Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 19) 07.03.2021: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 73: | Linia 73: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 81: | Linia 81: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 97: | Linia 97: | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 105: | Linia 105: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 113: | Linia 113: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
Linia 120: | Linia 120: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 128: | Linia 128: | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 19 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 147: | Linia 147: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] |
Aktualna wersja na dzień 08:06, 17 kwi 2021
SPRAWOZDANIE
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (1:1) |
---|
Sezon 2020/2021 – I Liga - Kolejka 19: 7 marca 2021 (niedziela, godz. 12:40), Tychy, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Wojciech Myć (Lublin) - Krzysztof Nejman (Płock), Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała). Techniczny: Piotr Lasyk (Bytom) 0 : 1 Szymon Pawłowski 10' |
91. Konrad Jałocha
5. Maciej Mańka
6. Nemanja Nedić
3. Łukasz Sołowiej
20. Bartosz Szeliga
77. Kacper Piątek (65' 34. Łukasz Norkowski)
4. Oskar Paprzycki (65' 13. Łukasz Moneta)
25. Wiktor Żytek
8. Łukasz Grzeszczyk (88' 24. Dominik Połap)
14. Bartosz Biel (79' 17. Sebastian Steblecki)
32. Szymon Lewicki (79' 10. Damian Nowak)
Trener: Artur Derbin
13. Krystian Stępniowski
27. Łukasz Turzyniecki
18. Lukáš Ďuriška
17. Kacper Radkowski
94. Dawid Gojny
22. Quentin Seedorf (59' 30. Patryk Małecki)
28. Maciej Ambrosiewicz
21. Nikolas Korzeniecki (59' 14. Filip Karbowy)
11. Patrik Mišák
8. Szymon Pawłowski (90' 9. Mateusz Szwed)
77. Szymon Sobczak
Trener: Kazimierz Moskal
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy |
POZOSTAŁE MECZE 19 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 5 marca 2021 | Odra Opole | Stomil Olsztyn | 1 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 5 marca 2021 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Sandecja Nowy Sącz | 2 : 2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 5 marca 2021 | Miedź Legnica | GKS Bełchatów | 3 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 6 marca 2021 | Resovia | Górnik Łęczna | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 6 marca 2021 | Radomiak Radom | Chrobry Głogów | 1 : 2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 6 marca 2021 | ŁKS Łódź | Widzew Łódź | 2 : 2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 6 marca 2021 | GKS 1962 Jastrzębie | Korona Kielce | 2 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 19 | 7 marca 2021 | Puszcza Niepołomice | Arka Gdynia | 4 : 0 (0:0) |
TABELA PO 19 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 19 | 44 | 13 | 5 | 1 | 33 | 11 |
2 | Górnik Łęczna (b) | 19 | 38 | 11 | 5 | 3 | 30 | 13 |
3 | GKS Tychy | 19 | 36 | 10 | 6 | 3 | 30 | 16 |
4 | ŁKS Łódź (s) | 19 | 36 | 11 | 3 | 5 | 40 | 23 |
5 | Arka Gdynia (s) | 19 | 32 | 9 | 5 | 5 | 27 | 18 |
6 | Radomiak Radom | 19 | 31 | 8 | 7 | 4 | 24 | 16 |
7 | Miedź Legnica | 19 | 30 | 8 | 6 | 5 | 34 | 25 |
8 | Puszcza Niepołomice | 19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 22 | 22 |
9 | Odra Opole | 19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 18 | 23 |
10 | Chrobry Głogów | 19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 26 | 29 |
11 | Widzew Łódź (b) | 19 | 25 | 6 | 7 | 6 | 18 | 21 |
12 | Stomil Olsztyn | 19 | 23 | 6 | 5 | 8 | 20 | 25 |
13 | Korona Kielce (s) | 19 | 22 | 6 | 4 | 9 | 15 | 26 |
14 | GKS 1962 Jastrzębie | 19 | 19 | 6 | 1 | 12 | 18 | 31 |
15 | Sandecja Nowy Sącz | 19 | 17 | 4 | 5 | 10 | 18 | 31 |
16 | GKS Bełchatów | 19 | 14 | 4 | 4 | 11 | 13 | 26 |
17 | Resovia (b) | 19 | 12 | 3 | 3 | 13 | 12 | 30 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 19 | 22 | 3 | 3 | 13 | 16 | 28 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka]