Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2021/2022: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 42 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET= | =ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET= | ||
=='''KLASYFIKACJA KOŃCOWA PO PLAY OFF'''== | |||
== | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
===RUNDA I | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! uwagi | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|PWSZ Tarnów | |||
| ALIGN=center|awans do Ekstraklasy | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ENERGETYK Poznań | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Płomień Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|SAN-PAJDA Jarosław | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|KARPATY Krosno | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|SOLNA Wieliczka | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS WIEŻYCA Stężyca | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|BAS Białystok | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|spadek | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|LIBERO Aleksandrów Łódzki | |||
| ALIGN=center|spadek | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|SMS PZPS Szczyrk | |||
| ALIGN=center|nie bierze udziału w play off, bez możliwości spadku | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 169: | Linia 248: | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|SOLNA Wieliczka | | ALIGN=center|SOLNA Wieliczka | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-21 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|26-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|20-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.12.2021 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|ENERGETYK Poznań | | ALIGN=center|ENERGETYK Poznań | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|26-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|26-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
=='''TABELA PO I RUNDZIE'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|PWSZ Tarnów | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ENERGETYK Poznań | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Płomień Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|SAN-PAJDA Jarosław | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|SOLNA Wieliczka | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS WIEŻYCA Stężyca | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|KARPATY Krosno | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|SMS PZPS Szczyrk | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|LIBERO Aleksandrów Łódzki | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|BAS Białystok | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|} | |} | ||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 207: | Linia 468: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|08.01.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|24-26 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12.01.2022 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|15.01.2022 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|KARPATY Krosno | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|28-26 | |||
| ALIGN=center|11-25 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|22.01.2022 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|LIBERO Aleksandrów Łódzki | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|25-10 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29.01.2022 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|BAS Białystok | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|10-25 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|05.02.2022 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|29-31 | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|25-27 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.02.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|San-Pajda Jarosław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|25-22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|18-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-23 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|18-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-17 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.02.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-16 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-15 | ||
| ALIGN=center|25-12 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26.02.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.00 | ||
| ALIGN=center|SMS PZPS Szczyrk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|16-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|23-25 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|05.03.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|PWSZ Tarnów | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|22-25 | ||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.03.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GKS WIEŻYCA Stężyca | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|13-25 | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|19.03.2022 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|SOLNA Wieliczka | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|22-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|23-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-21 | ||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|26.03.2022 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|ENERGETYK Poznań | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|25-12 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
=='''TABELA PO II RUNDZIE'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|PWSZ Tarnów | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ENERGETYK Poznań | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Płomień Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|SAN-PAJDA Jarosław | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|KARPATY Krosno | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|SOLNA Wieliczka | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS WIEŻYCA Stężyca | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|SMS PZPS Szczyrk | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|BAS Białystok | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|LIBERO Aleksandrów Łódzki | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
|} | |||
==PLAY OFF O MIEJSCA 1-8 (do 2 zwycięstw)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|mecz | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
! WIDTH=4%|stan rywalizacji | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|02.04.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-21 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|26-28 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|26-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|1:0 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|09.04.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-23 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|18-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-23 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|1:1 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10.04.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|LOS Nowy Dwór Mazowiecki | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|25-23 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-19 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|25-23 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|2:1 | |||
|} | |} | ||
Linia 364: | Linia 915: | ||
| ALIGN=center|19-25 | | ALIGN=center|19-25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|IV-1/8 finału | |||
| ALIGN=center|26.01.2022 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|LEGIONOVIA Legionowo (Ekstraklasa) | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
Linia 388: | Linia 952: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|SOKOL | | ALIGN=center|SOKOL Frydek-Mistek (Czechy) | ||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 525: | Linia 1089: | ||
| ALIGN=center|25-13 | | ALIGN=center|25-13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing Milowice | |||
| ALIGN=center|29.12.2021 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MKS COPCO Imielin | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-13 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|25-10 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing Milowice | |||
| ALIGN=center|09.03.2022 | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|SILESIA VOLLEY Mysłowice | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|25-12 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Sparing Milowice | |||
| ALIGN=center|23.03.2022 | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|SILESIA VOLLEY Mysłowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-12 | |||
| ALIGN=center|25-27 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Linia 594: | Linia 1197: | ||
| ALIGN=center|fizjoterapeuta | | ALIGN=center|fizjoterapeuta | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 2021/2022]] |
Aktualna wersja na dzień 17:40, 23 maj 2022
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2021/2022
ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET
KLASYFIKACJA KOŃCOWA PO PLAY OFF
M-ce | Nazwa klubu | uwagi |
---|---|---|
1 | PWSZ Tarnów | awans do Ekstraklasy |
2 | STAL Mielec | |
3 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | |
4 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |
5 | ENERGETYK Poznań | |
6 | Płomień Sosnowiec | |
7 | SAN-PAJDA Jarosław | |
8 | KARPATY Krosno | |
9 | SOLNA Wieliczka | |
10 | GKS WIEŻYCA Stężyca | |
11 | BAS Białystok | |
12 | AZS AWF Warszawa | spadek |
13 | LIBERO Aleksandrów Łódzki | spadek |
14 | SMS PZPS Szczyrk | nie bierze udziału w play off, bez możliwości spadku |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25.09.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 2 : 3 | 23-25 | 15-25 | 26-24 | 25-22 | 15-17 |
2 | 02.10.2021 | 16.00 | Częstochowianka Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 19-25 | 25-22 | 26-24 | 25-14 | - |
3 | 09.10.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | KARPATY Krosno | 3 : 0 | 25-13 | 25-21 | 25-23 | - | - |
4 | 16.10.2021 | 18.00 | LIBERO Aleksandrów Łódzki | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 22-25 | 26-28 | 18-25 | - | - |
5 | 23.10.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | BAS Białystok | 3 : 0 | 25-16 | 25-17 | 29-27 | - | - |
6 | 30.10.2021 | 18.00 | STAL Mielec | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-18 | 25-11 | 25-22 | - | - |
7 | 06.11.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SAN-PAJDA Jarosław | 3 : 1 | 25-23 | 15-25 | 25-21 | 25-22 | - |
8 | 13.11.2021 | 18.00 | AZS AWF Warszawa | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18-25 | 20-25 | 23-25 | - | - |
9 | 20.11.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS i Szczyrk | 3 : 1 | 25-20 | 25-17 | 23-25 | 25-9 | - |
10 | 27.11.2021 | 18.00 | PWSZ Tarnów | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-19 | 20-25 | 25-22 | 25-23 | - |
11 | 04.12.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | GKS Wieżyca Stężyca | 3 : 1 | 22-25 | 25-14 | 25-20 | 25-20 | - |
12 | 11.12.2021 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 3 : 1 | 25-21 | 26-24 | 20-25 | 25-15 | - |
13 | 18.12.2021 | 17.00 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 26-24 | 13-25 | 26-24 | 25-22 | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PWSZ Tarnów | 13 | 35 | 11 | 1 | 0 | 1 | 37 | 8 |
2 | STAL Mielec | 13 | 32 | 10 | 0 | 2 | 1 | 35 | 11 |
3 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 13 | 29 | 7 | 2 | 4 | 0 | 35 | 20 |
4 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 13 | 26 | 6 | 4 | 0 | 3 | 32 | 18 |
5 | ENERGETYK Poznań | 13 | 26 | 7 | 2 | 1 | 3 | 30 | 20 |
6 | Płomień Sosnowiec | 13 | 25 | 8 | 0 | 1 | 4 | 29 | 19 |
7 | SAN-PAJDA Jarosław | 13 | 20 | 6 | 1 | 0 | 6 | 24 | 22 |
8 | SOLNA Wieliczka | 13 | 19 | 5 | 2 | 0 | 6 | 24 | 25 |
9 | GKS WIEŻYCA Stężyca | 13 | 16 | 3 | 2 | 3 | 5 | 22 | 28 |
10 | KARPATY Krosno | 13 | 14 | 3 | 2 | 1 | 7 | 20 | 30 |
11 | SMS PZPS Szczyrk | 13 | 11 | 2 | 1 | 3 | 7 | 17 | 33 |
12 | AZS AWF Warszawa | 13 | 8 | 1 | 1 | 3 | 8 | 15 | 35 |
13 | LIBERO Aleksandrów Łódzki | 13 | 7 | 1 | 1 | 2 | 9 | 11 | 35 |
14 | BAS Białystok | 13 | 5 | 0 | 2 | 1 | 10 | 10 | 37 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 | 08.01.2022 | 14.00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 25-20 | 24-26 | 23-25 | 25-15 | 16-14 |
15 | 12.01.2022 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 1 : 3 | 22-25 | 25-16 | 23-25 | 23-25 | - |
16 | 15.01.2022 | 17.00 | KARPATY Krosno | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 25-23 | 28-26 | 11-25 | 17-25 | 15-10 |
17 | 22.01.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | LIBERO Aleksandrów Łódzki | 3 : 0 | 25-17 | 25-21 | 25-10 | - | - |
18 | 29.01.2022 | 17.00 | BAS Białystok | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25-21 | 10-25 | 17-25 | 18-25 | - |
19 | 05.02.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | STAL Mielec | 1 : 3 | 29-31 | 25-19 | 18-25 | 25-27 | - |
20 | 12.02.2022 | 14.00 | San-Pajda Jarosław | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-22 | 18-25 | 25-23 | 18-25 | 15-17 |
21 | 19.02.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | 25-16 | 25-15 | 25-12 | - | - |
22 | 26.02.2022 | 15.00 | SMS PZPS Szczyrk | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 16-25 | 14-25 | 23-25 | - | - |
23 | 05.03.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | PWSZ Tarnów | 0 : 3 | 14-25 | 22-25 | 17-25 | - | - |
24 | 12.03.2022 | 19.00 | GKS WIEŻYCA Stężyca | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-15 | 25-22 | 13-25 | 20-25 | 5-15 |
25 | 19.03.2022 | 18.00 | SOLNA Wieliczka | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 22-25 | 23-25 | 25-21 | 23-25 | - |
26 | 26.03.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | ENERGETYK Poznań | 3 : 1 | 25-23 | 25-12 | 22-25 | 25-17 | - |
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PWSZ Tarnów | 26 | 71 | 21 | 4 | 0 | 1 | 76 | 17 |
2 | STAL Mielec | 26 | 62 | 18 | 2 | 4 | 2 | 70 | 27 |
3 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 26 | 58 | 14 | 5 | 6 | 1 | 69 | 38 |
4 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 26 | 52 | 14 | 5 | 0 | 7 | 59 | 37 |
5 | ENERGETYK Poznań | 26 | 51 | 14 | 2 | 3 | 7 | 61 | 39 |
6 | Płomień Sosnowiec | 26 | 49 | 14 | 2 | 3 | 7 | 59 | 41 |
7 | SAN-PAJDA Jarosław | 26 | 42 | 11 | 2 | 5 | 8 | 53 | 45 |
8 | KARPATY Krosno | 26 | 33 | 8 | 4 | 1 | 13 | 45 | 56 |
9 | SOLNA Wieliczka | 26 | 31 | 8 | 3 | 1 | 14 | 41 | 54 |
10 | GKS WIEŻYCA Stężyca | 26 | 29 | 5 | 4 | 6 | 11 | 41 | 60 |
11 | SMS PZPS Szczyrk | 26 | 22 | 5 | 2 | 3 | 16 | 31 | 63 |
12 | AZS AWF Warszawa | 26 | 20 | 3 | 2 | 7 | 14 | 34 | 69 |
13 | BAS Białystok | 26 | 14 | 1 | 5 | 1 | 19 | 26 | 70 |
14 | LIBERO Aleksandrów Łódzki | 26 | 12 | 1 | 2 | 5 | 18 | 24 | 73 |
PLAY OFF O MIEJSCA 1-8 (do 2 zwycięstw)
mecz | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | stan rywalizacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.04.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | 3 : 1 | 25-21 | 26-28 | 25-17 | 26-24 | - | 1:0 |
2 | 09.04.2022 | 18.00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 25-23 | 14-25 | 18-25 | 25-23 | 15-11 | 1:1 |
3 | 10.04.2022 | 18.00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-23 | 25-19 | 25-23 | - | - | 2:1 |
PUCHAR POLSKI
(OD II RUNDY)Runda | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II | 27.10.2021 | 18.00 | MKS COPCO Imielin (III Liga) | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 13-25 | 20-25 | 18-25 | - | - |
III | 17.11.2021 | 18.00 | SPS Panki (II Liga) | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 18-25 | 18-25 | 19-25 | - | - |
IV-1/8 finału | 26.01.2022 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | LEGIONOVIA Legionowo (Ekstraklasa) | 1 : 3 | 25-22 | 17-25 | 23-25 | 20-25 | - |
MECZE SPARINGOWE
Zawody | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sparing Milowice | 27.08.2021 | ? | Płomień Sosnowiec | SOKOL Frydek-Mistek (Czechy) | 4 : 0 | - | - | - | - | - |
Sparing Częstochowa | 01.09.2021 | 16.30 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
Turniej Mielec | 11.09.2021 | 11.30 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-14 | 27-25 | 25-14 | - | - |
Turniej Mielec | 11.09.2021 | 18.15 | Płomień Sosnowiec | STAL Mielec | 0 : 3 | 22-25 | 19-25 | 16-25 | - | - |
Turniej Mielec | 12.09.2021 | 10.00 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 22-25 | 25-21 | 25-19 | 19-25 | 15-7 |
Sparing Wieliczka | 15.09.2021 | 19.45 | SOLNA Wieliczka | Płomień Sosnowiec | 0 : 4 | - | - | - | - | - |
Turniej Milowice | 17.09.2021 | 19.30 | Płomień Sosnowiec | KARPATY Krosno | 3 : 0 | 25-23 | 25-18 | 25-17 | - | - |
Turniej Milowice | 18.09.2021 | 11.00 | TJ Ostrava (Czechy) | Płomień Sosnowiec | 2 : 1 | 25-20 | 25-22 | 20-25 | - | - |
Turniej Milowice | 19.09.2021 | 16.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 1 : 2 | - | - | - | - | - |
Sparing Milowice | 22.09.2021 | ? | Płomień Sosnowiec | SPS Panki | 3 : 0? | - | - | - | - | - |
Sparing Milowice | 10.11.2021 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | SILESIA VOLLEY Mysłowice | 4 : 0 | 25-20 | 25-19 | 26-24 | 25-13 | - |
Sparing Milowice | 29.12.2021 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | MKS COPCO Imielin | 5 : 0 | 25-13 | 25-14 | 25-18 | 25-10 | 15-7 |
Sparing Milowice | 09.03.2022 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | SILESIA VOLLEY Mysłowice | 2 : 1 | 25-18 | 25-12 | 23-25 | - | - |
Sparing Milowice | 23.03.2022 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | SILESIA VOLLEY Mysłowice | 3 : 1 | 25-12 | 25-27 | 25-21 | 25-14 | - |
SKŁAD DRUŻYNY SEZON 2021/2022
Numer | Imię i nazwisko | pozycja |
1 | Izabela KLEKOT | rozgrywająca |
2 | Magdalena TROJNAR | przyjmująca (kapitan) |
3 | Wiktoria PALUSZKIEWICZ | środkowa |
4 | Kamila COLIK | libero |
5 | Natalia SIDOR | atakująca |
6 | Monika GŁODZIŃSKA | atakująca |
7 | Barbara CEMBRZYŃSKA | przyjmująca |
9 | Maja BODZĘTA | przyjmująca |
11 | Maria WOŹNICZKA | rozgrywająca |
12 | Wiktoria NOWAK | środkowa |
13 | Nikola ABRAMAJTYS | środkowa |
16 | Karolina PIŚLA | przyjmująca |
Krzysztof ZABIELNY | trener | |
Michał BIERNACKI | asystent trenera | |
Patrycja REJDYCH | fizjoterapeuta |