Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1972/1973: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 508: | Linia 508: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|42 | | ALIGN=center|42 | ||
|} | |||
==TURNIEJE O MIEJSCA 5-8== | |||
===TURNIEJ 1 - GDYNIA 26-28.01.1973=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26.01.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|16-18 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|27.01.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|28.01.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TURNIEJ 2 - KRAKÓW 09-11.02.1973=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|09.02.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-? | |||
| ALIGN=center|15-? | |||
| ALIGN=center|15-? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|10.02.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|11.02.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
|} | |||
===TURNIEJ 3 - WARSZAWA 23-25.02.1973=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|23.02.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|24.02.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|25.02.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TURNIEJ 4 - MILOWICE 09-11.03.1973=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|09.03.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-? | |||
| ALIGN=center|15-? | |||
| ALIGN=center|15-? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|10.03.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|11.03.1973 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Linia 527: | Linia 746: | ||
*[[Balińska Irena|Schiller Irena]] | *[[Balińska Irena|Schiller Irena]] | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1972/1973]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1972/1973]] |
Aktualna wersja na dzień 08:31, 22 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1972/1973
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Start Łódź | 26 | 24 | 24 | 2 | 75 | 20 |
2 | AZS AWF Warszawa | 26 | 20 | 20 | 6 | 64 | 34 |
3 | Polonia Świdnica | 26 | 12 | 12 | 14 | 48 | 50 |
4 | Spójnia Warszawa | 26 | 8 | 8 | 18 | 37 | 61 |
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Płomień Milowice (b) | 26 | 19 | 19 | 7 | 59 | 32 |
6 | Legia Warszawa | 26 | 11 | 11 | 15 | 41 | 51 |
7 | Wisła Kraków | 26 | 10 | 10 | 16 | 47 | 55 |
8 | Start Gdynia (b) | 26 | 0 | 0 | 26 | 9 | 78 |
ROZGRYWKI LIGOWE
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 05.11.1972 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 2 : 3 | 2-15 | 0-15 | 15-10 | 15-7 | 15-17 |
2 | 11.11.1972 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 3 : 0 | 15-8 | 15-5 | 15-8 | - | - |
3 | 12.11.1972 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 1 : 3 | 11-15 | 15-17 | 15-6 | 14-16 | - |
4 | 18.11.1972 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-13 | 15-8 | 7-15 | 15-5 | - |
5 | 19.11.1972 | ? | SPÓJNIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-2 | 16-14 | 15-8 | - | - |
6 | 25.11.1972 | ? | Płomień Milowice | START Gdynia | 3 : 0 | 15-2 | 15-5 | 15-5 | - | - |
7 | 26.11.1972 | ? | Płomień Milowice | POLONIA Świdnica | 3 : 2 | 15-8 | 10-15 | 5-15 | 15-9 | 15-9 |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | START Łódź | 7 | 7 | 7 | 0 | 21 | 6 |
2 | AZS AWF Warszawa | 7 | 5 | 5 | 2 | 17 | 10 |
3 | SPÓJNIA Warszawa | 7 | 4 | 4 | 3 | 17 | 13 |
4 | POLONIA Świdnica | 7 | 4 | 4 | 3 | 16 | 14 |
5 | Płomień Milowice | 7 | 4 | 4 | 3 | 14 | 13 |
6 | WISŁA Kraków | 7 | 2 | 2 | 5 | 13 | 15 |
7 | LEGIA Warszawa | 7 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 |
8 | START Gdynia | 7 | 0 | 0 | 7 | 3 | 21 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 29.11.1972 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-13 | 15-8 | 15-9 | - | - |
9 | 13.12.1972 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-0 | 15-11 | 15-14 | - | - |
10 | 14.12.1972 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-6 | 15-11 | 16-14 | - | - |
11 | 16.12.1972 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Warszawa | 3 : 0 | 17-15 | 15-4 | 15-9 | - | - |
12 | 17.12.1972 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 0 : 3 | 6-15 | 9-15 | 10-15 | - | - |
13 | 05.01.1973 | ? | POLONIA Świdnica | Płomień Milowice | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
14 | 07.01.1973 | ? | START Gdynia | Płomień Milowice | 0 : 3 | 11-15 | 2-15 | 6-15 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | START Łódź | 14 | 13 | 13 | 1 | 40 | 10 |
2 | AZS AWF Warszawa | 14 | 12 | 12 | 2 | 38 | 12 |
3 | POLONIA Świdnica | 14 | 8 | 8 | 6 | 29 | 21 |
4 | SPÓJNIA Warszawa | 14 | 7 | 7 | 7 | 27 | 28 |
5 | Płomień Milowice | 14 | 7 | 7 | 7 | 23 | 25 |
6 | LEGIA Warszawa | 14 | 5 | 5 | 9 | 19 | 32 |
7 | WISŁA Kraków | 14 | 4 | 4 | 10 | 22 | 31 |
8 | START Gdynia | 14 | 0 | 0 | 14 | 6 | 42 |
TURNIEJE O MIEJSCA 5-8
TURNIEJ 1 - GDYNIA 26-28.01.1973
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | 26.01.1973 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 2 | 13-15 | 16-14 | 16-18 | 15-11 | 15-13 |
16 | 27.01.1973 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 3 : 0 | 15-9 | 15-13 | 15-7 | - | - |
17 | 28.01.1973 | ? | Płomień Milowice | START Gdynia | 3 : 0 | 15-7 | 15-5 | 15-11 | - | - |
TURNIEJ 2 - KRAKÓW 09-11.02.1973
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 | 09.02.1973 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 3 : 0 | 15-? | 15-? | 15-? | - | - |
19 | 10.02.1973 | ? | Płomień Milowice | START Gdynia | 3 : 0 | 15-9 | 15-3 | 15-11 | - | - |
20 | 11.02.1973 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 2 | 12-15 | 15-12 | 16-14 | 8-15 | 15-11 |
TURNIEJ 3 - WARSZAWA 23-25.02.1973
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 23.02.1973 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-6 | 15-11 | 15-5 | - | - |
22 | 24.02.1973 | ? | Płomień Milowice | START Gdynia | 3 : 0 | 15-7 | 16-14 | 15-8 | - | - |
23 | 25.02.1973 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 3 : 0 | 15-6 | 15-10 | 15-13 | - | - |
TURNIEJ 4 - MILOWICE 09-11.03.1973
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24 | 09.03.1973 | ? | Płomień Milowice | START Gdynia | 3 : 0 | 15-? | 15-? | 15-? | - | - |
25 | 10.03.1973 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 2 | 15-9 | 12-15 | 15-13 | 13-15 | 15-8 |
26 | 11.03.1973 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
SKŁAD DRUŻYNY
Trener Krystyna Czajkowska-Rawska
Zawodniczki:
- Aszkiełowicz Teresa
- Cesarz Teresa
- Kozioł-Godlewska Grażyna
- Hałaburda Danuta
- Kopczyńska Krystyna
- Cholewińska-Modnicka Bożena
- Piela Danuta
- Piela Elżbieta
- Prabucka
- Rychlicka-Kasprzyk Teresa
- Schiller Irena