JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2021/2022: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2020/2021''' =TABELA KOŃCOWA= {| border="6" cellpadding="2" ce...”) |
|||
(Nie pokazano 37 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet)]] - Sezon | '''[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet)]] - Sezon 2021/2022''' | ||
=TABELA KOŃCOWA= | =TABELA KOŃCOWA II LIGA KOBIET POŁUDNIOWA= | ||
==TABELA 1-6 (FINAŁ A)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 18: | Linia 19: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|MTS IKAR Niepołomice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|781 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|609 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|RMKS II Rybnik | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|609 | |||
| ALIGN=center|603 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|PAŁAC MŁODZIEŻY Tarnów | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|637 | |||
| ALIGN=center|611 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|ŻAK Nowy Sącz | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|710 | |||
| ALIGN=center|663 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|476 | |||
| ALIGN=center|660 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|CHROBRY Głuchołazy | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|550 | |||
| ALIGN=center|617 | |||
|} | |||
==TABELA 7-12 (FINAŁ B)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z | |||
! WIDTH=7%|P | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|699 | |||
| ALIGN=center|635 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS POLITECHNIKA KORONA II Kraków | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|689 | |||
| ALIGN=center|647 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|688 | |||
| ALIGN=center|625 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|RKK AZS Racibórz | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|670 | |||
| ALIGN=center|633 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|596 | |||
| ALIGN=center|688 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|MOSiR II Bochnia | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|580 | |||
| ALIGN=center|694 | |||
|} | |||
==TABELA 13-18 (FINAŁ C)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z | |||
! WIDTH=7%|P | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Brzeg | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|719 | |||
| ALIGN=center|419 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|GMINA Krasne | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|642 | |||
| ALIGN=center|542 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|ISWJ Wisła | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|615 | |||
| ALIGN=center|581 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA III Kraków | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|604 | |||
| ALIGN=center|546 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|DWÓJKA Kamienica Polska | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|466 | |||
| ALIGN=center|758 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|MLKS-MOS Rzeszów | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|200 | |||
|} | |||
=SEZON ZASADNICZY= | =SEZON ZASADNICZY= | ||
Linia 75: | Linia 260: | ||
| ALIGN=center|UKS DWÓJKA Kamienica Polska | | ALIGN=center|UKS DWÓJKA Kamienica Polska | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''25 : 114''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10:33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5:33 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
Linia 98: | Linia 283: | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|RMKS Rybnik | | ALIGN=center|RMKS II Rybnik | ||
| ALIGN=center|'''41 : 65''' | | ALIGN=center|'''41 : 65''' | ||
| ALIGN=center|8:16 | | ALIGN=center|8:16 | ||
Linia 107: | Linia 292: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|04.02.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.30 | ||
| ALIGN=center|RKK AZS Racibórz | | ALIGN=center|RKK AZS Racibórz | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''66 : 64''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13-12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26-14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12-17 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|30.01.2022 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''64 : 61''' | |||
| ALIGN=center|19-17 | |||
| ALIGN=center|20-7 | |||
| ALIGN=center|7-20 | |||
| ALIGN=center|18-17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|20.11.2021 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|CHROBRY Głuchołazy | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''35 : 67''' | |||
| ALIGN=center|4:18 | |||
| ALIGN=center|13:12 | |||
| ALIGN=center|11:23 | |||
| ALIGN=center|7:14 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
== RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 128: | Linia 338: | ||
! WIDTH=19%|gospodarze | ! WIDTH=19%|gospodarze | ||
! WIDTH=19%|goście | ! WIDTH=19%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=9%|wynik | ||
! WIDTH=4%|1 | ! WIDTH=4%|1 | ||
! WIDTH=4%|2 | ! WIDTH=4%|2 | ||
Linia 135: | Linia 345: | ||
! WIDTH=4%|X | ! WIDTH=4%|X | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|27.11.2021 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|ISWJ Wisła | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''57 : 68''' | |||
| ALIGN=center|18-12 | |||
| ALIGN=center|8-21 | |||
| ALIGN=center|19-21 | |||
| ALIGN=center|12-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|16.01.2022 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|'''48 : 65''' | |||
| ALIGN=center|11-22 | |||
| ALIGN=center|11-11 | |||
| ALIGN=center|8-12 | |||
| ALIGN=center|18-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|15.12.2021 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|UKS DWÓJKA Kamienica Polska | |||
| ALIGN=center|'''99 : 28''' | |||
| ALIGN=center|30-3 | |||
| ALIGN=center|27-13 | |||
| ALIGN=center|19-6 | |||
| ALIGN=center|23-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|18.12.2021 | |||
| ALIGN=center|19.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|STAL Brzeg | |||
| ALIGN=center|'''69 : 62''' | |||
| ALIGN=center|16-8 | |||
| ALIGN=center|13-18 | |||
| ALIGN=center|22-17 | |||
| ALIGN=center|18-19 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|08.01.2021 | |||
| ALIGN=center|15.30 | |||
| ALIGN=center|RMKS II Rybnik | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''65 : 49''' | |||
| ALIGN=center|10-14 | |||
| ALIGN=center|19-8 | |||
| ALIGN=center|19-5 | |||
| ALIGN=center|18-22 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15.01.2022 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|KK AZS Racibórz | |||
| ALIGN=center|'''73 : 60''' | |||
| ALIGN=center|18-12 | |||
| ALIGN=center|27-14 | |||
| ALIGN=center|14-18 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|29.01.2022 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''70 : 62''' | |||
| ALIGN=center|15-20 | |||
| ALIGN=center|9-8 | |||
| ALIGN=center|19-15 | |||
| ALIGN=center|27-19 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|05.02.2022 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|CHROBRY Głuchołazy | |||
| ALIGN=center|'''71 : 48''' | |||
| ALIGN=center|25-14 | |||
| ALIGN=center|16-10 | |||
| ALIGN=center|21-12 | |||
| ALIGN=center|9-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE II=== | ===II LIGA GRUPA A - TABELA PO RUNDZIE II=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 153: | Linia 459: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|RMKS II Rybnik | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1110 | |||
| ALIGN=center|728 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CHROBRY Głuchołazy | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1032 | |||
| ALIGN=center|914 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1086 | |||
| ALIGN=center|895 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1115 | |||
| ALIGN=center|971 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1124 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|877 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|RKK AZS Racibórz | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1061 | |||
| ALIGN=center|1021 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Brzeg | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|1104 | |||
| ALIGN=center|1024 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|ISWJ Wisła | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|882 | |||
| ALIGN=center|1233 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS DWÓJKA Kamienica Polska | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|606 | |||
| ALIGN=center|1457 | |||
|} | |||
* Do finału A (o miejsca 1-6) awansowały po 3 drużyny z miejsc 1-3 z każdej grupy każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II - rundy. | |||
* Do finału B (o miejsca 7-12) awansowały po 3 drużyny z miejsc 4-6 z każdej grupy każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II rundy. | |||
* Do finału C (o miejsca 13-18) awansowały po 3 drużyny z miejsc 7-9 z każdej grupy każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II rundy. | |||
==FINAŁ B== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=9%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|29.03.2022 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''48 : 79''' | |||
| ALIGN=center|8-25 | |||
| ALIGN=center|12-11 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|13-31 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|19.02.2022 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|MOSiR II Bochnia | |||
| ALIGN=center|'''67 : 47''' | |||
| ALIGN=center|28-2 | |||
| ALIGN=center|20-8 | |||
| ALIGN=center|15-14 | |||
| ALIGN=center|4-23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|26.02.2022 | |||
| ALIGN=center|11.30 | |||
| ALIGN=center|AZS POLITECHNIKA KORONA II Kraków | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''78 : 54''' | |||
| ALIGN=center|19-10 | |||
| ALIGN=center|20-20 | |||
| ALIGN=center|14-13 | |||
| ALIGN=center|25-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|27.03.2022 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|'''79 : 52''' | |||
| ALIGN=center|22-11 | |||
| ALIGN=center|21-5 | |||
| ALIGN=center|21-18 | |||
| ALIGN=center|15-18 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|12.03.2022 | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|MOSiR II Bochnia | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''58 : 74''' | |||
| ALIGN=center|14-21 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|19-17 | |||
| ALIGN=center|8-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|20.03.2022 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS POLITECHNIKA KORONA II Kraków | |||
| ALIGN=center|'''74 : 69''' | |||
| ALIGN=center|23-9 | |||
| ALIGN=center|19-14 | |||
| ALIGN=center|10-26 | |||
| ALIGN=center|22-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
[[Kategoria:Piłka koszykowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
Aktualna wersja na dzień 14:04, 13 kwi 2022
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2021/2022
TABELA KOŃCOWA II LIGA KOBIET POŁUDNIOWA
TABELA 1-6 (FINAŁ A)
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MTS IKAR Niepołomice | 10 | 19 | 9 | 1 | 781 | 609 |
2 | RMKS II Rybnik | 10 | 16 | 6 | 4 | 609 | 603 |
3 | PAŁAC MŁODZIEŻY Tarnów | 10 | 15 | 5 | 5 | 637 | 611 |
4 | ŻAK Nowy Sącz | 10 | 14 | 4 | 6 | 710 | 663 |
5 | AZS UŚ Katowice | 10 | 13 | 3 | 7 | 476 | 660 |
6 | CHROBRY Głuchołazy | 10 | 13 | 3 | 7 | 550 | 617 |
TABELA 7-12 (FINAŁ B)
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | 10 | 19 | 9 | 1 | 699 | 635 |
8 | AZS POLITECHNIKA KORONA II Kraków | 10 | 16 | 6 | 4 | 689 | 647 |
9 | Zagłębie II Sosnowiec | 10 | 16 | 6 | 4 | 688 | 625 |
10 | RKK AZS Racibórz | 10 | 14 | 4 | 6 | 670 | 633 |
11 | WISŁA II Kraków | 10 | 14 | 3 | 7 | 596 | 688 |
12 | MOSiR II Bochnia | 10 | 12 | 2 | 8 | 580 | 694 |
TABELA 13-18 (FINAŁ C)
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | STAL Brzeg | 10 | 19 | 9 | 1 | 719 | 419 |
14 | GMINA Krasne | 10 | 17 | 7 | 3 | 642 | 542 |
15 | ISWJ Wisła | 10 | 16 | 6 | 4 | 615 | 581 |
16 | WISŁA III Kraków | 10 | 16 | 6 | 4 | 604 | 546 |
17 | DWÓJKA Kamienica Polska | 10 | 12 | 2 | 8 | 466 | 758 |
18 | MLKS-MOS Rzeszów | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 200 |
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 26.09.2021 | 18.00 | Zagłębie II Sosnowiec | ISWJ Wisła | 85 : 38 | 18:4 | 18:7 | 26:13 | 23:14 | - |
2 | 02.10.2021 | 16.00 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | Zagłębie II Sosnowiec | 82 : 76 | 22:17 | 17:26 | 17:17 | 26:16 | - |
3 | 14.11.2021 | 12.00 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | Zagłębie II Sosnowiec | 25 : 114 | 6:25 | 4:23 | 10:33 | 5:33 | - |
4 | 16.10.2021 | 14.00 | STAL Brzeg | Zagłębie II Sosnowiec | 50 : 74 | 12:14 | 16:21 | 5:21 | 17:18 | - |
5 | 23.10.2021 | 11.00 | Zagłębie II Sosnowiec | RMKS II Rybnik | 41 : 65 | 8:16 | 11:15 | 8:17 | 14:17 | - |
6 | 04.02.2022 | 19.30 | RKK AZS Racibórz | Zagłębie II Sosnowiec | 66 : 64 | 15-21 | 13-12 | 26-14 | 12-17 | - |
7 | 30.01.2022 | 12.00 | Zagłębie II Sosnowiec | AZS UŚ Katowice | 64 : 61 | 19-17 | 20-7 | 7-20 | 18-17 | - |
8 | 20.11.2021 | 17.00 | CHROBRY Głuchołazy | Zagłębie II Sosnowiec | 35 : 67 | 4:18 | 13:12 | 11:23 | 7:14 | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 27.11.2021 | 16.00 | ISWJ Wisła | Zagłębie II Sosnowiec | 57 : 68 | 18-12 | 8-21 | 19-21 | 12-14 | - |
10 | 16.01.2022 | 13.00 | Zagłębie II Sosnowiec | OLIMPIA Wodzisław Śląski | 48 : 65 | 11-22 | 11-11 | 8-12 | 18-20 | - |
11 | 15.12.2021 | 18.30 | Zagłębie II Sosnowiec | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | 99 : 28 | 30-3 | 27-13 | 19-6 | 23-6 | - |
12 | 18.12.2021 | 19.30 | Zagłębie II Sosnowiec | STAL Brzeg | 69 : 62 | 16-8 | 13-18 | 22-17 | 18-19 | - |
13 | 08.01.2021 | 15.30 | RMKS II Rybnik | Zagłębie II Sosnowiec | 65 : 49 | 10-14 | 19-8 | 19-5 | 18-22 | - |
14 | 15.01.2022 | 13.00 | Zagłębie II Sosnowiec | KK AZS Racibórz | 73 : 60 | 18-12 | 27-14 | 14-18 | 14-16 | - |
15 | 29.01.2022 | 12.00 | AZS UŚ Katowice | Zagłębie II Sosnowiec | 70 : 62 | 15-20 | 9-8 | 19-15 | 27-19 | - |
16 | 05.02.2022 | 12.00 | Zagłębie II Sosnowiec | CHROBRY Głuchołazy | 71 : 48 | 25-14 | 16-10 | 21-12 | 9-12 | - |
II LIGA GRUPA A - TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RMKS II Rybnik | 16 | 32 | 16 | 0 | 1110 | 728 |
2 | CHROBRY Głuchołazy | 16 | 27 | 11 | 5 | 1032 | 914 |
3 | AZS UŚ Katowice | 16 | 27 | 11 | 5 | 1086 | 895 |
4 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | 16 | 26 | 10 | 6 | 1115 | 971 |
5 | Zagłębie II Sosnowiec | 16 | 26 | 10 | 6 | 1124 | 877 |
6 | RKK AZS Racibórz | 16 | 23 | 7 | 9 | 1061 | 1021 |
7 | STAL Brzeg | 16 | 21 | 5 | 11 | 1104 | 1024 |
8 | ISWJ Wisła | 16 | 18 | 2 | 14 | 882 | 1233 |
9 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | 16 | 15 | 0 | 16 | 606 | 1457 |
- Do finału A (o miejsca 1-6) awansowały po 3 drużyny z miejsc 1-3 z każdej grupy każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II - rundy.
- Do finału B (o miejsca 7-12) awansowały po 3 drużyny z miejsc 4-6 z każdej grupy każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II rundy.
- Do finału C (o miejsca 13-18) awansowały po 3 drużyny z miejsc 7-9 z każdej grupy każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II rundy.
FINAŁ B
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 29.03.2022 | 17.00 | WISŁA II Kraków | Zagłębie II Sosnowiec | 48 : 79 | 8-25 | 12-11 | 15-12 | 13-31 | - |
18 | 19.02.2022 | 12.00 | Zagłębie II Sosnowiec | MOSiR II Bochnia | 67 : 47 | 28-2 | 20-8 | 15-14 | 4-23 | - |
19 | 26.02.2022 | 11.30 | AZS POLITECHNIKA KORONA II Kraków | Zagłębie II Sosnowiec | 78 : 54 | 19-10 | 20-20 | 14-13 | 25-11 | - |
20 | 27.03.2022 | 12.00 | Zagłębie II Sosnowiec | WISŁA II Kraków | 79 : 52 | 22-11 | 21-5 | 21-18 | 15-18 | - |
21 | 12.03.2022 | 15.00 | MOSiR II Bochnia | Zagłębie II Sosnowiec | 58 : 74 | 14-21 | 17-25 | 19-17 | 8-11 | - |
22 | 20.03.2022 | 12.00 | Zagłębie II Sosnowiec | AZS POLITECHNIKA KORONA II Kraków | 74 : 69 | 23-9 | 19-14 | 10-26 | 22-20 | - |