Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024 (kolejka 01) 27.07.2023: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "==SPRAWOZDANIE== {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec<br>: (:)''' |- | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> Zagłębie So…") |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MOTOR LUBLIN|Motor Lublin]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>3:2 (0:1)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024|Sezon 2023/2024]] – I Liga - Kolejka | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024|Sezon 2023/2024]] – I Liga - Kolejka 1: [[21 lipca]] [[2023]] (piątek, godz. 20:30), '''Lublin''', '''Stadion ???''', (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie | Sędziowie: Paweł Malec (Łódź) - Michał Obukowicz (Warszawa), Katarzyna Wójs (Stalowa Wola). Techniczny: Damian Krumplewski (Olsztyn). VAR: Grzegorz Kawałko (Olsztyn), AVAR: Łukasz Kuźma (Białystok) | ||
----- | ----- | ||
{{gol}} ''' : ''' <br> | {{gol}} ''' 0:1 ''' [[Ołeksij Bykow]] 34'<br> | ||
{{gol}} ''' : ''' <br> | {{gol}} ''' 1:1 ''' Piotr Ceglarz 74' (k.)<br> | ||
{{gol}} ''' 2:1 ''' [[Dawid Ryndak]] 78' (s.)<br> | |||
{{gol}} ''' 2:2 ''' [[Sebastian Bonecki]] 87'<br> | |||
{{gol}} ''' 3:2 ''' Rafał Król 90+4' (k.)<br> | |||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MOTOR LUBLIN|'''MOTOR LUBLIN''']] | ||
----- | ----- | ||
53. Łukasz Budziłek<br> | |||
17. Filip Wójcik<br> | |||
4. Przemysław Szarek {{Zk}}84'<br> | |||
21. Sebastian Rudol<br> | |||
24. Filip Luberecki<br> | |||
26. Michał Król {{Zk}}90+7' (74' 7. Mariusz Rybicki)<br> | |||
37. Mathieu Scalet {{Zk}}53'<br> | |||
22. Kamil Wojtkowski {{Zk}}32' (62' 73. Jakub Lis)<br> | |||
10. Rafał Król<br> | |||
77. Piotr Ceglarz (77' 11. Dariusz Kamiński)<br> | |||
19. Kacper Wełniak (62' 99. Kacper Śpiewak)<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Goncalo Feio | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
33. [[Mateusz Kos]] {{Zk}}90+14'<br> | |||
16. [[Dawid Ryndak]]<br> | |||
27. [[Dominik Jończy]]<br> | |||
2. [[Ołeksij Bykow]]<br> | |||
3. [[Antonio Pavić]] {{Zk}}45+4'<br> | |||
20. [[Tymoteusz Klupś]] (69' 77. [[Konrad Wrzesiński]])<br> | |||
29. [[Maksymilian Rozwandowicz]]<br> | |||
14. [[Sebastian Bonecki]] {{Zk}}80'<br> | |||
18. [[Dean Guezen]] (81' 17. [[Joel Valencia]])<br> | |||
88. [[Adrian Troć]] (81' 28. [[Kamil Bębenek]])<br> | |||
11. [[Marek Fabry]] {{Ck}}90+3 (69' 9. [[Kamil Biliński]])<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Krzysztof Górecko]] (w zastępstwie pauzującego za czerwoną kartkę [[Marcina Malinowskiego]]) | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 28: | Linia 55: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MOTOR LUBLIN|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 44: | Linia 71: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[21 lipca]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[22 lipca]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] (s) | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:4 ''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[22 lipca]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA WARSZAWA|Polonia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:3 ''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[22 lipca]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[23 lipca]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[23 lipca]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[23 lipca]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[24 lipca]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:5 ''' (0:2) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 1 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 122: | Linia 149: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MOTOR LUBLIN|Motor Lublin ]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA WARSZAWA|Polonia Warszawa]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 14:35, 21 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Motor Lublin - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (0:1) |
---|
Sezon 2023/2024 – I Liga - Kolejka 1: 21 lipca 2023 (piątek, godz. 20:30), Lublin, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Paweł Malec (Łódź) - Michał Obukowicz (Warszawa), Katarzyna Wójs (Stalowa Wola). Techniczny: Damian Krumplewski (Olsztyn). VAR: Grzegorz Kawałko (Olsztyn), AVAR: Łukasz Kuźma (Białystok) 0:1 Ołeksij Bykow 34' |
53. Łukasz Budziłek
17. Filip Wójcik
4. Przemysław Szarek 84'
21. Sebastian Rudol
24. Filip Luberecki
26. Michał Król 90+7' (74' 7. Mariusz Rybicki)
37. Mathieu Scalet 53'
22. Kamil Wojtkowski 32' (62' 73. Jakub Lis)
10. Rafał Król
77. Piotr Ceglarz (77' 11. Dariusz Kamiński)
19. Kacper Wełniak (62' 99. Kacper Śpiewak)
Trener: Goncalo Feio
33. Mateusz Kos 90+14'
16. Dawid Ryndak
27. Dominik Jończy
2. Ołeksij Bykow
3. Antonio Pavić 45+4'
20. Tymoteusz Klupś (69' 77. Konrad Wrzesiński)
29. Maksymilian Rozwandowicz
14. Sebastian Bonecki 80'
18. Dean Guezen (81' 17. Joel Valencia)
88. Adrian Troć (81' 28. Kamil Bębenek)
11. Marek Fabry 90+3 (69' 9. Kamil Biliński)
Trener: Krzysztof Górecko (w zastępstwie pauzującego za czerwoną kartkę Marcina Malinowskiego)
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 21 lipca 2023 | Arka Gdynia | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 2:2 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2023 | Chrobry Głogów | Lechia Gdańsk (s) | 2:4 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2023 | Polonia Warszawa | GKS Tychy | 2:3 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 22 lipca 2023 | Górnik Łęczna | Wisła Kraków | 2:2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 23 lipca 2023 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Wisła Płock | 1:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 23 lipca 2023 | Miedź Legnica | GKS Katowice | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 23 lipca 2023 | Znicz Pruszków | Resovia | 2:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 24 lipca 2023 | Stal Rzeszów | Odra Opole | 2:5 (0:2) |
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Odra Opole | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 |
2 | Lechia Gdańsk (s) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 |
3 | Znicz Pruszków (b) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
4 | GKS Tychy | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 |
5 | Motor Lublin (b) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 |
6 | Miedź Legnica (s) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
7 | Wisła Kraków | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
8 | Arka Gdynia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
9 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
10 | Górnik Łęczna | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
11 | Wisła Płock (s) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
12 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
13 | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 |
14 | Polonia Warszawa (b) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 |
15 | GKS Katowice | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
16 | Chrobry Głogów | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 |
17 | Resovia | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
18 | Stal Rzeszów | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK