Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 22) 04.03.2023: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 128: | Linia 128: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 22 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 144: | Linia 144: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] |
Wersja z 08:37, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 22: 4 marca 2023 (sobota, godz. 20:00), Tychy, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Leszek Lewandowski (Zabrze) - Sebastian Szczotka (Bielsko-Biała), Daniel Wiejowski (Zabrze). Techniczny: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała). VAR: Sebastian Jarzębak (Bytom), AVAR: Sebastian Krasny (Kraków) |
13. Konrad Jałocha
21. Krzysztof Machowski (78' 8. Jan Biegański)
3. Petr Buchta
33. Jakub Tecław
6. Nemanja Nedić
11. Krzysztof Wołkowicz
71. Kacper Skibicki (46' 98. Mateusz Czyżycki)
23. Mateusz Radecki 90'
25. Wiktor Żytek
77. Patryk Mikita (65' 10. Antonio Dominguez)
19. Daniel Rumin
Trener: Dominik Nowak
1. Michał Gliwa
28. Filip Borowski
27. Dominik Jończy
13. Vedran Dalić
2. Ołeksij Bykow
77. Konrad Wrzesiński
96. Wojciech Szumilas
29. Maksymilian Rozwandowicz
55. Meik Karwot 45+1' (69' 89. Bartosz Chęciński)
88. Adrian Troć (69' 18. Dean Guezen)
11. Marek Fabry
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy |
POZOSTAŁE MECZE 22 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 3 marca 2023 | Puszcza Niepołomice | ŁKS Łódź | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 3 marca 2023 | Arka Gdynia | Resovia | 4:0 (3:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 4 marca 2023 | Chrobry Głogów | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 4 marca 2023 | GKS Katowice | Wisła Kraków | 1:3 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 5 marca 2023 | Górnik Łęczna | Ruch Chorzów | 1:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 5 marca 2023 | Stal Rzeszów | Chojniczanka Chojnice | 3:1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 5 marca 2023 | Skra Częstochowa | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 22 | 6 marca 2023 | Sandecja Nowy Sącz | Odra Opole | 0:2 (0:1) |
TABELA PO 22 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 40 | 22 |
2 | Ruch Chorzów (b) | 22 | 42 | 11 | 9 | 2 | 30 | 19 |
3 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 22 | 39 | 10 | 9 | 3 | 34 | 23 |
4 | Puszcza Niepołomice | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 32 | 24 |
5 | Arka Gdynia | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 41 | 29 |
6 | Wisła Kraków (s) | 22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 34 | 25 |
7 | Chrobry Głogów | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 37 | 35 |
8 | Stal Rzeszów (b) | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 36 | 30 |
9 | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 22 | 32 | 8 | 8 | 6 | 28 | 27 |
10 | GKS Katowice | 22 | 29 | 7 | 8 | 7 | 25 | 25 |
11 | GKS Tychy | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 34 | 33 |
12 | Zagłębie Sosnowiec | 22 | 25 | 6 | 7 | 9 | 25 | 31 |
13 | Górnik Łęczna (s) | 22 | 23 | 5 | 8 | 9 | 29 | 32 |
14 | Odra Opole | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 28 | 37 |
15 | Resovia | 22 | 21 | 4 | 9 | 9 | 22 | 37 |
16 | Chojniczanka Chojnice (b) | 22 | 19 | 4 | 7 | 11 | 25 | 37 |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 22 | 18 | 3 | 9 | 10 | 19 | 33 |
18 | Skra Częstochowa | 22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 12 | 32 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK