Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 31) 01.05.2022: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 66: | Linia 66: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[30 kwietnia]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[1 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 4:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[1 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[1 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:3 ''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[2 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[2 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[3 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 31 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 144: | Linia 144: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:03, 16 cze 2022
SPRAWOZDANIE
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:0) |
---|
Sezon 2021/2022 – I Liga - Kolejka 31: 1 maja 2022 (niedziela, godz. 12:40), Bielsko-Biała, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom) - Damian Rokosz (Katowice), Sebastian Szczotka (Żywiec). Techniczny: Daniel Kruczyński (Żywiec), VAR: Tomasz Wajda (Żywiec), AVAR: Mateusz Złotnicki (Lublin) 0:1 Michał Masłowski 51' |
32. Matvei Igonen
2. Ezequiel Bonifacio 43' (65' 8. Michał Janota)
89. Daniel Mikołajewski
44. Julio Rodriguez 85'
21. Jeppe Simonsen
77. Konrad Gutowski
11. Yiğit Emre Çeltik
37. Mathieu Scalet (70' 99. Kacper Wełniak)
7. Dominik Frelek
33. Joan Roman (75' 10. Dawid Polkowski)
9. Kamil Biliński
Trener: Mirosław Smyła
1. Michał Gliwa
77. Dominik Jończy
13. Vedran Dalić 37'
44. Mateusz Bodzioch
16. Dawid Ryndak
21. Nikolas Korzeniecki
26. Michał Masłowski 41' (77' 99. Mykyta Peterman)
94. Dawid Gojny
10. Maksymilian Banaszewski (89' 28. Filip Borowski)
9. Szymon Sobczak (89' 72. Vamara Sanogo)
8. Szymon Pawłowski (73' 96. Wojciech Szumilas)
Trener: Artur Skowronek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała |
POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 30 kwietnia 2022 | Miedź Legnica | Chrobry Głogów | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 30 kwietnia 2022 | Korona Kielce | Górnik Polkowice | 2:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 1 maja 2022 | Resovia | Arka Gdynia | 4:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 1 maja 2022 | Puszcza Niepołomice | GKS Katowice | 1:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 1 maja 2022 | GKS 1962 Jastrzębie | Odra Opole | 1:3 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 2 maja 2022 | Sandecja Nowy Sącz | Stomil Olsztyn | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 2 maja 2022 | Skra Częstochowa | GKS Tychy | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 31 | 3 maja 2022 | ŁKS Łódź | Widzew Łódź | 0:1 (0:0) |
TABELA PO 31 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica | 31 | 68 | 20 | 8 | 3 | 52 | 22 |
2 | Widzew Łódź | 31 | 59 | 17 | 8 | 6 | 50 | 32 |
3 | Arka Gdynia | 31 | 57 | 18 | 3 | 10 | 59 | 35 |
4 | Korona Kielce | 31 | 55 | 15 | 10 | 6 | 43 | 31 |
5 | Chrobry Głogów | 31 | 46 | 12 | 10 | 9 | 38 | 31 |
6 | Sandecja Nowy Sącz | 31 | 45 | 12 | 9 | 10 | 35 | 31 |
7 | Odra Opole | 31 | 45 | 12 | 9 | 10 | 44 | 42 |
8 | ŁKS Łódź | 31 | 42 | 11 | 9 | 11 | 31 | 31 |
9 | Podbeskidzie Bielskio-Biała (s) | 31 | 41 | 10 | 11 | 10 | 43 | 37 |
10 | GKS Tychy | 31 | 40 | 10 | 10 | 11 | 31 | 36 |
11 | Resovia | 31 | 38 | 9 | 11 | 11 | 35 | 35 |
12 | GKS Katowice (b) | 31 | 37 | 8 | 13 | 10 | 37 | 45 |
13 | Skra Częstochowa (b) | 31 | 36 | 8 | 12 | 11 | 26 | 38 |
14 | Puszcza Niepołomice | 31 | 34 | 9 | 7 | 15 | 38 | 45 |
15 | Zagłębie Sosnowiec | 31 | 34 | 8 | 10 | 13 | 38 | 41 |
16 | Stomil Olsztyn | 31 | 30 | 9 | 2 | 19 | 31 | 52 |
17 | Górnik Polkowice (b) | 31 | 26 | 4 | 14 | 13 | 29 | 51 |
18 | GKS 1962 Jastrzębie | 31 | 21 | 4 | 9 | 18 | 27 | 52 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK