Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1968/1969: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „=II LIGA SIATKÓWKI MĘŻCZYZN= ==TABELA KOŃCOWA== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- ...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 130: | Linia 130: | ||
| ALIGN=center|63 | | ALIGN=center|63 | ||
|} | |} | ||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|01.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|ODRA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|03.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|LECHIA Tomaszów Mazowiecki | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|09.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|WAWEL Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15.12.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16.11.1968 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Poznań | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|17.11.1968 | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WYBRZEŻE Gdańsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|20.11.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|18-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|23.11.1968 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|MZKS Nysa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|17-19 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|24.11.1968 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|OPOLANIN Opole | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|07.12.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS II Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|08.12.1968 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|WARSZAWIANKA Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1968/1969]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1968/1969]] |
Wersja z 16:14, 27 gru 2021
II LIGA SIATKÓWKI MĘŻCZYZN
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RESOVIA Rzeszów | 22 | 20 | 20 | 2 | 64 | 14 |
2 | Płomień Milowice | 22 | 19 | 19 | 3 | 60 | 27 |
3 | BESKID Andrychów | 22 | 16 | 16 | 6 | 58 | 30 |
4 | AZS II Warszawa | 22 | 16 | 16 | 6 | 55 | 34 |
5 | WARSZAWIANKA Warszawa | 22 | 12 | 12 | 10 | 48 | 37 |
6 | WYBRZEŻE Gdańsk | 22 | 11 | 11 | 11 | 43 | 44 |
7 | WAWEL Kraków | 22 | 10 | 10 | 12 | 45 | 40 |
8 | OPOLANIN Opole | 22 | 10 | 10 | 12 | 39 | 48 |
9 | MZKS Nysa | 22 | 9 | 9 | 13 | 35 | 48 |
10 | ODRA Wrocław | 22 | 6 | 6 | 16 | 34 | 52 |
11 | AZS Poznań | 22 | 2 | 2 | 20 | 10 | 62 |
8 | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 22 | 1 | 1 | 21 | 8 | 63 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 01.11.1968 | ? | ODRA Wrocław | Płomień Milowice | 2 : 3 | 8-15 | 15-12 | 15-12 | 9-15 | 13-15 |
2 | 03.11.1968 | ? | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | Płomień Milowice | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
3 | 09.11.1968 | ? | WAWEL Kraków | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-4 | 10-15 | 15-7 | 9-15 | 15-17 |
4 | 15.12.1968 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-9 | 6-15 | 15-8 | 10-15 | 15-1 |
5 | 16.11.1968 | 17.00 | Płomień Milowice | AZS Poznań | 3 : 0 | 15-7 | 15-5 | 15-5 | - | - |
6 | 17.11.1968 | 10.00 | Płomień Milowice | WYBRZEŻE Gdańsk | 3 : 0 | 15-12 | 15-10 | 15-7 | - | - |
7 | 20.11.1968 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-2 | 15-10 | 18-16 | - | - |
8 | 23.11.1968 | 17.00 | Płomień Milowice | MZKS Nysa | 3 : 1 | 15-7 | 17-19 | 15-13 | 15-11 | - |
9 | 24.11.1968 | 11.00 | Płomień Milowice | OPOLANIN Opole | 3 : 0 | 15-9 | 15-5 | 15-11 | - | - |
10 | 07.12.1968 | ? | AZS II Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
11 | 08.12.1968 | ? | WARSZAWIANKA Warszawa | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |