Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019 (kolejka 09) 16.09.2018: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 54: | Linia 54: | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KORONA KIELCE|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce''']] | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KORONA KIELCE|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraklasa (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|} | |||
==TABELA PO 3 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2018/2019|Kolejka]] |
Wersja z 19:35, 1 paź 2018
SPRAWOZDANIE
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (0:0) |
---|
Sezon 2018/2019 - Ekstraklasa (2 poz.) - Kolejka 9: 24 sierpnia 2018 (piątek, godz. 18:00), Kielce, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa) - Marcin Borkowski (Lublin), Dawid Golis (Skierniewice). Techniczny: Paweł Pskit (Łódź), VAR: Daniel Stefański (Bydgoszcz), Tomasz Listkiewicz (Warszawa) 1:0 Ken Kallaste 57' |
25. Matthias Hamrol
26. Bartosz Rymaniak
33. Ivan Marquez
23. Elhadji Pape Diaw
11. Michael Gardawski 29' (54' 19. Ken Kallaste 65')
27. Matej Pucko
5. Adnan Kovacević
14. Jakub Żubrowski
13. Oliver Petrak 34' (65' 31. Zlatko Janjić)
91. Felicio Brown Forbes (81' 7. Marcin Cebula)
89. Elia Soriano
Trener:Gino Lettieri
1. Dawid Kudła
17. Michael Heinloth17'
16. Mateusz Cichocki
25. Piotr Polczak
2. Patrik Mraz (23' 66. Adam Banasiak)
77. Konrad Wrzesiński (65' 72. Dejan Vokić)
24. Bartłomiej Babiarz
6. Tomasz Nowak (87' 9. Junior Torunarigha)
8. Szymon Pawłowski74'
22. Žarko Udovičić
27. Vamara Sanogo
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce |
POZOSTAŁE MECZE 3 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) | |||
Ekstraklasa (1 poziom rozgr.) | [[]] 2018 | : (:) |
TABELA PO 3 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK