Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1978/1979 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1978/1979 | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 488: | Linia 484: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z | |||
! WIDTH=6%|P | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|GEDANIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|} | |} | ||
=RUNDA FINAŁOWA= | =RUNDA FINAŁOWA= | ||
==TURNIEJ FINAŁOWY I ( | ==TURNIEJ FINAŁOWY I (ŁÓDŹ) 29-31.01.1979== | ||
==TURNIEJ FINAŁOWY II (SŁUPSK)== | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|29.01.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|30.01.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|31.01.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
|} | |||
===TABELA PO TURNIEJU 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z | |||
! WIDTH=6%|P | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|} | |||
==TURNIEJ FINAŁOWY II (SŁUPSK) 02-04.02.1979== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|02.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|03.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|04.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|} | |||
===TABELA PO TURNIEJU 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z | |||
! WIDTH=6%|P | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|} | |||
==TURNIEJ FINAŁOWY III (SOSNOWIEC)== | ==TURNIEJ FINAŁOWY III (SOSNOWIEC)== | ||
==TURNIEJ FINAŁOWY IV ( | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
== | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|19.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|20.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|21.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
|} | |||
===TABELA PO TURNIEJU 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z | |||
! WIDTH=6%|P | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|} | |||
==TURNIEJ FINAŁOWY IV (BIELSKO-BIAŁA)23-25.02.1979== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|23.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-14 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|24.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|25.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=SKŁAD ZESPOŁU= | =SKŁAD ZESPOŁU= |
Aktualna wersja na dzień 14:54, 22 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1978/1979
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 30 | 21 | 21 | 9 | 71 | 50 |
2 | Czarni Słupsk | 30 | 19 | 19 | 11 | 75 | 48 |
3 | Start Łódź | 30 | 18 | 18 | 12 | 72 | 54 |
4 | BKS Stal Bielsko-Biała | 30 | 18 | 18 | 12 | 65 | 58 |
5 | Spójnia Gdańsk | 28 | 18 | 18 | 10 | 65 | 47 |
6 | AZS AWF Warszawa | 28 | 18 | 18 | 10 | 61 | 47 |
7 | Kolejarz Katowice | 28 | 12 | 12 | 16 | 51 | 59 |
8 | Wisła Kraków | 28 | 10 | 10 | 18 | 52 | 64 |
9 | Polonia Świdnica | 28 | 9 | 9 | 19 | 49 | 69 |
10 | Gedania Gdańsk | 28 | 1 | 1 | 27 | 17 | 83 |
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29.10.1978 | 11.00 | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 1 | 15-8 | 12-15 | 15-12 | 15-9 | - |
2 | 04.11.1978 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | 10-15 | 15-5 | 14-16 | 15-4 | 15-3 |
3 | 05.11.1978 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 1 : 3 | 13-15 | 11-15 | 15-11 | 3-15 | - |
4 | 11.11.1978 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 7-15 | 15-7 | 15-4 | 15-8 | - |
5 | 12.11.1978 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 2 | 9-15 | 15-4 | 9-15 | 15-12 | 15-7 |
6 | 18.11.1978 | ? | POLONIA Świdnica | Płomień Milowice | 3 : 0 | 16-14 | 15-10 | 15-11 | - | - |
7 | 19.11.1978 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-2 | 15-4 | 15-5 | - | - |
8 | 26.11.1978 | ? | Płomień Milowice | GEDANIA Gdańsk | 3 : 0 | 15-10 | 15-6 | 15-5 | - | - |
9 | 27.11.1978 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 2 | 10-15 | 15-13 | 15-13 | 10-15 | 15-5 |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 9 | 7 | 7 | 2 | 24 | 9 |
2 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 7 | 7 | 2 | 25 | 12 |
3 | AZS AWF Warszawa | 9 | 6 | 6 | 3 | 21 | 15 |
4 | Płomień Milowice | 9 | 6 | 6 | 3 | 20 | 16 |
5 | START Łódź | 9 | 5 | 5 | 4 | 20 | 17 |
6 | POLONIA Świdnica | 9 | 4 | 4 | 5 | 18 | 20 |
7 | SPÓJNIA Gdańsk | 9 | 4 | 4 | 5 | 16 | 21 |
8 | KOLEJARZ Katowice | 9 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 |
9 | WISŁA Kraków | 9 | 2 | 2 | 7 | 14 | 24 |
10 | GEDANIA Gdańsk | 9 | 1 | 1 | 8 | 8 | 26 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 03.12.1978 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 2 : 3 | 8-15 | 15-13 | 9-15 | 15-7 | 15-17 |
11 | 09.12.1978 | ? | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 0 | 15-13 | 15-8 | 15-10 | - | - |
12 | 10.12.1978 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 1 : 3 | 13-15 | 15-7 | 13-15 | 3-15 | - |
13 | 16.12.1978 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 1 : 3 | 13-15 | 15-9 | 7-15 | 13-15 | - |
14 | 17-12.1978 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-12 | 12-15 | 10-15 | 13-15 | - |
15 | 10.01.1979 | 18.00 | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 1 | 14-16 | 15-3 | 15-4 | 15-2 | - |
16 | 11.01.1979 | 16.30 | Płomień Milowice | POLONIA Świdnica | 3 : 1 | 15-7 | 12-15 | 15-9 | 15-5 | - |
17 | 20.01.1979 | ? | SPÓJNIA Gdańsk | Płomień Milowice | 3 : 1 | 9-15 | 15-8 | 15-10 | 15-6 | - |
18 | 21.01.1979 | ? | GEDANIA Gdańsk | Płomień Milowice | 0 : 3 | 15-17 | 6-15 | 3-15 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 14 | 14 | 4 | 48 | 27 |
2 | CZARNI Słupsk | 18 | 13 | 13 | 5 | 47 | 25 |
3 | Płomień Milowice | 18 | 13 | 13 | 5 | 43 | 28 |
4 | START Łódź | 18 | 12 | 12 | 6 | 45 | 30 |
5 | AZS AWF Warszawa | 18 | 12 | 12 | 6 | 41 | 31 |
6 | SPÓJNIA Gdańsk | 18 | 9 | 9 | 9 | 37 | 39 |
7 | POLONIA Świdnica | 18 | 6 | 6 | 12 | 33 | 44 |
8 | WISŁA Kraków | 18 | 5 | 5 | 13 | 32 | 45 |
9 | KOLEJARZ Katowice | 18 | 5 | 5 | 13 | 27 | 43 |
10 | GEDANIA Gdańsk | 18 | 1 | 1 | 17 | 12 | 53 |
RUNDA FINAŁOWA
TURNIEJ FINAŁOWY I (ŁÓDŹ) 29-31.01.1979
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 29.01.1979 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 0 : 3 | 6-15 | 12-15 | 12-15 | - | - |
20 | 30.01.1979 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-11 | 15-10 | 15-3 | - | - |
21 | 31.01.1979 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 8-15 | 15-13 | 9-15 | 15-12 | 15-8 |
TABELA PO TURNIEJU 1
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | START Łódź | 21 | 15 | 15 | 6 | 54 | 32 |
2 | Płomień Milowice | 21 | 15 | 15 | 6 | 49 | 33 |
3 | CZARNI Słupsk | 21 | 14 | 14 | 7 | 54 | 31 |
4 | BKS STAL Bielsko-Biała | 21 | 14 | 14 | 7 | 48 | 36 |
TURNIEJ FINAŁOWY II (SŁUPSK) 02-04.02.1979
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 02.02.1979 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-13 | 13-15 | 15-13 | 12-15 | 15-12 |
23 | 03.02.1979 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 12-15 | 11-15 | 6-15 | - | - |
24 | 04.02.1979 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 2 | 11-15 | 13-15 | 15-10 | 15-12 | 15-12 |
TABELA PO TURNIEJU 2
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 24 | 17 | 17 | 7 | 57 | 41 |
2 | START Łódź | 24 | 16 | 16 | 8 | 61 | 39 |
3 | Płomień Milowice | 24 | 16 | 16 | 8 | 54 | 42 |
4 | CZARNI Słupsk | 24 | 15 | 15 | 9 | 59 | 37 |
TURNIEJ FINAŁOWY III (SOSNOWIEC)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 19.02.1979 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 2 | 11-15 | 16-14 | 15-17 | 15-4 | 15-8 |
26 | 20.02.1979 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 2 : 3 | 16-14 | 12-15 | 10-15 | 15-8 | 10-15 |
27 | 21.02.1979 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 2 | 15-7 | 11-15 | 6-15 | 15-5 | 15-10 |
TABELA PO TURNIEJU 3
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 27 | 18 | 18 | 9 | 68 | 34 |
2 | Płomień Milowice | 27 | 18 | 18 | 9 | 62 | 47 |
3 | START Łódź | 27 | 17 | 17 | 10 | 67 | 46 |
4 | BKS STAL Bielsko-Biała | 27 | 17 | 17 | 10 | 62 | 50 |
TURNIEJ FINAŁOWY IV (BIELSKO-BIAŁA)23-25.02.1979
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 23.02.1979 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 11-15 | 17-15 | 14-16 | 15-14 | 15-8 |
29 | 24.02.1979 | ? | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-12 | 15-9 | 15-11 | - | - |
30 | 25.02.1979 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 0 | 15-13 | 15-9 | 15-11 | - | - |
SKŁAD ZESPOŁU
Trener Krystyna Czajkowska-Rawska
Zawodniczki
- Balińska Irena
- Godlewska Grażyna
- Skorek (Kazimierczak) Halina
- Krzyształowicz Urszula
- Modnicka Bożena
- Pytel Ewa
- Rabajczyk Barbara
- Wilk Urszula