JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2019/2020: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 196: | Linia 196: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
==FINAŁ A== | |||
Do finału A awansowały po 4 drużyny z każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II rundy. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=7%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A1 | |||
| ALIGN=center|04.01.2020 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|MTS IKAR Niepołomice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''77 : 109''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A2 | |||
| ALIGN=center|11.01.2020 | |||
| ALIGN=center|13.30 | |||
| ALIGN=center|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''49 : 76''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A3 | |||
| ALIGN=center|19.02.2020 | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|MOSIR Bochnia | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''76 : 70''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A4 | |||
| ALIGN=center|11.02.2020 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|KK UR Kraków | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''67 : 73''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A5 | |||
| ALIGN=center|29.02.2020 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|MTS IKAR Niepołomice | |||
| ALIGN=center|'''71 : 49''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A6 | |||
| ALIGN=center|15.02.2020 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|'''80 : 70''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A7 | |||
| ALIGN=center|16.02.2020 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|MOSIR Bochnia | |||
| ALIGN=center|'''76 : 55''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A7 | |||
| ALIGN=center|16.02.2020 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|KK UR Kraków | |||
| ALIGN=center|'''68 : 42''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|} | |} |
Wersja z 11:58, 10 lis 2021
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2019/2020
TABELA KOŃCOWA
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 06.10.2019 | 12.00 | JAS-FBG Zagłębie II | ISWJ Wisła | 101 : 31 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | 12.10.2019 | 17.00 | RMKS Rybnik | JAS-FBG Zagłębie II | 62 : 78 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
3 | 16.10.2019 | 18.30 | JAS-FBG Zagłębie II | POGOŃ Ruda Śląska | 82 : 42 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
4 | 20.10.2019 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie II | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | 119 : 28 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
5 | 02.11.2019 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie II | RKK AZS Racibórz | 73 : 51 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
6 | 09.11.2019 | 17.00 | AZS UŚ Katowice | JAS-FBG Zagłębie II | 66 : 86 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 16.11.2019 | 16.00 | ISWJ Wisła | JAS-FBG Zagłębie II | 53 : 79 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
8 | 24.11.2019 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie II | RMKS Rybnik | 83 : 32 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
9 | 04.12.2019 | 17.15 | POGOŃ Ruda Śląska | JAS-FBG Zagłębie II | 47 : 101 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
10 | 07.12.2019 | 11.00 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | JAS-FBG Zagłębie II | 44 : 118 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
11 | 14.12.2019 | 15.00 | RKK AZS Racibórz | JAS-FBG Zagłębie II | 20 : 0 walkower | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
12 | 21.12.2019 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie II | AZS UŚ Katowice | 96 : 53 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
FINAŁ A
Do finału A awansowały po 4 drużyny z każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II rundy.
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | 04.01.2020 | 17.00 | MTS IKAR Niepołomice | JAS-FBG Zagłębie II | 77 : 109 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A2 | 11.01.2020 | 13.30 | WISŁA II Kraków | JAS-FBG Zagłębie II | 49 : 76 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A3 | 19.02.2020 | 19.00 | MOSIR Bochnia | JAS-FBG Zagłębie II | 76 : 70 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A4 | 11.02.2020 | 18.30 | KK UR Kraków | JAS-FBG Zagłębie II | 67 : 73 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A5 | 29.02.2020 | 18.30 | JAS-FBG Zagłębie II | MTS IKAR Niepołomice | 71 : 49 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A6 | 15.02.2020 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie II | WISŁA II Kraków | 80 : 70 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A7 | 16.02.2020 | 13.00 | JAS-FBG Zagłębie II | MOSIR Bochnia | 76 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | |
A7 | 16.02.2020 | 13.00 | JAS-FBG Zagłębie II | KK UR Kraków | 68 : 42 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |