Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 30 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020''' | '''[[Płomień Sosnowiec]] (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020''' | ||
[[Plik:Płomień Sosnowiec sezon 2019 2020.jpg|thumb|450px|Kadra zespołu w sezonie 2019/2020 /jesień/(źródło: fb Płomień Milowice)]] | [[Plik:Płomień Sosnowiec sezon 2019 2020.jpg|thumb|450px|Kadra zespołu w sezonie 2019/2020 /jesień/(źródło: fb Płomień Milowice)]] | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|POGOŃ Proszowice | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|TOMASOVIA Tomaszów Lubelski | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|KPKS Halemba | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|POPRAD Stary Sącz | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|MARATON Krzeszowice | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|} | |||
=ROZGRYWKI ZASADNICZE= | =ROZGRYWKI ZASADNICZE= | ||
==ETAP I== | ==ETAP I== | ||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 31: | Linia 150: | ||
| ALIGN=center|Poprad Stary Sącz | | ALIGN=center|Poprad Stary Sącz | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:16 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 44: | Linia 163: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 54: | Linia 173: | ||
| ALIGN=center|[[19 października]] [[2019]] | | ALIGN=center|[[19 października]] [[2019]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|Pogoń Proszowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|17-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-20 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|27-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|17-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
Linia 69: | Linia 188: | ||
| ALIGN=center|KPKS Halemba | | ALIGN=center|KPKS Halemba | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|19-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|20-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|18-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 94: | Linia 213: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|AZS Lublin | | ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-16 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 108: | Linia 227: | ||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | | ALIGN=center|PLKS Pszczyna | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|17-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-21 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|19-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|17-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 121: | Linia 240: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Tomasovia Tomaszów Lub. | | ALIGN=center|Tomasovia Tomaszów Lub. | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-14 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-20 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 134: | Linia 253: | ||
| ALIGN=center|Maraton Krzeszowice | | ALIGN=center|Maraton Krzeszowice | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|20-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|17-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 164: | Linia 283: | ||
| ALIGN=center|Poprad Stary Sącz | | ALIGN=center|Poprad Stary Sącz | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|11-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 177: | Linia 296: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Wisła Kraków | | ALIGN=center|Wisła Kraków | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-16 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 188: | Linia 307: | ||
| ALIGN=center|[[11 stycznia]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[11 stycznia]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Pogoń Proszowice | | ALIGN=center|Pogoń Proszowice | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|25-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 203: | Linia 322: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|KPKS Halemba | | ALIGN=center|KPKS Halemba | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 225: | Linia 344: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[28 lutego]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS Lublin | | ALIGN=center|AZS Lublin | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|21-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|17-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 242: | Linia 361: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | | ALIGN=center|PLKS Pszczyna | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-20 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-19 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 255: | Linia 374: | ||
| ALIGN=center|Tomasovia Tomaszów Lub. | | ALIGN=center|Tomasovia Tomaszów Lub. | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|17-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|19-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|18-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 268: | Linia 387: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|Maraton Krzeszowice | | ALIGN=center|Maraton Krzeszowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-20 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 277: | Linia 396: | ||
==TABELA KOŃCOWA I ETAPU== | ==TABELA KOŃCOWA I ETAPU== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 293: | Linia 410: | ||
! WIDTH=6%|Sety (+) | ! WIDTH=6%|Sety (+) | ||
! WIDTH=6%|Sety (-) | ! WIDTH=6%|Sety (-) | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|POGOŃ Proszowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|TOMASOVIA Tomaszów Lubelski | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|28 | | ALIGN=center|28 | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS UMCS Lublin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KPKS Halemba | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|PLKS Pszczyna | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|POPRAD Stary Sącz | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|MARATON Krzeszowice | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|} | |} | ||
==ETAP II== | |||
'''Z powodu Covid-19 mecze play off odwołane. Decyzją PZPS awans do I ligi uzyskały drużyny, które w tabeli zajęły I miejsca.''' | |||
=ROZGRYWKI TURNIEJOWE= | |||
'''Turnieje odwołane z powodu Covid-19''' | |||
=PUCHAR POLSKI= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|Runda | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|I | |||
| ALIGN=center|23.10.2019 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|SOLNA Wieliczka (I Liga) | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|30-28 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|26-24 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
|} | |||
2 | =KADRA= | ||
<gallery> | |||
Plik:Patrycja Drożdzińska.jpg|Patrycja Drożdzińska (1) | |||
Plik:Magdalena Trojnar.jpg|Magdalena Trojnar (2) | |||
Plik:Alicja Krusiewicz.jpg|Alicja Krusiewicz (3) | |||
Plik:Katarzyna Sawaniewicz.jpg|Katarzyna Sawaniewicz (4) | |||
Plik:Sandra Łebek.jpg|Sandra Łebek (5) | |||
Plik:Dominika Dryja.jpg|Dominika Dryja (6) | |||
Plik:Izabela Błasiak.jpg|Izabela Błasiak (7) | |||
Plik:Maja Bodzęta.jpg|Maja Bodzęta (9) | |||
Plik:Katerina Bąkowska.jpg|Katerina Bąkowska (10) | |||
Plik:Patrycja Flakus.jpg|Patrycja Flakus (12) | |||
Plik:Patrycja Rygalik.jpg|Patrycja Rygalik (14) | |||
Plik:Anna Bartyzel.jpg|Anna Bartyzel (16) | |||
Plik:Weronika Wysocka.jpg|Weronika Wysocka (18) | |||
</gallery> | |||
=SZTAB SZKOLENIOWY= | |||
<gallery> | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
</gallery> | |||
[[Kategoria:Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 2019/2020]] | |||
Aktualna wersja na dzień 13:12, 14 lis 2021
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2019/2020
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 16 | 47 | 15 | 1 | 0 | 0 | 48 | 3 |
2 | POGOŃ Proszowice | 16 | 29 | ? | ? | ? | ? | 38 | 27 |
3 | TOMASOVIA Tomaszów Lubelski | 16 | 29 | ? | ? | ? | ? | 36 | 28 |
4 | AZS UMCS Lublin | 16 | 26 | ? | ? | ? | ? | 32 | 27 |
5 | KPKS Halemba | 16 | 26 | ? | ? | ? | ? | 29 | 28 |
6 | PLKS Pszczyna | 16 | 22 | ? | ? | ? | ? | 33 | 30 |
7 | WISŁA Kraków | 16 | 17 | ? | ? | ? | ? | 22 | 39 |
8 | POPRAD Stary Sącz | 16 | 9 | ? | ? | ? | ? | 19 | 45 |
9 | MARATON Krzeszowice | 16 | 8 | ? | ? | ? | ? | 14 | 44 |
ROZGRYWKI ZASADNICZE
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 października 2019 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Poprad Stary Sącz | 3 : 0 | 25:14 | 25:15 | 25:16 | - | - |
2 | 12 października 2019 | ? | Wisła Kraków | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18:25 | 10:25 | 12:25 | - | - |
3 | 19 października 2019 | 17.00 | Pogoń Proszowice | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 17-25 | 25-20 | 27-25 | 17-25 | 14-15 |
4 | 26 października 2019 | ? | KPKS Halemba | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 19-25 | 20-25 | 18-25 | - | - |
5 | 9 listopada 2019 | - | Płomień Sosnowiec | PAUZA | 0 : 0 | - | - | - | - | - |
6 | 16 listopada 2019 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | AZS UMCS Lublin | 3 : 0 | 25-10 | 25-16 | 25-10 | - | - |
7 | 23 listopada 2019 | ? | PLKS Pszczyna | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 17-25 | 25-21 | 19-25 | 17-25 | - |
8 | 30 listopada 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Tomasovia Tomaszów Lub. | 3 : 0 | 25-15 | 25-14 | 25-20 | - | - |
9 | 7 grudnia 2019 | ? | Maraton Krzeszowice | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 20-25 | 8-25 | 17-25 | - | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 14 grudnia 2019 | ? | Poprad Stary Sącz | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 16-25 | 11-25 | 15-25 | - | - |
11 | 4 stycznia 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | Wisła Kraków | 3 : 0 | 25-17 | 25-13 | 25-16 | - | - |
12 | 11 stycznia 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | Pogoń Proszowice | 3 : 0 | 25-15 | 25-13 | 25-15 | - | - |
13 | 18 stycznia 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | KPKS Halemba | 3 : 0 | 25-18 | 25-17 | 25-13 | - | - |
14 | 25 stycznia 2020 | - | PAUZA | Płomień Sosnowiec | 0 : 0 | - | - | - | - | - |
15 | 28 lutego 2020 | ? | AZS Lublin | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 21-25 | 16-25 | 17-25 | - | - |
16 | 15 lutego 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | PLKS Pszczyna | 3 : 0 | 25-20 | 25-12 | 25-19 | - | - |
17 | 29 lutego 2020 | ? | Tomasovia Tomaszów Lub. | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 17-25 | 19-25 | 18-25 | - | - |
18 | 7 marca 2020 | ? | Płomień Sosnowiec | Maraton Krzeszowice | 3 : 0 | 25-20 | 25-17 | 25-10 | - | - |
TABELA KOŃCOWA I ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 16 | 47 | 15 | 1 | 0 | 0 | 48 | 3 |
2 | POGOŃ Proszowice | 16 | 29 | ? | ? | ? | ? | 38 | 27 |
3 | TOMASOVIA Tomaszów Lubelski | 16 | 29 | ? | ? | ? | ? | 36 | 28 |
4 | AZS UMCS Lublin | 16 | 26 | ? | ? | ? | ? | 32 | 27 |
5 | KPKS Halemba | 16 | 26 | ? | ? | ? | ? | 29 | 28 |
6 | PLKS Pszczyna | 16 | 22 | ? | ? | ? | ? | 33 | 30 |
7 | WISŁA Kraków | 16 | 17 | ? | ? | ? | ? | 22 | 39 |
8 | POPRAD Stary Sącz | 16 | 9 | ? | ? | ? | ? | 19 | 45 |
9 | MARATON Krzeszowice | 16 | 8 | ? | ? | ? | ? | 14 | 44 |
ETAP II
Z powodu Covid-19 mecze play off odwołane. Decyzją PZPS awans do I ligi uzyskały drużyny, które w tabeli zajęły I miejsca.
ROZGRYWKI TURNIEJOWE
Turnieje odwołane z powodu Covid-19
PUCHAR POLSKI
Runda | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I | 23.10.2019 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka (I Liga) | 2 : 3 | 30-28 | 21-25 | 26-24 | 23-25 | 14-16 |