Zew Kazimierz (piłka nożna) - Sezon 2017/2018: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „=='''RUNDA I'''== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: whi...”) |
|||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 165: | Linia 165: | ||
| ALIGN=center|1:1 (0:0) | | ALIGN=center|1:1 (0:0) | ||
|} | |} | ||
=='''RUNDA II'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=12%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=24%|gospodarze | |||
! WIDTH=24%|goście | |||
! WIDTH=10%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S6 | |||
| ALIGN=center|20.01.2018 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Start Sierakowice | |||
| ALIGN=center|5:2 (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S7 | |||
| ALIGN=center|24.01.2018 | |||
| ALIGN=center|18.10 | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:5 (0:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S8 | |||
| ALIGN=center|28.01.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Prądnik Sułoszowa | |||
| ALIGN=center|5:2 (3:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S9 | |||
| ALIGN=center|03.02.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Gmina Psary]] | |||
| ALIGN=center|8:2 (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S10 | |||
| ALIGN=center|10.02.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|1:3 (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S11 | |||
| ALIGN=center|18.02.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Prądnik Sułoszowa | |||
| ALIGN=center|2:4 (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S12 | |||
| ALIGN=center|24.02.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Strażak Przybysławice | |||
| ALIGN=center|1:3 (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S13 | |||
| ALIGN=center|03.03.2018 | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|[[MKS Promil Ujejsce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|5:4 (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S14 | |||
| ALIGN=center|11.03.2018 | |||
| ALIGN=center|18.45 | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|1:4 (0:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing | |||
| ALIGN=center|S15 | |||
| ALIGN=center|24.03.2018 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|4:1 (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|25.04.2018 | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|1:1 (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|25.03.2018 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:3 walkower | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|04.04.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Giebło]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2:1 (1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|07.04.2018 | |||
| ALIGN=center|17:00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Preczów|KS Preczów]] | |||
| ALIGN=center|1:2 (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|14.04.2018 | |||
| ALIGN=center|10:00 | |||
| ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:3 (0:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|21.04.2018 | |||
| ALIGN=center|17:00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|2:0 (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|28.04.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2:2 (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|02.05.2018 | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|4:1 (3:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|06.05.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:0 (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|12.05.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|3:1 (2:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|19.05.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|1:4 (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|26.05.2018 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Olimpia Włodowice]] | |||
| ALIGN=center|Olimpia wycofana z rozgrywek | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|30.05.2018 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:5 (0:3) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|03.06.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0:3 (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|10.06.2018 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|5:1 (2:1) | |||
|} | |||
== TABELA KOŃCOWA Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów|KS Preczów]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|160 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|113 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
|} | |||
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. | |||
Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane. |
Aktualna wersja na dzień 05:52, 17 kwi 2022
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Sparing | S1 | 22.07.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Iskra Psary | 6:1 (2:0) |
Sparing | S2 | 25.07.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Czarni Sosnowiec | 2:1 (2:0) |
Sparing | S3 | 02.08.2017 | 18.30 | Zew Sosnowiec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 4:4 (4:1) |
Sparing | S4 | 06.08.2017 | 18.00 | Zew Sosnowiec | Promień Strzemieszyce Małe | 4:4 (2:2) |
Klasa B | 1 | 19.08.2017 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Łazowianka II Łazy | 5:3 (2:3) |
Klasa B | 2 | 27.08.2017 | 17.00 | AKS II Niwka | Zew Sosnowiec | 2:1 (0:1) |
Klasa B | 3 | 30.08.2017 | 17.30 | Zew Sosnowiec | KS Giebło | 3:2 (3:1) |
Klasa B | 4 | 03.09.2017 | 17:00 | KS Preczów | Zew Sosnowiec | 6:2 (3:1) |
Klasa B | 5 | 09.09.2017 | 17:00 | Zew Sosnowiec | Unia II Strzemieszyce | 2:1 (1:1) |
Klasa B | 6 | 16.09.2017 | 16:00 | KS Wysoka | Zew Sosnowiec | 1:0 (1:0) |
Klasa B | 7 | 23.09.2017 | 16.00 | Zew Sosnowiec | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 1:1 (0:1) |
Klasa B | 8 | 01.10.2017 | 16.00 | Gmina II Psary | Zew Sosnowiec | 3:3 (1:2) |
Klasa B | 9 | 07.10.2017 | 15.30 | Zew Sosnowiec | JSP Warta Zawiercie | 4:0 (3:0) |
Klasa B | 10 | 14.10.2017 | 15.00 | Zagłębiak Tucznawa | Zew Sosnowiec | 1:2 (0:1) |
Klasa B | 11 | 21.10.2017 | 15.00 | Zew Sosnowiec | Promień Strzemieszyce Małe | 3:0 (0:0) |
Klasa B | 12 | 28.10.2017 | 14.00 | Zew Sosnowiec | Olimpia Włodowice | 6:0 (3:0) |
Klasa B | 13 | 04.11.2017 | 13.30 | Zew Sosnowiec | Strażak Nowa Wieś | 4:0 (2:0) |
Klasa B | 14 | 11.11.2017 | 13.00 | Zew Sosnowiec | KS Mydlice | 3:0 (1:0) |
Klasa B | 15 | 18.11.2017 | 13.00 | Jedność Strzyżowice | Zew Sosnowiec | 1:1 (0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
Sparing | S6 | 20.01.2018 | 13.00 | Zew Sosnowiec | Start Sierakowice | 5:2 (2:0) |
Sparing | S7 | 24.01.2018 | 18.10 | KS Mydlice | Zew Sosnowiec | 0:5 (0:2) |
Sparing | S8 | 28.01.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Prądnik Sułoszowa | 5:2 (3:0) |
Sparing | S9 | 03.02.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Gmina Psary | 8:2 (?:?) |
Sparing | S10 | 10.02.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Iskra Psary | 1:3 (0:1) |
Sparing | S11 | 18.02.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Prądnik Sułoszowa | 2:4 (0:1) |
Sparing | S12 | 24.02.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Strażak Przybysławice | 1:3 (1:1) |
Sparing | S13 | 03.03.2018 | 10.00 | MKS Promil Ujejsce | Zew Sosnowiec | 5:4 (0:0) |
Sparing | S14 | 11.03.2018 | 18.45 | Górnik Sosnowiec (Zagórze) | Zew Sosnowiec | 1:4 (0:2) |
Sparing | S15 | 24.03.2018 | 16.00 | AKS Niwka | Zew Sosnowiec | 4:1 (1:0) |
Klasa B | 16 | 25.04.2018 | 17.30 | Łazowianka II Łazy | Zew Sosnowiec | 1:1 (0:1) |
Klasa B | 17 | 25.03.2018 | AKS II Niwka | Zew Sosnowiec | 0:3 walkower | |
Klasa B | 18 | 04.04.2018 | 17.00 | KS Giebło | Zew Sosnowiec | 2:1 (1:0) |
Klasa B | 19 | 07.04.2018 | 17:00 | Zew Sosnowiec | KS Preczów | 1:2 (1:1) |
Klasa B | 20 | 14.04.2018 | 10:00 | Unia II Strzemieszyce | Zew Sosnowiec | 0:3 (0:2) |
Klasa B | 21 | 21.04.2018 | 17:00 | Zew Sosnowiec | KS Wysoka | 2:0 (0:0) |
Klasa B | 22 | 28.04.2018 | 17.00 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | Zew Sosnowiec | 2:2 (1:1) |
Klasa B | 23 | 02.05.2018 | 17.30 | Zew Sosnowiec | Gmina II Psary | 4:1 (3:0) |
Klasa B | 24 | 06.05.2018 | 17.00 | JSP Warta Zawiercie | Zew Sosnowiec | 0:0 (0:0) |
Klasa B | 25 | 12.05.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Zagłębiak Tucznawa | 3:1 (2:1) |
Klasa B | 26 | 19.05.2018 | 17.00 | Promień Strzemieszyce Małe | Zew Sosnowiec | 1:4 (0:1) |
Klasa B | 27 | 26.05.2018 | Zew Sosnowiec | Olimpia Włodowice | Olimpia wycofana z rozgrywek | |
Klasa B | 28 | 30.05.2018 | 18.00 | Strażak Nowa Wieś | Zew Sosnowiec | 0:5 (0:3) |
Klasa B | 29 | 03.06.2018 | 17.00 | KS Mydlice | Zew Sosnowiec | 0:3 (0:0) |
Klasa B | 30 | 10.06.2018 | 17.00 | Zew Sosnowiec | Jedność Strzyżowice | 5:1 (2:1) |
TABELA KOŃCOWA Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Preczów | 28 | 77 | 25 | 2 | 1 | 160 | 29 |
2 | Łazowianka II Łazy | 28 | 60 | 19 | 3 | 6 | 113 | 53 |
3 | KS Giebło | 28 | 57 | 18 | 3 | 7 | 68 | 38 |
4 | Zew Sosnowiec | 28 | 57 | 17 | 6 | 5 | 71 | 32 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 28 | 48 | 15 | 3 | 10 | 76 | 65 |
6 | Zagłębiak Tucznawa | 28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 83 | 49 |
7 | Gmina II Psary | 28 | 37 | 11 | 4 | 13 | 76 | 88 |
8 | Promień Strzemieszyce Małe | 28 | 36 | 11 | 3 | 14 | 54 | 93 |
9 | Jedność Strzyżowice | 28 | 34 | 10 | 4 | 14 | 43 | 68 |
10 | Unia II Strzemieszyce | 28 | 32 | 8 | 8 | 12 | 54 | 61 |
11 | KS Wysoka | 28 | 28 | 8 | 4 | 16 | 42 | 72 |
12 | JSP Warta Zawiercie | 28 | 26 | 7 | 5 | 16 | 42 | 87 |
13 | Strażak Nowa Wieś | 28 | 25 | 7 | 4 | 17 | 35 | 74 |
14 | KS Mydlice | 28 | 22 | 6 | 4 | 18 | 38 | 82 |
15 | AKS II Niwka | 28 | 16 | 5 | 1 | 22 | 29 | 93 |
AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.