Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 32) 21.05.2023: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 82: | Linia 82: | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center|''' 0:3 ''' (0:1) | | ALIGN=center|''' 0:3 ''' (0:1) | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[20 maja]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' 3:0 ''' (0:0) | | ALIGN=center|''' 3:0 ''' (0:0) | ||
Linia 126: | Linia 126: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 32 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 142: | Linia 142: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:22, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 0:0 (0:0) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 32: 21 maja 2023 (niedziela, godz. 15:00), Łęczna, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Szymon Łężny (Kluczbork) - Michał Sobczak (Bydgoszcz), Jacek Babiarz (Opole). Techniczny: Jacek Małyszek (Lublin). VAR: Grzegorz Kawałko (Olsztyn), AVAR: Jakub Winkler (Toruń) |
33. Maciej Gostomski
25. Damian Zbozień
4. Marcin Biernat
6. Jonathan de Amo
29. Daniel Dziwniel
11. Dawid Tkacz (68' 14. Jakub Kwiatkowski)
5. Michał Pawlik 44' (68' 18. Szymon Lewkot)
80. Egzon Kryeziu (75' 7. Patryk Pierzak)
77. Damian Gąska
22. Serhij Krykun
9. Karol Podliński (81' 99. Kacper Żabiński)
Trener: Ireneusz Mamrot
33. Mateusz Kos
28. Filip Borowski (46' 88. Adrian Troć)
13. Vedran Dalić
2. Ołeksij Bykow
19. Marcel Ziemann
77. Konrad Wrzesiński (87' 20. Tymoteusz Klupś)
55. Meik Karwot
29. Maksymilian Rozwandowicz
96. Wojciech Szumilas (68' 18. Dean Guezen)
7. Patryk Bryła (46' 16. Dawid Ryndak)
11. Marek Fabry 6'
Trener: Marcin Malinowski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna |
POZOSTAŁE MECZE 32 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 19 maja 2023 | Chojniczanka Chojnice | Arka Gdynia | 1:3 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 19 maja 2023 | Ruch Chorzów | Odra Opole | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 20 maja 2023 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Wisła Kraków (s) | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 20 maja 2023 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Sandecja Nowy Sącz | 3:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 20 maja 2023 | Stal Rzeszów | GKS Katowice | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 21 maja 2023 | ŁKS Łódź | Resovia | 2:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 21 maja 2023 | Puszcza Niepołomice | GKS Tychy | 2:1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 22 maja 2023 | Chrobry Głogów | Skra Częstochowa | 1:0 (1:0) |
TABELA PO 32 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 32 | 62 | 18 | 8 | 6 | 56 | 35 |
2 | Ruch Chorzów (b) | 32 | 59 | 16 | 11 | 5 | 46 | 31 |
3 | Wisła Kraków (s) | 32 | 57 | 17 | 6 | 9 | 57 | 36 |
4 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 32 | 55 | 14 | 13 | 5 | 51 | 35 |
5 | Puszcza Niepołomice | 32 | 55 | 15 | 10 | 7 | 46 | 35 |
6 | Stal Rzeszów (b) | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 55 | 43 |
7 | Arka Gdynia | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 54 | 42 |
8 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 32 | 43 | 10 | 13 | 9 | 49 | 44 |
9 | Chrobry Głogów | 32 | 42 | 11 | 9 | 12 | 42 | 52 |
10 | GKS Katowice | 32 | 40 | 9 | 13 | 10 | 36 | 35 |
11 | Górnik Łęczna (s) | 32 | 39 | 9 | 12 | 11 | 39 | 41 |
12 | GKS Tychy | 32 | 38 | 10 | 8 | 14 | 46 | 51 |
13 | Zagłębie Sosnowiec | 32 | 38 | 9 | 11 | 12 | 30 | 41 |
14 | Resovia | 32 | 38 | 9 | 11 | 12 | 39 | 45 |
15 | Odra Opole | 32 | 36 | 10 | 6 | 16 | 38 | 46 |
16 | Skra Częstochowa | 32 | 31 | 9 | 4 | 19 | 18 | 45 |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 32 | 26 | 5 | 11 | 16 | 27 | 50 |
18 | Chojniczanka Chojnice (b) | 32 | 25 | 5 | 10 | 17 | 31 | 53 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK