Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 120: | Linia 120: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (2:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 176: | Linia 169: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8 : 4''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3 w.o.''' | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 232: | Linia 217: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 288: | Linia 266: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 5''' (2:2) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 344: | Linia 322: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (0:3) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0 w.o.''' | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 400: | Linia 371: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 3''' (3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 5''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 6''' (0:5) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 456: | Linia 421: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== |
Wersja z 18:11, 29 gru 2014
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 11 września 1960 | ??? | Zagłębianka II DG | Górnik Klimontów | 3 : 2 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 11 września 1960 | ??? | Górnik ZNME II DG | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 11 września 1960 | ??? | RKS Zagłębie II DG | AKS II Niwka | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 11 września 1960 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 4 (2:1) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | 18 września 1960 | ??? | RKS Zagłębie II DG | Zagłębianka II DG | 2 : 3 (2:2) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 18 września 1960 | ??? | AKS II Niwka | Górnik ZNME II DG | 1 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 18 września 1960 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik II Sosnowiec | 8 : 4 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 18 września 1960 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Klimontów | 0 : 3 w.o. |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | 25 września 1960 | ??? | Górnik Klimontów | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 25 września 1960 | ??? | Górnik II Sosnowiec | AKS II Niwka | 4 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 25 września 1960 | ??? | Górnik ZNME II DG | RKS Zagłębie II DG | 5 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 25 września 1960 | ??? | Zagłębianka II DG | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 2 (1:1) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | 2 października 1960 | ??? | Górnik ZNME II DG | Zagłębianka II DG | 4 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 2 października 1960 | ??? | RKS Zagłębie II DG | Górnik II Sosnowiec | 0 : 4 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 2 października 1960 | ??? | AKS II Niwka | Górnik Klimontów | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 2 października 1960 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 5 (2:2) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | 9 października 1960 | ??? | Zagłębianka II DG | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 3 (0:3) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 9 października 1960 | ??? | Górnik Klimontów | RKS Zagłębie II DG | 4 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 9 października 1960 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Górnik ZNME II DG | 4 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 9 października 1960 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | AKS II Niwka | 3 : 0 w.o. |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | 16 października 1960 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Zagłębianka II DG | 6 : 3 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 16 października 1960 | ??? | Górnik ZNME II DG | Górnik Klimontów | 1 : 1 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 16 października 1960 | ??? | RKS Zagłębie II DG | Zew Ostrowy Górnicze | 0 : 5 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 16 października 1960 | ??? | AKS II Niwka | Kotlarz Sosnowiec | 2 : 6 (0:5) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | 23 października 1960 | ??? | Zagłębianka II DG | AKS II Niwka | 3 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 23 października 1960 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | RKS Zagłębie II DG | 5 : 3 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 23 października 1960 | ??? | Górnik Klimontów | Górnik II Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 23 października 1960 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik ZNME II DG | 5 : 3 (0:1) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Kazimierz | Kotlarz Sosnowiec | 7 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | 2 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Zagłębianka II DG | Górnik ZNME II DG | 5 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik II Sosnowiec | RKS Zagłębie II DG | 1 : 6 (1:3) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG