Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 1992/1993: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
(Uzupełnienie hasła) |
||
Linia 218: | Linia 218: | ||
| ALIGN=center|119 | | ALIGN=center|119 | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
! WIDTH=4%|13 | |||
! WIDTH=4%|14 | |||
! WIDTH=4%|15 | |||
! WIDTH=4%|16 | |||
! WIDTH=4%|17 | |||
! WIDTH=4%|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Urania Ruda Śląska]] | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Lędziny]] | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Carbo Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|5-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Libiąż]] | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rozbark Bytom]] | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|10-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Boguszowice]] | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|7-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] | |||
| ALIGN=center|2-5 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|4-4 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=Bibliografia (źródło):= | =Bibliografia (źródło):= | ||
* "Sport Śląski", lata 1992-1993 | * "Sport Śląski", lata 1992-1993 |
Wersja z 23:41, 15 wrz 2023
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 1992/1993
- Awans do III Ligi: Victoria Jaworzno i Urania Ruda Śląska. Spadek do Klasy Okręgowej Katowice: Grunwald Ruda Śląska, Chorzowianka Chorzów, Górnik 23 Czerwionka-Leszczyny, Piast Gliwice. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Piast Gliwice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Jaworzno (A) | 34 | 54 | 23 | 8 | 3 | 90 | 33 |
2 | Urania Ruda Śląska (A) | 34 | 52 | 22 | 8 | 4 | 77 | 28 |
3 | Górnik Lędziny | 34 | 49 | 20 | 9 | 5 | 75 | 38 |
4 | Carbo Gliwice | 34 | 48 | 21 | 6 | 7 | 75 | 47 |
5 | Górnik Libiąż | 34 | 40 | 16 | 8 | 10 | 58 | 36 |
6 | Rozbark Bytom | 34 | 40 | 18 | 4 | 12 | 76 | 57 |
7 | Górnik Rybnik-Boguszowice | 34 | 36 | 14 | 8 | 12 | 49 | 49 |
8 | Górnik 09 Mysłowice | 34 | 34 | 11 | 12 | 11 | 54 | 50 |
9 | Warta Zawiercie | 34 | 34 | 11 | 12 | 11 | 52 | 54 |
10 | Górnik Wojkowice | 34 | 33 | 11 | 11 | 12 | 49 | 39 |
11 | Sparta Zabrze | 34 | 33 | 12 | 9 | 13 | 47 | 45 |
12 | RKS Grodziec | 34 | 31 | 11 | 9 | 14 | 52 | 53 |
13 | Walka Zabrze | 34 | 31 | 10 | 11 | 13 | 36 | 52 |
14 | Unia Racibórz | 34 | 28 | 11 | 6 | 17 | 55 | 62 |
15 | Grunwald Ruda Śląska (S) | 34 | 27 | 10 | 7 | 17 | 47 | 56 |
16 | Chorzowianka Chorzów (S) | 34 | 26 | 8 | 10 | 16 | 31 | 51 |
17 | Górnik 23 Czerwionka-Leszczyny (S) | 34 | 16 | 4 | 8 | 22 | 29 | 94 |
18 | Piast Gliwice (S) | 34 | 0 | 0 | 0 | 34 | 13 | 119 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Jaworzno | - | 0-0 | 3-2 | 3-2 | 0-2 | 3-2 | 4-0 | 1-1 | 1-0 | 2-0 | 5-0 | 3-0 | 0-0 | 5-0 | 1-0 | 4-2 | 4-0 | 3-0 w.o. |
2 | Urania Ruda Śląska | 3-3 | - | 1-0 | 4-1 | 2-0 | 3-0 | 3-0 | 2-2 | 4-0 | 2-3 | 1-3 | 1-0 | 6-0 | 2-0 | 2-1 | 4-0 | 3-1 | 3-0 w.o. |
3 | Górnik Lędziny | 3-4 | 2-2 | - | 2-2 | 2-1 | 2-0 | 3-0 | 3-0 | 2-2 | 3-2 | 4-1 | 2-1 | 1-0 | 4-2 | 2-0 | 4-0 | 4-0 | 3-0 |
4 | Carbo Gliwice | 3-0 | 0-2 | 3-0 | - | 5-2 | 4-1 | 2-1 | 1-0 | 5-3 | 1-0 | 3-2 | 2-0 | 2-0 | 1-3 | 1-2 | 1-0 | 3-2 | 3-0 w.o. |
5 | Górnik Libiąż | 0-0 | 0-0 | 1-3 | 0-2 | - | 6-0 | 3-0 | 0-0 | 2-1 | 0-0 | 2-0 | 4-1 | 0-0 | 2-0 | 4-1 | 5-0 | 2-0 | 3-0 w.o. |
6 | Rozbark Bytom | 1-1 | 1-4 | 3-2 | 2-3 | 5-0 | - | 2-0 | 3-2 | 2-0 | 3-2 | 1-0 | 2-1 | 5-0 | 3-1 | 4-1 | 5-1 | 10-0 | 3-0 w.o. |
7 | Górnik Boguszowice | 1-6 | 1-0 | 2-2 | 3-1 | 2-1 | 1-2 | - | 4-0 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | 2-0 | 3-0 | 1-0 | 7-0 | 5-0 |
8 | Górnik 09 Mysłowice | 2-5 | 2-2 | 2-2 | 2-2 | 3-1 | 4-0 | 0-1 | - | 1-3 | 1-1 | 3-1 | 1-1 | 1-3 | 1-0 | 4-0 | 1-0 | 1-1 | 3-1 |
9 | Warta Zawiercie | 1-4 | 4-4 | 0-4 | 4-3 | 1-1 | 2-2 | 2-0 | 1-1 | - | 0-0 | 4-1 | 1-0 | 0-0 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 3-0 w.o. | 3-0 |
10 | Górnik Wojkowice | 1-1 | 0-0 | 1-1 | 3-4 | 2-0 | 2-1 | 5-1 | 1-2 | 4-0 | - | 1-1 | 1-1 | 1-2 | 1-1 | 3-3 | 2-0 | 3-0 | 3-0 w.o. |
11 | [[]] | - | |||||||||||||||||
12 | [[]] | - | |||||||||||||||||
13 | [[]] | - | |||||||||||||||||
14 | [[]] | - | |||||||||||||||||
15 | [[]] | - | |||||||||||||||||
16 | [[]] | - | |||||||||||||||||
17 | [[]] | - | |||||||||||||||||
18 | [[]] | - |
Bibliografia (źródło):
- "Sport Śląski", lata 1992-1993