JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2019/2020: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2019/2020''' =TABELA KOŃCOWA= =SEZON ZASADNICZY= ==RUNDA I== ...”) |
|||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 4: | Linia 4: | ||
=TABELA KOŃCOWA= | =TABELA KOŃCOWA= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z | |||
! WIDTH=7%|P | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1149 | |||
| ALIGN=center|787 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|MOSIR Bochnia | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1112 | |||
| ALIGN=center|790 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|KK UR Kraków | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|977 | |||
| ALIGN=center|826 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|MTS IKAR Niepołomice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|951 | |||
| ALIGN=center|1009 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|843 | |||
| ALIGN=center|885 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|RMKS Rybnik | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|799 | |||
| ALIGN=center|992 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|POGOŃ Ruda Śląska | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|814 | |||
| ALIGN=center|1090 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|847 | |||
| ALIGN=center|1113 | |||
|} | |||
Zespół ZAGŁĘBIA II zrezygnował z awansu do turniejów finałowych. W związku z tym awans uzyskały zespoły Bochni i KK UR Kraków. | |||
=SEZON ZASADNICZY= | =SEZON ZASADNICZY= | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
Linia 15: | Linia 108: | ||
! WIDTH=19%|gospodarze | ! WIDTH=19%|gospodarze | ||
! WIDTH=19%|goście | ! WIDTH=19%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=9%|wynik | ||
! WIDTH=4%|1 | ! WIDTH=4%|1 | ||
! WIDTH=4%|2 | ! WIDTH=4%|2 | ||
Linia 196: | Linia 289: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z | |||
! WIDTH=7%|P | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1016 | |||
| ALIGN=center|529 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|RMKS Rybnik | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|842 | |||
| ALIGN=center|711 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|POGOŃ Ruda Ślaska | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|852 | |||
| ALIGN=center|722 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|914 | |||
| ALIGN=center|711 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ISWJ Wisła | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|650 | |||
| ALIGN=center|753 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|RKK AZS Racibórz | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|650 | |||
| ALIGN=center|753 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS DWÓJKA Kamienica Polska | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|444 | |||
| ALIGN=center|1187 | |||
|} | |||
==FINAŁ A== | |||
Do finału A awansowały po 4 drużyny z każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II rundy. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=9%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A1 | |||
| ALIGN=center|04.01.2020 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|MTS IKAR Niepołomice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''77 : 109''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A2 | |||
| ALIGN=center|11.01.2020 | |||
| ALIGN=center|13.30 | |||
| ALIGN=center|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''49 : 76''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A3 | |||
| ALIGN=center|19.02.2020 | |||
| ALIGN=center|19.00 | |||
| ALIGN=center|MOSIR Bochnia | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''76 : 70''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A4 | |||
| ALIGN=center|11.02.2020 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|KK UR Kraków | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|'''67 : 73''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A5 | |||
| ALIGN=center|29.02.2020 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|MTS IKAR Niepołomice | |||
| ALIGN=center|'''71 : 49''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A6 | |||
| ALIGN=center|15.02.2020 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA II Kraków | |||
| ALIGN=center|'''80 : 70''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A7 | |||
| ALIGN=center|16.02.2020 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|MOSIR Bochnia | |||
| ALIGN=center|'''76 : 55''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|A8 | |||
| ALIGN=center|16.02.2020 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|JAS-FBG Zagłębie II]] | |||
| ALIGN=center|KK UR Kraków | |||
| ALIGN=center|'''68 : 42''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 14:03, 10 lis 2021
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2019/2020
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAS-FBG Zagłębie II | 14 | 27 | 13 | 1 | 1149 | 787 |
2 | MOSIR Bochnia | 14 | 25 | 11 | 3 | 1112 | 790 |
3 | KK UR Kraków | 14 | 25 | 11 | 3 | 977 | 826 |
4 | MTS IKAR Niepołomice | 14 | 20 | 6 | 8 | 951 | 1009 |
5 | WISŁA II Kraków | 14 | 20 | 6 | 8 | 843 | 885 |
6 | RMKS Rybnik | 14 | 17 | 3 | 11 | 799 | 992 |
7 | POGOŃ Ruda Śląska | 14 | 17 | 3 | 11 | 814 | 1090 |
8 | AZS UŚ Katowice | 14 | 17 | 3 | 11 | 847 | 1113 |
Zespół ZAGŁĘBIA II zrezygnował z awansu do turniejów finałowych. W związku z tym awans uzyskały zespoły Bochni i KK UR Kraków.
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 06.10.2019 | 12.00 | JAS-FBG Zagłębie II | ISWJ Wisła | 101 : 31 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
2 | 12.10.2019 | 17.00 | RMKS Rybnik | JAS-FBG Zagłębie II | 62 : 78 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
3 | 16.10.2019 | 18.30 | JAS-FBG Zagłębie II | POGOŃ Ruda Śląska | 82 : 42 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
4 | 20.10.2019 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie II | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | 119 : 28 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
5 | 02.11.2019 | 17.00 | JAS-FBG Zagłębie II | RKK AZS Racibórz | 73 : 51 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
6 | 09.11.2019 | 17.00 | AZS UŚ Katowice | JAS-FBG Zagłębie II | 66 : 86 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 16.11.2019 | 16.00 | ISWJ Wisła | JAS-FBG Zagłębie II | 53 : 79 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
8 | 24.11.2019 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie II | RMKS Rybnik | 83 : 32 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
9 | 04.12.2019 | 17.15 | POGOŃ Ruda Śląska | JAS-FBG Zagłębie II | 47 : 101 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
10 | 07.12.2019 | 11.00 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | JAS-FBG Zagłębie II | 44 : 118 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
11 | 14.12.2019 | 15.00 | RKK AZS Racibórz | JAS-FBG Zagłębie II | 20 : 0 walkower | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
12 | 21.12.2019 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie II | AZS UŚ Katowice | 96 : 53 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAS-FBG Zagłębie II | 12 | 22 | 11 | 1 | 1016 | 529 |
2 | RMKS Rybnik | 12 | 21 | 9 | 3 | 842 | 711 |
3 | POGOŃ Ruda Ślaska | 12 | 20 | 8 | 4 | 852 | 722 |
4 | AZS UŚ Katowice | 12 | 19 | 7 | 5 | 914 | 711 |
5 | ISWJ Wisła | 12 | 16 | 4 | 8 | 650 | 753 |
6 | RKK AZS Racibórz | 12 | 15 | 3 | 9 | 650 | 753 |
7 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | 12 | 12 | 0 | 12 | 444 | 1187 |
FINAŁ A
Do finału A awansowały po 4 drużyny z każdej grupy, z zaliczeniem wyników pomiędzy sobą z I i II rundy.
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A1 | 04.01.2020 | 17.00 | MTS IKAR Niepołomice | JAS-FBG Zagłębie II | 77 : 109 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A2 | 11.01.2020 | 13.30 | WISŁA II Kraków | JAS-FBG Zagłębie II | 49 : 76 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A3 | 19.02.2020 | 19.00 | MOSIR Bochnia | JAS-FBG Zagłębie II | 76 : 70 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A4 | 11.02.2020 | 18.30 | KK UR Kraków | JAS-FBG Zagłębie II | 67 : 73 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A5 | 29.02.2020 | 18.30 | JAS-FBG Zagłębie II | MTS IKAR Niepołomice | 71 : 49 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A6 | 15.02.2020 | 16.00 | JAS-FBG Zagłębie II | WISŁA II Kraków | 80 : 70 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | - |
A7 | 16.02.2020 | 13.00 | JAS-FBG Zagłębie II | MOSIR Bochnia | 76 : 55 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | |
A8 | 16.02.2020 | 13.00 | JAS-FBG Zagłębie II | KK UR Kraków | 68 : 42 | 00:00 | 00:00 | 00:00 | 00:00 |