Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018 (kolejka 07) 01.09.2018: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 5: | Linia 5: | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Sezon 2018/2019]] - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 7: [[1 | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Sezon 2018/2019]] - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 7: [[1 września]] [[2018]] (sobota, godz. 15:30), '''Gdynia''', '''Stadion ???''', (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce) - Marcin Lisowski (Warszawa), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Dawid Wiśniewski (Olsztyn), VAR: Bartosz Frankowski (Toruń), Łukasz Bednarek (Koszalin) | Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce) - Marcin Lisowski (Warszawa), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Dawid Wiśniewski (Olsztyn), VAR: Bartosz Frankowski (Toruń), Łukasz Bednarek (Koszalin) | ||
{{gol}} ''' 1:0 ''' Michał Janota 30'<br> | {{gol}} ''' 1:0 ''' Michał Janota 30'<br> | ||
{{gol}} ''' 1:1 ''' Vamara Sanogo 45+3' (k.)<br> | {{gol}} ''' 1:1 ''' Vamara Sanogo 45+3' (k.)<br> | ||
Linia 54: | Linia 55: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE 7 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:1 ''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE |Korona Kielce]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:0''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[1 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:1''' (1:0) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[1 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:0 ''' (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:1''' (1:0) | |||
|} | |||
==TABELA PO 3 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# JAGIELLONIA BIAŁYSTOK|Jagiellonia Białystok]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PIAST GLIWICE|Piast Gliwice]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAGŁĘBIE LUBIN|Zagłębie Lubin]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA |Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE |Korona Kielce]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (b) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (b) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CRACOVIA|Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 21:04, 1 paź 2018
SPRAWOZDANIE
ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (1:1) |
---|
Sezon 2018/2019 - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 7: 1 września 2018 (sobota, godz. 15:30), Gdynia, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Krzysztof Jakubik (Siedlce) - Marcin Lisowski (Warszawa), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Dawid Wiśniewski (Olsztyn), VAR: Bartosz Frankowski (Toruń), Łukasz Bednarek (Koszalin) 1:0 Michał Janota 30' |
1. Pavels Steinbors
33. Damian Zbozień
23. Luka Marić 45+2'
6. Frederik Helstrup (77' 26. Adam Danch)
17. Adam Marciniak
44. Robert Sulewski (56' 11. Rafał Siemaszko)
90. Andrij Bohdanow
14. Michał Nalepa
22. Michał Janota 19'
10. Luka Zarandia 28'
92. Aleksandyr Kolew (65' 7. Maciej Jankowski)
Trener: Zbigniew Smółka
1. Dawid Kudła
17. Michael Heinloth
16. Mateusz Cichocki
25. Piotr Polczak51'
66. Adam Banasiak
77. Konrad Wrzesiński
21. Sebastian Milewski
6. Tomasz Nowak 56' (70' 4. Arkadiusz Jędrych)
8. Szymon Pawłowski
22. Žarko Udovičić (81' 42. Alexandre Cristovao)
27. Vamara Sanogo 33' (90' 9. Junior Torunarigha90+1')
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia |
POZOSTAŁE MECZE 7 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2018 | Górnik Zabrze | Pogoń Szczecin | 1:1 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 31 sierpnia 2018 | Lechia Gdańsk | Korona Kielce | 2:0 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 1 września 2018 | Lech Poznań | Piast Gliwice | 1:1 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 1 września 2018 | Śląsk Wrocław | Wisła Kraków | 0:1 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 2 września 2018 | Cracovia | Legia Warszawa | 0:0 (0:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 2 września 2018 | Miedź Legnica | Zagłębie Lubin | 2:0 (1:0) |
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | 7 | 2 września 2018 | Wisła Płock | Jagiellonia Białystok | 1:1 (1:0) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 11 | 3 |
2 | Wisła Kraków | 7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 12 | 5 |
3 | Jagiellonia Białystok | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 10 | 6 |
4 | Lech Poznań | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 13 | 9 |
5 | Piast Gliwice | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 |
6 | Zagłębie Lubin | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 9 | 9 |
7 | Legia Warszawa | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 9 | 10 |
8 | Korona Kielce | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 9 | 9 |
9 | Miedź Legnica (b) | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 9 | 10 |
10 | Górnik Zabrze | 7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 10 |
11 | Arka Gdynia | 7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 10 |
12 | Wisła Płock | 7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 10 | 11 |
13 | Śląsk Wrocław | 7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 8 | 9 |
14 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 11 | 15 |
15 | Cracovia | 7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 10 |
16 | Pogoń Szczecin | 7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 4 | 11 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK