgodnie z regulaminem Zagłębiowskiego OZPN mistrzowie czterech grup Klasy B w sezonie 1959 rozegrały mecze eliminacyjne w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny tych eliminacji uzyskały promocję do Klasy
Stal Rogoźnik Górnik Sosnowiec Budowlani Ogrodzieniec Skra II Częstochowa
TABELA TURNIEJU BARAŻOWEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |