Piłka Nożna Klasa A 1993/1994 grupa Sosnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
(Uzupełnienie hasła) |
||
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczył CKS II Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | '''Piłka Nożna Klasa A 1993/1994 grupa Sosnowiec''' | ||
* Awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczył CKS II Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Od sezonu 1993/1994 Stal Poręba gra pod nazwą MKS (Miejski Klub Sportowy) Poręba. | |||
* "Wiadomości Zagłębia" w końcowej tabeli podały błędny bilans bramkowy Błyskawicy Preczów mianowicie "42-45". Błąd wziął się z doliczenia po meczu 18 kolejki Błyskawica Preczów - Iskra Psary 1-1 - taki wynik podały "Wiadomości Zagłębia" - bramek dla Błyskawicy jako wynik 2-2, a dla Iskry dodano prawidłowo bramki jako wynik 1-1. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 50: | Linia 56: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
Linia 67: | Linia 73: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[MKS | | ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
Linia 170: | Linia 176: | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
! WIDTH=4%|12 | |||
! WIDTH=4%|13 | |||
! WIDTH=4%|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|6-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|7-2 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|8-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|7-3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-6 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|10-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|1-9 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|3-7 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|8-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|5-5 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|0-5 | |||
| ALIGN=center|2-5 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec|RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|2-5 | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|0-4 | |||
| ALIGN=center|2-5 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-4 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
* Suma punktów 364 | |||
* Suma bramek strzelonych 683 | |||
* Suma bramek straconych 683 | |||
=WYNIKI= | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
- I kol. - 15.08.1993 r. | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec – Stal Poręba 4-2 (3-0) | |||
* Polonia Sosnowiec – RKS II Grodziec 3-4 | |||
* Iskra Psary – Zew Kazimierz 0-1 | |||
* Unia Strzemieszyce – Górnik II Wojkowice 2-1 | |||
* Błękitni Sarnów – Budowlani Ogrodzieniec 0-0 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza – CKS II Czeladź 0-2 | |||
* Łazowianka Łazy – Błyskawica Preczów 0-3 | |||
- II kol. - 22.08.1993 r., | |||
* Łazowianka Łazy - AKS Niwka II Sosnowiec 2-3 | |||
* Błyskawica Preczów - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-1 | |||
* CKS II Czeladź - Błękitni Sarnów 4-0 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Unia Strzemieszyce 5-0 (3-0) | |||
* Górnik II Wojkowice - Iskra Psary 5-1 | |||
* Zew Kazimierz - Polonia Sosnowiec 2-0 | |||
* RKS II Grodziec - Stal Poręba 1-2 (1-1) | |||
- III kol. - 29.08.1993 r. | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - RKS II Grodziec 1-0 | |||
* Stal Poręba - Zew Kazimierz 5-0 (0-0) | |||
* Polonia Sosnowiec - Górnik II Wojkowice 4-0 | |||
* Iskra Psary - Budowlani Ogrodzieniec 0-2 (0-0) | |||
* Błękitni Sarnów - Błyskawica Preczów 0-0 | |||
* Unia Strzemieszyce - CKS II Czeladź 1-6 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Łazowianka Łazy 4-1 (3-0) | |||
- IV kol. - 5.09.1993 r. | |||
* CKS II Czeladź - Iskra Psary 3-0 w.o. (Iskra nie przyjechała na mecz) | |||
* Błyskawica Preczów - Unia Strzemieszyce 6-0 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - AKS Niwka II Sosnowiec 2-3 | |||
* Zew Kazimierz - RKS II Grodziec 1-0 | |||
* Górnik II Wojkowice - Stal Poręba 1-2 (0-0) | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Polonia Sosnowiec 5-1 (2-0) | |||
* Łazowianka Łazy - Błękitni Sarnów 0-1 (0-0) | |||
- V kol. - 12.09.1993 r. | |||
* Polonia Sosnowiec - CKS II Czeladź 0-1 | |||
* RKS II Grodziec - Górnik II Wojkowice 2-1 | |||
* Stal Poręba - Budowlani Ogrodzieniec 1-1 (1-1) | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Zew Kazimierz 1-3 | |||
* Błękitni Sarnów - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2-0 | |||
* Iskra Psary - Błyskawica Preczów 1-2 | |||
* Unia Strzemieszyce - Łazowianka Łazy 1-2 (0-2) | |||
- VI kol. - 18.09.1993 r. | |||
* Łazowianka Łazy - Iskra Psary 4-2 (2-2) | |||
* CKS II Czeladź - Stal Poręba 1-0 (0-0) | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - RKS II Grodziec 4-1 (3-0) | |||
* Błyskawica Preczów - Polonia Sosnowiec 0-2 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Unia Strzemieszyce 1-1 | |||
* Błękitni Sarnów - AKS Niwka II Sosnowiec 1-0 | |||
* Górnik II Wojkowice - Zew Kazimierz 1-2 | |||
- VII kol. - 26.09.1993 r. | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Górnik II Wojkowice 4-0 | |||
* Iskra Psary - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 4-0 | |||
* Zew Kazimierz - Budowlani Ogrodzieniec 2-2 (1-1) | |||
* Unia Strzemieszyce - Błękitni Sarnów 2-2 | |||
* Polonia Sosnowiec - Łazowianka Łazy 0-0 | |||
* RKS II Grodziec - CKS II Czeladź 0-4 | |||
* Stal Poręba - Błyskawica Preczów 0-0 | |||
- VIII kol. - 3.10.1993 r. | |||
* Łazowianka Łazy - Stal Poręba 2-2 (1-1) | |||
* CKS II Czeladź - Zew Kazimierz 1-1 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Polonia Sosnowiec 5-5 | |||
* Unia Strzemieszyce - AKS Niwka II Sosnowiec 2-5 | |||
* Błyskawica Preczów - RKS II Grodziec 1-0 | |||
* Błękitni Sarnów - Iskra Psary 1-1 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Górnik II Wojkowice 3-1 (2-0) | |||
- IX kol. - 10.10.1993 r. | |||
* Polonia Sosnowiec - Błękitni Sarnów 0-0 | |||
* Górnik II Wojkowice - CKS II Czeladź 2-1 | |||
* Iskra Psary - Unia Strzemieszyce 1-1 | |||
* Zew Kazimierz - Błyskawica Preczów 0-0 | |||
* Stal Poręba - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0-3 (0-1) | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Budowlani Ogrodzieniec 1-6 (0-3) | |||
* RKS II Grodziec - Łazowianka Łazy 2-3 (1-1) | |||
- X kol. - 17.10.1993 r. | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - RKS II Grodziec 1-0 | |||
* CKS II Czeladź - Budowlani Ogrodzieniec 4-1 (2-0) | |||
* Łazowianka Łazy - Zew Kazimierz 1-1 (1-1) | |||
* Unia Strzemieszyce - Polonia Sosnowiec 0-4 | |||
* Iskra Psary - AKS Niwka II Sosnowiec 4-3 | |||
* Błękitni Sarnów - Stal Poręba 3-2 | |||
* Błyskawica Preczów - Górnik II Wojkowice 0-1 | |||
- XI kol. - 24.10.1993 r. | |||
* Polonia Sosnowiec - Iskra Psary 1-0 | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - CKS II Czeladź 2-4 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec – Błyskawica Preczów 5-1 | |||
* Górnik II Wojkowice - Łazowianka Łazy 1-0 | |||
* Zew Kazimierz - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2-1 | |||
* Stal Poręba - Unia Strzemieszyce 3-0 | |||
* RKS II Grodziec - Błękitni Sarnów 2-0 (Mecz przerwany w 82 minucie, ponieważ kibic Błękitnych czynnie znieważył sędziego liniowego. Utrzymano wynik z boiska.) | |||
- XII kol. - 31.10.1993 r. | |||
* Polonia Sosnowiec - AKS Niwka II Sosnowiec 0-1 | |||
* Iskra Psary - Stal Poręba 1-4 | |||
* Unia Strzemieszyce - RKS II Grodziec 2-3 | |||
* Błękitni Sarnów - Zew Kazimierz 3-0 w.o. (mecz zweryfikowany jako walkower dla Błękitnych z uwagi na grę w drużynie Zewu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 0-2) | |||
* Łazowianka Łazy - Budowlani Ogrodzieniec 2-5 | |||
* Błyskawica Preczów - CKS II Czeladź 1-9 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Górnik II Wojkowice 1-1 | |||
- XIII kol. - 7.11.1993 r. | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Błyskawica Preczów 3-6 | |||
* CKS II Czeladź - Łazowianka Łazy 5-0 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3-2 | |||
* Górnik II Wojkowice - Błękitni Sarnów 2-1 | |||
* Zew Kazimierz - Unia Strzemieszyce 0-3 w.o. (mecz zweryfikowany jako walkower dla Unii z uwagi na grę w drużynie Zewu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3-1) | |||
* RKS II Grodziec - Iskra Psary 1-2 | |||
* Stal Poręba - Polonia Sosnowiec 2-3 | |||
=TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec|RKS II Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
- XIV kol. - 2.04.1994 r. | |||
* Stal Poręba - AKS Niwka II Sosnowiec 1–4 (1-1) | |||
* RKS II Grodziec - Polonia Sosnowiec 3–3 (3.05.1994 r. - w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na złe warunki atmosferyczne) | |||
* Zew Kazimierz - Iskra Psary 3–1 | |||
* Górnik II Wojkowice - Unia Strzemieszyce 3–0 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Błękitni Sarnów 8–0 (3-0) | |||
* CKS II Czeladź - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 6–1 | |||
* Błyskawica Preczów - Łazowianka Łazy 1–0 | |||
- XV kol. - 10.04.1994 r., | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Łazowianka Łazy 2-0 (3.05.1994 r. - w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na złe warunki atmosferycze) | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Błyskawica Preczów 3-1 | |||
* Błękitni Sarnów - CKS II Czeladź 0-2 | |||
* Unia Strzemieszyce - Budowlani Ogrodzieniec 2-3 (1-1) | |||
* Iskra Psary - Górnik II Wojkowice 1-0 | |||
* Polonia Sosnowiec - Zew Kazimierz 2-2 | |||
* Stal Poręba - RKS II Grodziec 1-1 | |||
- XVI kol. - 17.04.1994 r. | |||
* RKS II Grodziec - AKS Niwka II Sosnowiec 2-0 | |||
* Zew Kazimierz - Stal Poręba 0-1 | |||
* Górnik II Wojkowice - Polonia Sosnowiec 1-3 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Iskra Psary 1-0 (1-0) | |||
* Błyskawica Preczów - Błękitni Sarnów 0-2 | |||
* CKS II Czeladź - Unia Strzemieszyce 4-0 | |||
* Łazowianka Łazy - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2-2 | |||
- XVII kol. - 24.04.1994 r. | |||
* Iskra Psary - CKS II Czeladź 0-1 | |||
* Unia Strzemieszyce - Błyskawica Preczów 2-0 | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3-1 | |||
* RKS II Grodziec - Zew Kazimierz 6-0 | |||
* Stal Poręba - Górnik II Wojkowice 1-0 | |||
* Polonia Sosnowiec - Budowlani Ogrodzieniec 0-1 | |||
* Błękitni Sarnów - Łazowianka Łazy 0-4 | |||
- XVIII kol. - 1.05.1994 r. | |||
* CKS II Czeladź - Polonia Sosnowiec 2-0 | |||
* Górnik II Wojkowice - RKS II Grodziec 3-1 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Stal Poręba 1-1 (0-1) | |||
* Zew Kazimierz - AKS Niwka II Sosnowiec 2-2 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Błękitni Sarnów 2-1 | |||
* Błyskawica Preczów - Iskra Psary 1-1 | |||
* Łazowianka Łazy - Unia Strzemieszyce 6-1 | |||
- XIX kol. - 8.05.1993 r. | |||
* Iskra Psary - Łazowianka Łazy 1-3 | |||
* Stal Poręba - CKS II Czeladź 0-0 | |||
* RKS II Grodziec - Budowlani Ogrodzieniec 2-5 | |||
* Polonia Sosnowiec - Błyskawica Preczów 2-2 | |||
* Unia Strzemieszyce - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3-4 | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Błękitni Sarnów 4-0 | |||
* Zew Kazimierz - Górnik II Wojkowice 1-1 | |||
- XX kol. - 15.05.1993 r. | |||
* Górnik II Wojkowice - AKS Niwka II Sosnowiec 4-1 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Iskra Psary 4-1 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Zew Kazimierz 2-0 | |||
* Błękitni Sarnów - Unia Strzemieszyce 2-3 | |||
* Łazowianka Łazy - Polonia Sosnowiec 3-2 | |||
* CKS II Czeladź - RKS II Grodziec 2-1 | |||
* Błyskawica Preczów - Stal Poręba 2-0 | |||
- XXI kol. - 22.05.1994 r. | |||
* Stal Poręba - Łazowianka Łazy 3-2 | |||
* Zew Kazimierz - CKS II Czeladź 3-7 | |||
* Polonia Sosnowiec - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-1 | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Unia Strzemieszyce 5-0 | |||
* RKS II Grodziec - Błyskawica Preczów 0-3 w.o. | |||
* Iskra Psary - Błękitni Sarnów 2-1 | |||
* Górnik II Wojkowice - Budowlani Ogrodzieniec 0-2 | |||
- XXII kol. - 29.05.1994 r. | |||
* Błękitni Sarnów - Polonia Sosnowiec 1-3 | |||
* CKS II Czeladź - Górnik II Wojkowice 6-2 | |||
* Unia Strzemieszyce - Iskra Psary 2-2 | |||
* Błyskawica Preczów - Zew Kazimierz 3-2 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Stal Poręba 0-0 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - AKS Niwka II Sosnowiec 7-2 | |||
* Łazowianka Łazy -RKS II Grodziec 1-0 | |||
- XXIII kol. - 02.06.1994 r. | |||
* RKS II Grodziec - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-3 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - CKS II Czeladź 1-1 | |||
* Zew Kazimierz - Łazowianka Łazy 1-1 | |||
* Polonia Sosnowiec - Unia Strzemieszyce 7-3 | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Iskra Psary 10-1 | |||
* Stal Poręba - Błękitni Sarnów 3-1 | |||
* Górnik II Wojkowice - Błyskawica Preczów 5-1 | |||
- XXIV kol. - 05.06.1994 r. | |||
* Iskra Psary - Polonia Sosnowiec 3-2 | |||
* CKS II Czeladź - AKS Niwka II Sosnowiec 2-1 | |||
* Błyskawica Preczów - Budowlani Ogrodzieniec 0–1 | |||
* Łazowianka Łazy - Górnik II Wojkowice 2-1 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Zew Kazimierz 3-3 | |||
* Unia Strzemieszyce - Stal Poręba 3-1 | |||
* Błękitni Sarnów - RKS II Grodziec 8-2 | |||
- XXV kol. - 12.06.1994 r. | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec - Polonia Sosnowiec 0-3 | |||
* Stal Poręba - Iskra Psary 1-1 | |||
* RKS II Grodziec - Unia Strzemieszyce 2-1 | |||
* Zew Kazimierz - Błękitni Sarnów 4-1 | |||
* Budowlani Ogrodzieniec - Łazowianka Łazy 3-1 | |||
* CKS II Czeladź - Błyskawica Preczów 3-0 | |||
* Górnik II Wojkowice - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3-1 | |||
- XXVI kol. - 19.06.1994 r. | |||
* Błyskawica Preczów - AKS Niwka II Sosnowiec 6-1 | |||
* Łazowianka Łazy - CKS II Czeladź 0-5 | |||
* Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Budowlani Ogrodzieniec 1-4 | |||
* Błękitni Sarnów - Górnik II Wojkowice 3-1 | |||
* Unia Strzemieszyce - Zew Kazimierz 3-2 | |||
* Iskra Psary - RKS II Grodziec 2-1 | |||
* Polonia Sosnowiec - Stal Poręba 4-1 | |||
=Bibliografia (źródła):= | |||
* "Wiadomości Zagłębia", lata 1993-1994 | |||
* "Gazeta Zawierciańska", lata 1993-1994 | |||
[[Kategoria:Klasa A|Sezon 1993/1994]] | [[Kategoria:Klasa A|Sezon 1993/1994]] | ||
[[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 1993/1994]] | [[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 1993/1994]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie siódmego poziomu|Sezon 1993/1994]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie siódmego poziomu|Sezon 1993/1994]] |
Aktualna wersja na dzień 23:51, 8 paź 2023
Piłka Nożna Klasa A 1993/1994 grupa Sosnowiec
- Awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczył CKS II Czeladź. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Unia Strzemieszyce. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Od sezonu 1993/1994 Stal Poręba gra pod nazwą MKS (Miejski Klub Sportowy) Poręba.
- "Wiadomości Zagłębia" w końcowej tabeli podały błędny bilans bramkowy Błyskawicy Preczów mianowicie "42-45". Błąd wziął się z doliczenia po meczu 18 kolejki Błyskawica Preczów - Iskra Psary 1-1 - taki wynik podały "Wiadomości Zagłębia" - bramek dla Błyskawicy jako wynik 2-2, a dla Iskry dodano prawidłowo bramki jako wynik 1-1.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS II Czeladź (A) | 26 | 47 | 22 | 2 | 3 | 86 | 17 |
2 | Budowlani Ogrodzieniec | 26 | 45 | 20 | 5 | 1 | 81 | 26 |
3 | Polonia Sosnowiec | 26 | 27 | 10 | 7 | 9 | 55 | 43 |
4 | AKS Niwka II Sosnowiec | 26 | 27 | 13 | 1 | 12 | 66 | 61 |
5 | Błyskawica Preczów | 26 | 26 | 10 | 6 | 10 | 41 | 44 |
6 | MKS Poręba | 26 | 26 | 9 | 8 | 9 | 39 | 39 |
7 | Zew Kazimierz | 26 | 25 | 8 | 9 | 9 | 38 | 51 |
8 | Błękitni Sarnów | 26 | 23 | 9 | 5 | 12 | 38 | 51 |
9 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 26 | 23 | 7 | 9 | 10 | 47 | 55 |
10 | Łazowianka Łazy | 26 | 23 | 9 | 5 | 12 | 42 | 52 |
11 | Górnik II Wojkowice | 26 | 22 | 10 | 2 | 14 | 41 | 46 |
12 | Iskra Psary | 26 | 18 | 7 | 4 | 15 | 33 | 61 |
13 | RKS II Grodziec | 26 | 16 | 7 | 2 | 17 | 38 | 57 |
14 | Unia Strzemieszyce (S) | 26 | 16 | 6 | 4 | 16 | 38 | 80 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS II Czeladź | - | 4-1 | 2-0 | 2-1 | 3-0 | 1-0 | 1-1 | 4-0 | 6-1 | 5-0 | 6-2 | 3-0 w.o. | 2-1 | 4-0 |
2 | Budowlani Ogrodzieniec | 1-1 | - | 5-1 | 7-2 | 5-1 | 1-1 | 2-0 | 8-0 | 3-2 | 3-1 | 3-1 | 1-0 | 4-1 | 5-0 |
3 | Polonia Sosnowiec | 0-1 | 0-1 | - | 0-1 | 2-2 | 4-1 | 2-2 | 0-0 | 1-1 | 0-0 | 4-0 | 1-0 | 3-4 | 7-3 |
4 | AKS Niwka II Sosnowiec | 2-4 | 1-6 | 0-3 | - | 3-6 | 4-2 | 1-3 | 4-0 | 3-1 | 2-0 | 4-0 | 10-1 | 1-0 | 5-0 |
5 | Błyskawica Preczów | 1-9 | 0-1 | 0-2 | 6-1 | - | 2-0 | 3-2 | 0-2 | 1-1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | 1-0 | 6-0 |
6 | MKS Poręba | 0-0 | 1-1 | 2-3 | 1-4 | 0-0 | - | 5-0 | 3-1 | 0-3 | 3-2 | 1-0 | 1-1 | 1-1 | 3-0 |
7 | Zew Kazimierz | 3-7 | 2-2 | 2-0 | 2-2 | 0-0 | 0-1 | - | 4-1 | 2-1 | 1-1 | 1-1 | 3-1 | 1-0 | 0-3 w.o. |
8 | Błękitni Sarnów | 0-2 | 0-0 | 1-3 | 1-0 | 0-0 | 3-2 | 3-0 w.o. | - | 2-0 | 0-4 | 3-1 | 4-1 | 8-2 | 2-3 |
9 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 0-2 | 1-4 | 5-5 | 2-3 | 3-1 | 0-0 | 3-3 | 2-2 | - | 4-1 | 1-1 | 4-1 | 1-0 | 1-1 |
10 | Łazowianka Łazy | 0-5 | 2-5 | 3-2 | 2-3 | 0-3 | 2-2 | 1-1 | 0-1 | 2-2 | - | 2-1 | 4-2 | 1-0 | 6-1 |
11 | Górnik II Wojkowice | 2-1 | 0-2 | 1-3 | 4-1 | 5-1 | 1-2 | 1-2 | 2-1 | 3-1 | 1-0 | - | 5-1 | 3-1 | 3-0 |
12 | Iskra Psary | 0-1 | 0-2 | 3-2 | 4-3 | 1-2 | 1-4 | 0-1 | 2-1 | 4-0 | 1-3 | 1-0 | - | 2-1 | 1-1 |
13 | RKS II Grodziec | 0-4 | 2-5 | 3-3 | 2-0 | 0-3 w.o. | 1-2 | 6-0 | 2-0 | 1-3 | 2-3 | 2-1 | 1-2 | - | 2-1 |
14 | Unia Strzemieszyce | 1-6 | 2-3 | 0-4 | 2-5 | 2-0 | 3-1 | 3-2 | 2-2 | 3-4 | 1-2 | 2-1 | 2-2 | 2-3 | - |
- Suma punktów 364
- Suma bramek strzelonych 683
- Suma bramek straconych 683
WYNIKI
RUNDA JESIENNA
- I kol. - 15.08.1993 r.
- AKS Niwka II Sosnowiec – Stal Poręba 4-2 (3-0)
- Polonia Sosnowiec – RKS II Grodziec 3-4
- Iskra Psary – Zew Kazimierz 0-1
- Unia Strzemieszyce – Górnik II Wojkowice 2-1
- Błękitni Sarnów – Budowlani Ogrodzieniec 0-0
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza – CKS II Czeladź 0-2
- Łazowianka Łazy – Błyskawica Preczów 0-3
- II kol. - 22.08.1993 r.,
- Łazowianka Łazy - AKS Niwka II Sosnowiec 2-3
- Błyskawica Preczów - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-1
- CKS II Czeladź - Błękitni Sarnów 4-0
- Budowlani Ogrodzieniec - Unia Strzemieszyce 5-0 (3-0)
- Górnik II Wojkowice - Iskra Psary 5-1
- Zew Kazimierz - Polonia Sosnowiec 2-0
- RKS II Grodziec - Stal Poręba 1-2 (1-1)
- III kol. - 29.08.1993 r.
- AKS Niwka II Sosnowiec - RKS II Grodziec 1-0
- Stal Poręba - Zew Kazimierz 5-0 (0-0)
- Polonia Sosnowiec - Górnik II Wojkowice 4-0
- Iskra Psary - Budowlani Ogrodzieniec 0-2 (0-0)
- Błękitni Sarnów - Błyskawica Preczów 0-0
- Unia Strzemieszyce - CKS II Czeladź 1-6
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Łazowianka Łazy 4-1 (3-0)
- IV kol. - 5.09.1993 r.
- CKS II Czeladź - Iskra Psary 3-0 w.o. (Iskra nie przyjechała na mecz)
- Błyskawica Preczów - Unia Strzemieszyce 6-0
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - AKS Niwka II Sosnowiec 2-3
- Zew Kazimierz - RKS II Grodziec 1-0
- Górnik II Wojkowice - Stal Poręba 1-2 (0-0)
- Budowlani Ogrodzieniec - Polonia Sosnowiec 5-1 (2-0)
- Łazowianka Łazy - Błękitni Sarnów 0-1 (0-0)
- V kol. - 12.09.1993 r.
- Polonia Sosnowiec - CKS II Czeladź 0-1
- RKS II Grodziec - Górnik II Wojkowice 2-1
- Stal Poręba - Budowlani Ogrodzieniec 1-1 (1-1)
- AKS Niwka II Sosnowiec - Zew Kazimierz 1-3
- Błękitni Sarnów - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2-0
- Iskra Psary - Błyskawica Preczów 1-2
- Unia Strzemieszyce - Łazowianka Łazy 1-2 (0-2)
- VI kol. - 18.09.1993 r.
- Łazowianka Łazy - Iskra Psary 4-2 (2-2)
- CKS II Czeladź - Stal Poręba 1-0 (0-0)
- Budowlani Ogrodzieniec - RKS II Grodziec 4-1 (3-0)
- Błyskawica Preczów - Polonia Sosnowiec 0-2
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Unia Strzemieszyce 1-1
- Błękitni Sarnów - AKS Niwka II Sosnowiec 1-0
- Górnik II Wojkowice - Zew Kazimierz 1-2
- VII kol. - 26.09.1993 r.
- AKS Niwka II Sosnowiec - Górnik II Wojkowice 4-0
- Iskra Psary - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 4-0
- Zew Kazimierz - Budowlani Ogrodzieniec 2-2 (1-1)
- Unia Strzemieszyce - Błękitni Sarnów 2-2
- Polonia Sosnowiec - Łazowianka Łazy 0-0
- RKS II Grodziec - CKS II Czeladź 0-4
- Stal Poręba - Błyskawica Preczów 0-0
- VIII kol. - 3.10.1993 r.
- Łazowianka Łazy - Stal Poręba 2-2 (1-1)
- CKS II Czeladź - Zew Kazimierz 1-1
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Polonia Sosnowiec 5-5
- Unia Strzemieszyce - AKS Niwka II Sosnowiec 2-5
- Błyskawica Preczów - RKS II Grodziec 1-0
- Błękitni Sarnów - Iskra Psary 1-1
- Budowlani Ogrodzieniec - Górnik II Wojkowice 3-1 (2-0)
- IX kol. - 10.10.1993 r.
- Polonia Sosnowiec - Błękitni Sarnów 0-0
- Górnik II Wojkowice - CKS II Czeladź 2-1
- Iskra Psary - Unia Strzemieszyce 1-1
- Zew Kazimierz - Błyskawica Preczów 0-0
- Stal Poręba - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 0-3 (0-1)
- AKS Niwka II Sosnowiec - Budowlani Ogrodzieniec 1-6 (0-3)
- RKS II Grodziec - Łazowianka Łazy 2-3 (1-1)
- X kol. - 17.10.1993 r.
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - RKS II Grodziec 1-0
- CKS II Czeladź - Budowlani Ogrodzieniec 4-1 (2-0)
- Łazowianka Łazy - Zew Kazimierz 1-1 (1-1)
- Unia Strzemieszyce - Polonia Sosnowiec 0-4
- Iskra Psary - AKS Niwka II Sosnowiec 4-3
- Błękitni Sarnów - Stal Poręba 3-2
- Błyskawica Preczów - Górnik II Wojkowice 0-1
- XI kol. - 24.10.1993 r.
- Polonia Sosnowiec - Iskra Psary 1-0
- AKS Niwka II Sosnowiec - CKS II Czeladź 2-4
- Budowlani Ogrodzieniec – Błyskawica Preczów 5-1
- Górnik II Wojkowice - Łazowianka Łazy 1-0
- Zew Kazimierz - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2-1
- Stal Poręba - Unia Strzemieszyce 3-0
- RKS II Grodziec - Błękitni Sarnów 2-0 (Mecz przerwany w 82 minucie, ponieważ kibic Błękitnych czynnie znieważył sędziego liniowego. Utrzymano wynik z boiska.)
- XII kol. - 31.10.1993 r.
- Polonia Sosnowiec - AKS Niwka II Sosnowiec 0-1
- Iskra Psary - Stal Poręba 1-4
- Unia Strzemieszyce - RKS II Grodziec 2-3
- Błękitni Sarnów - Zew Kazimierz 3-0 w.o. (mecz zweryfikowany jako walkower dla Błękitnych z uwagi na grę w drużynie Zewu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 0-2)
- Łazowianka Łazy - Budowlani Ogrodzieniec 2-5
- Błyskawica Preczów - CKS II Czeladź 1-9
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Górnik II Wojkowice 1-1
- XIII kol. - 7.11.1993 r.
- AKS Niwka II Sosnowiec - Błyskawica Preczów 3-6
- CKS II Czeladź - Łazowianka Łazy 5-0
- Budowlani Ogrodzieniec - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3-2
- Górnik II Wojkowice - Błękitni Sarnów 2-1
- Zew Kazimierz - Unia Strzemieszyce 0-3 w.o. (mecz zweryfikowany jako walkower dla Unii z uwagi na grę w drużynie Zewu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3-1)
- RKS II Grodziec - Iskra Psary 1-2
- Stal Poręba - Polonia Sosnowiec 2-3
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS II Czeladź | 13 | 23 | 11 | 1 | 1 | 45 | 8 |
2 | Budowlani Ogrodzieniec | 13 | 21 | 9 | 3 | 1 | 42 | 16 |
3 | Błękitni Sarnów | 13 | 16 | 6 | 4 | 3 | 17 | 13 |
4 | Zew Kazimierz | 13 | 16 | 6 | 4 | 3 | 15 | 18 |
5 | AKS Niwka II Sosnowiec | 13 | 14 | 7 | 0 | 6 | 31 | 32 |
6 | Błyskawica Preczów | 13 | 14 | 5 | 4 | 4 | 21 | 22 |
7 | MKS Poręba | 13 | 13 | 5 | 3 | 5 | 25 | 20 |
8 | Polonia Sosnowiec | 13 | 13 | 5 | 3 | 5 | 23 | 20 |
9 | Górnik II Wojkowice | 13 | 11 | 5 | 1 | 7 | 17 | 23 |
10 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 13 | 10 | 3 | 4 | 6 | 21 | 25 |
11 | Łazowianka Łazy | 13 | 9 | 3 | 3 | 7 | 17 | 30 |
12 | RKS II Grodziec | 13 | 8 | 4 | 0 | 9 | 16 | 25 |
13 | Iskra Psary | 13 | 7 | 3 | 1 | 9 | 17 | 31 |
14 | Unia Strzemieszyce | 13 | 7 | 2 | 3 | 8 | 15 | 39 |
RUNDA WIOSENNA
- XIV kol. - 2.04.1994 r.
- Stal Poręba - AKS Niwka II Sosnowiec 1–4 (1-1)
- RKS II Grodziec - Polonia Sosnowiec 3–3 (3.05.1994 r. - w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na złe warunki atmosferyczne)
- Zew Kazimierz - Iskra Psary 3–1
- Górnik II Wojkowice - Unia Strzemieszyce 3–0
- Budowlani Ogrodzieniec - Błękitni Sarnów 8–0 (3-0)
- CKS II Czeladź - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 6–1
- Błyskawica Preczów - Łazowianka Łazy 1–0
- XV kol. - 10.04.1994 r.,
- AKS Niwka II Sosnowiec - Łazowianka Łazy 2-0 (3.05.1994 r. - w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na złe warunki atmosferycze)
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Błyskawica Preczów 3-1
- Błękitni Sarnów - CKS II Czeladź 0-2
- Unia Strzemieszyce - Budowlani Ogrodzieniec 2-3 (1-1)
- Iskra Psary - Górnik II Wojkowice 1-0
- Polonia Sosnowiec - Zew Kazimierz 2-2
- Stal Poręba - RKS II Grodziec 1-1
- XVI kol. - 17.04.1994 r.
- RKS II Grodziec - AKS Niwka II Sosnowiec 2-0
- Zew Kazimierz - Stal Poręba 0-1
- Górnik II Wojkowice - Polonia Sosnowiec 1-3
- Budowlani Ogrodzieniec - Iskra Psary 1-0 (1-0)
- Błyskawica Preczów - Błękitni Sarnów 0-2
- CKS II Czeladź - Unia Strzemieszyce 4-0
- Łazowianka Łazy - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 2-2
- XVII kol. - 24.04.1994 r.
- Iskra Psary - CKS II Czeladź 0-1
- Unia Strzemieszyce - Błyskawica Preczów 2-0
- AKS Niwka II Sosnowiec - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3-1
- RKS II Grodziec - Zew Kazimierz 6-0
- Stal Poręba - Górnik II Wojkowice 1-0
- Polonia Sosnowiec - Budowlani Ogrodzieniec 0-1
- Błękitni Sarnów - Łazowianka Łazy 0-4
- XVIII kol. - 1.05.1994 r.
- CKS II Czeladź - Polonia Sosnowiec 2-0
- Górnik II Wojkowice - RKS II Grodziec 3-1
- Budowlani Ogrodzieniec - Stal Poręba 1-1 (0-1)
- Zew Kazimierz - AKS Niwka II Sosnowiec 2-2
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Błękitni Sarnów 2-1
- Błyskawica Preczów - Iskra Psary 1-1
- Łazowianka Łazy - Unia Strzemieszyce 6-1
- XIX kol. - 8.05.1993 r.
- Iskra Psary - Łazowianka Łazy 1-3
- Stal Poręba - CKS II Czeladź 0-0
- RKS II Grodziec - Budowlani Ogrodzieniec 2-5
- Polonia Sosnowiec - Błyskawica Preczów 2-2
- Unia Strzemieszyce - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3-4
- AKS Niwka II Sosnowiec - Błękitni Sarnów 4-0
- Zew Kazimierz - Górnik II Wojkowice 1-1
- XX kol. - 15.05.1993 r.
- Górnik II Wojkowice - AKS Niwka II Sosnowiec 4-1
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Iskra Psary 4-1
- Budowlani Ogrodzieniec - Zew Kazimierz 2-0
- Błękitni Sarnów - Unia Strzemieszyce 2-3
- Łazowianka Łazy - Polonia Sosnowiec 3-2
- CKS II Czeladź - RKS II Grodziec 2-1
- Błyskawica Preczów - Stal Poręba 2-0
- XXI kol. - 22.05.1994 r.
- Stal Poręba - Łazowianka Łazy 3-2
- Zew Kazimierz - CKS II Czeladź 3-7
- Polonia Sosnowiec - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-1
- AKS Niwka II Sosnowiec - Unia Strzemieszyce 5-0
- RKS II Grodziec - Błyskawica Preczów 0-3 w.o.
- Iskra Psary - Błękitni Sarnów 2-1
- Górnik II Wojkowice - Budowlani Ogrodzieniec 0-2
- XXII kol. - 29.05.1994 r.
- Błękitni Sarnów - Polonia Sosnowiec 1-3
- CKS II Czeladź - Górnik II Wojkowice 6-2
- Unia Strzemieszyce - Iskra Psary 2-2
- Błyskawica Preczów - Zew Kazimierz 3-2
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Stal Poręba 0-0
- Budowlani Ogrodzieniec - AKS Niwka II Sosnowiec 7-2
- Łazowianka Łazy -RKS II Grodziec 1-0
- XXIII kol. - 02.06.1994 r.
- RKS II Grodziec - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 1-3
- Budowlani Ogrodzieniec - CKS II Czeladź 1-1
- Zew Kazimierz - Łazowianka Łazy 1-1
- Polonia Sosnowiec - Unia Strzemieszyce 7-3
- AKS Niwka II Sosnowiec - Iskra Psary 10-1
- Stal Poręba - Błękitni Sarnów 3-1
- Górnik II Wojkowice - Błyskawica Preczów 5-1
- XXIV kol. - 05.06.1994 r.
- Iskra Psary - Polonia Sosnowiec 3-2
- CKS II Czeladź - AKS Niwka II Sosnowiec 2-1
- Błyskawica Preczów - Budowlani Ogrodzieniec 0–1
- Łazowianka Łazy - Górnik II Wojkowice 2-1
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Zew Kazimierz 3-3
- Unia Strzemieszyce - Stal Poręba 3-1
- Błękitni Sarnów - RKS II Grodziec 8-2
- XXV kol. - 12.06.1994 r.
- AKS Niwka II Sosnowiec - Polonia Sosnowiec 0-3
- Stal Poręba - Iskra Psary 1-1
- RKS II Grodziec - Unia Strzemieszyce 2-1
- Zew Kazimierz - Błękitni Sarnów 4-1
- Budowlani Ogrodzieniec - Łazowianka Łazy 3-1
- CKS II Czeladź - Błyskawica Preczów 3-0
- Górnik II Wojkowice - Zagłębianka Dąbrowa Górnicza 3-1
- XXVI kol. - 19.06.1994 r.
- Błyskawica Preczów - AKS Niwka II Sosnowiec 6-1
- Łazowianka Łazy - CKS II Czeladź 0-5
- Zagłębianka Dąbrowa Górnicza - Budowlani Ogrodzieniec 1-4
- Błękitni Sarnów - Górnik II Wojkowice 3-1
- Unia Strzemieszyce - Zew Kazimierz 3-2
- Iskra Psary - RKS II Grodziec 2-1
- Polonia Sosnowiec - Stal Poręba 4-1
Bibliografia (źródła):
- "Wiadomości Zagłębia", lata 1993-1994
- "Gazeta Zawierciańska", lata 1993-1994