Piłka nożna: Liga Okręgowa (Zagłębie) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
Linia 1725: | Linia 1725: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|45 | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
Linia 1736: | Linia 1736: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|32 | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
Linia 1747: | Linia 1747: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center|40 | | ALIGN=center|40 | ||
Linia 1758: | Linia 1758: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
Linia 1769: | Linia 1769: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
Linia 1780: | Linia 1780: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|33 | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center|29 | | ALIGN=center|29 | ||
Linia 1791: | Linia 1791: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
Linia 1802: | Linia 1802: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|39 | | ALIGN=center|39 | ||
Linia 1813: | Linia 1813: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|24 | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|39 | | ALIGN=center|39 | ||
Linia 1824: | Linia 1824: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|37 | | ALIGN=center|37 | ||
Linia 1835: | Linia 1835: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|46 | | ALIGN=center|46 | ||
|} | |||
<br> | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|5:2 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|6:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Raków Częstochowa | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|6:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|1:4 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:5 | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|7:1 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Płomień Milowice | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:4 | |||
| ALIGN=center|2:4 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|12:2 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|6:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Warta Zawiercie | |||
| ALIGN=center|0:4 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|5:3 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|6:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa | |||
| ALIGN=center|0:3 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:0 | |||
| ALIGN=center|3:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:4 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|AKS Niwka Sosnowiec | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|4:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Jedność Myszków | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Poręba | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|3:0 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | |||
| ALIGN=center|0:2 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:2 | |||
| ALIGN=center|1:0 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|0:1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4:1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Sarmacja Będzin | |||
| ALIGN=center|1:5 | |||
| ALIGN=center|0:0 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|1:3 | |||
| ALIGN=center|3:1 | |||
| ALIGN=center|2:4 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|2:1 | |||
| ALIGN=center|1:1 | |||
| ALIGN=center|2:0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:50, 12 kwi 2023
1959 III Liga - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD LIGI OKRĘGOWEJ / III LIGI
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AKS Niwka | Sosnowiec |
2 | Kolejarz Sosnowiec | Sosnowiec |
3 | Płomień Milowice | Sosnowiec |
4 | RKS Raków Częstochowa | Częstochowa |
5 | Sarmacja Będzin | Będzin |
6 | Skra Częstochowa | Częstochowa |
7 | Stal Myszków | Myszków |
8 | Stal Poręba | Poręba |
9 | Warta Zawiercie | Zawiercie |
10 | Victoria Częstochowa | Częstochowa |
11 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Gór. |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 5 kwietnia 1959 | 16.00 | Sarmacja Będzin | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 5 kwietnia 1959 | 16.00 | Kolejarz Sosnowiec | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 5 kwietnia 1959 | 16.00 | Stal Myszków | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 5 kwietnia 1959 | 16.00 | Victoria Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 5 kwietnia 1959 | 16.00 | Stal Poręba | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 1 | 5 kwietnia 1959 | - | AKS Niwka | XXX | PAUZA |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | 12 kwietnia 1959 | 16.00 | Stal Poręba | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | 12 kwietnia 1959 | 16.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | 12 kwietnia 1959 | 16.00 | Warta Zawiercie | Stal Myszków | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | 12 kwietnia 1959 | 16.00 | Płomień Milowice | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | 12 kwietnia 1959 | 16.00 | AKS Niwka | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 2 | 12 kwietnia 1959 | - | Skra Częstochowa | XXX | PAUZA |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | 19 kwietnia 1959 | 16.00 | Sarmacja Będzin | AKS Niwka | 2 : 1 (1:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | 19 kwietnia 1959 | 16.00 | RKS Raków Częstochowa | Skra Częstochowa | 1 : 0 (1:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | 19 kwietnia 1959 | 16.00 | Kolejarz Sosnowiec | Warta Zawiercie | 2 : 2 (2:1) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | 19 kwietnia 1959 | 16.00 | Stal Myszków | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (0:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | 19 kwietnia 1959 | 16.00 | Victoria Częstochowa | Stal Poręba | 1 : 0 (1:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 3 | 19 kwietnia 1959 | - | Płomień Milowice | XXX | PAUZA |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 26 kwietnia 1959 | 16.00 | Victoria Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 26 kwietnia 1959 | 16.00 | Stal Poręba | Stal Myszków | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 26 kwietnia 1959 | 16.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 26 kwietnia 1959 | 16.00 | Płomień Milowice | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 26 kwietnia 1959 | 16.00 | Skra Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 4 | 26 kwietnia 1959 | - | Warta Zawiercie | XXX | PAUZA |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 3 maja 1959 | 17.00 | Sarmacja Będzin | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 3 maja 1959 | 17.00 | AKS Niwka | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 3 maja 1959 | 17.00 | RKS Raków Częstochowa | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 3 maja 1959 | 17.00 | Kolejarz Sosnowiec | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 3 maja 1959 | 17.00 | Stal Myszków | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 5 | 3 maja 1959 | - | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | XXX | PAUZA |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 10 maja 1959 | 17.00 | Stal Myszków | Sarmacja Będzin | 2 : 2 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 10 maja 1959 | 17.00 | Victoria Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 10 maja 1959 | 17.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | RKS Raków Częstochowa | 2 : 1 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 10 maja 1959 | 17.00 | Warta Zawiercie | AKS Niwka | 6 : 1 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 10 maja 1959 | 17.00 | Płomień Milowice | Skra Częstochowa | 1 : 2 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 6 | 10 maja 1959 | - | Stal Poręba | XXX | PAUZA |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 20 maja 1959 (śr) | 17.00 | Sarmacja Będzin | Płomień Milowice | 1 : 3 (0:2) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 20 maja 1959 (śr) | 17.00 | Skra Częstochowa | Warta Zawiercie | 0 : 0 (0:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 20 maja 1959 (śr) | 17.00 | AKS Niwka | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 3 : 1 (1:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 17 maja 1959 (n) | 17.00 | RKS Raków Częstochowa | Stal Poręba | 2 : 1 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 17 maja 1959 (n) | 17.00 | Kolejarz Sosnowiec | Stal Myszków | 4 : 0 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 7 | 17 maja 1959 | - | Victoria Częstochowa | XXX | PAUZA |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 24 maja 1959 | 17.00 | Kolejarz Sosnowiec | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 24 maja 1959 | 17.00 | Victoria Częstochowa | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 24 maja 1959 | 17.00 | Stal Poręba | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 24 maja 1959 | 17.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 24 maja 1959 | 17.00 | Warta Zawiercie | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 8 | 24 maja 1959 | - | Stal Myszków | XXX | PAUZA |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 7 czerwca 1959 | 18.00 | Sarmacja Będzin | Warta Zawiercie | 3 : 1 (2:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 7 czerwca 1959 | 18.00 | Płomień Milowice | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 4 : 1 (2:1) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 7 czerwca 1959 | 18.00 | Skra Częstochowa | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 7 czerwca 1959 | 18.00 | AKS Niwka | Victoria Częstochowa | 1 : 1 (0:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 7 czerwca 1959 | 18.00 | RKS Raków Częstochowa | Stal Myszków | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 9 | 7 czerwca 1959 | - | Kolejarz Sosnowiec | XXX | PAUZA |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 13 czerwca 1959 (s) | 18.00 | Kolejarz Sosnowiec | RKS Raków Częstochowa | 1 : 1 (0:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 14 czerwca 1959 | 18.00 | Stal Myszków | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 14 czerwca 1959 | 18.00 | Victoria Częstochowa | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 14 czerwca 1959 | 18.00 | Stal Poręba | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 14 czerwca 1959 | 18.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 10 | 14 czerwca 1959 | - | Sarmacja Będzin | XXX | PAUZA |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 21 czerwca 1959 | 18.00 | Sarmacja Będzin | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 21 czerwca 1959 | 18.00 | Warta Zawiercie | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 21 czerwca 1959 | 18.00 | Płomień Milowice | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 20 czerwca 1959 (s) | 18.00 | Skra Częstochowa | Stal Myszków | 6 : 0 (1:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 21 czerwca 1959 | 18.00 | AKS Niwka | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 11 | 21 czerwca 1959 | - | RKS Raków Częstochowa | XXX | PAUZA |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 28 czerwca 1959 | 18.00 | RKS Raków Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 28 czerwca 1959 | 18.00 | Skra Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 28 czerwca 1959 | 18.00 | Warta Zawiercie | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 28 czerwca 1959 | 18.00 | Płomień Milowice | Jedność Stal Myszków | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 28 czerwca 1959 | 18.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 12 | 28 czerwca 1959 | - | AKS Niwka | XXX | PAUZA |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 5 lipca 1959 | 18.00 | Sarmacja Będzin | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 5 lipca 1959 | 18.00 | Victoria Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 5 lipca 1959 | 18.00 | Jedność Stal Myszków | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 5 lipca 1959 | 18.00 | Kolejarz Sosnowiec | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 5 lipca 1959 | 18.00 | RKS Raków Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 13 | 5 lipca 1959 | - | Skra Częstochowa | XXX | PAUZA |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 12 lipca 1959 | 18.00 | AKS Niwka | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 12 lipca 1959 | 18.00 | Skra Częstochowa | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 12 lipca 1959 | 18.00 | Warta Zawiercie | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 12 lipca 1959 | 18.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Jedność Stal Myszków | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 12 lipca 1959 | 18.00 | Stal Poręba | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 14 | 12 lipca 1959 | - | Kolejarz Sosnowiec | XXX | PAUZA |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 19 lipca 1959 | 18.00 | AKS Niwka | Skra Częstochowa | 0 : 1 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 19 lipca 1959 | 18.00 | RKS Raków Częstochowa | Płomień Milowice | 1 : 1 (0:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 19 lipca 1959 | 18.00 | Sarmacja Będzin | Victoria Częstochowa | 2 : 4 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 19 lipca 1959 | 18.00 | Jedność Stal Myszków | Stal Poręba | 3 : 0 (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 19 lipca 1959 | 18.00 | Kolejarz Sosnowiec | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 15 | 19 lipca 1959 | - | Warta Zawiercie | XXX | PAUZA |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 26 lipca 1959 | 18.00 | Płomień Milowice | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 26 lipca 1959 | 18.00 | Stal Poręba | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 26 lipca 1959 | 18.00 | Skra Częstochowa | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 26 lipca 1959 | 18.00 | Victoria Częstochowa | Jedność Stal Myszków | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 26 lipca 1959 | 18.00 | Warta Zawiercie | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 16 | 26 lipca 1959 | - | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | XXX | PAUZA |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 2 sierpnia 1959 | 17.00 | Sarmacja Będzin | Jedność Stal Myszków | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 2 sierpnia 1959 | 17.00 | Kolejarz Sosnowiec | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 2 sierpnia 1959 | 17.00 | RKS Raków Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 2 sierpnia 1959 | 17.00 | AKS Niwka | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 2 sierpnia 1959 | 17.00 | Skra Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 17 | 2 sierpnia 1959 | - | Stal Poręba | XXX | PAUZA |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 9 sierpnia 1959 | 17.00 | Płomień Milowice | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 9 sierpnia 1959 | 17.00 | Warta Zawiercie | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 9 sierpnia 1959 | 17.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 9 sierpnia 1959 | 17.00 | Stal Poręba | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 9 sierpnia 1959 | 17.00 | Jedność Stal Myszków | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 18 | 9 sierpnia 1959 | - | Victoria Częstochowa | XXX | PAUZA |
Kolejka 19
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 23 sierpnia 1959 | 17.00 | Sarmacja Będzin | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 23 sierpnia 1959 | 17.00 | RKS Raków Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 23 sierpnia 1959 | 17.00 | AKS Niwka | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 23 sierpnia 1959 | 17.00 | Skra Częstochowa | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 23 sierpnia 1959 | 17.00 | Płomień Milowice | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 19 | 23 sierpnia 1959 | - | Jedność Stal Myszków | XXX | PAUZA |
Kolejka 20
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 30 sierpnia 1959 | 17.00 | Warta Zawiercie | Sarmacja Będzin | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 30 sierpnia 1959 | 17.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 30 sierpnia 1959 | 17.00 | Stal Poręba | Skra Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 30 sierpnia 1959 | 17.00 | Victoria Częstochowa | AKS Niwka | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 30 sierpnia 1959 | 17.00 | Jedność Stal Myszków | RKS Raków Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 20 | 30 sierpnia 1959 | - | Kolejarz Sosnowiec | XXX | PAUZA |
Kolejka 21
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 6 września 1959 | 16.00 | RKS Raków Częstochowa | Kolejarz Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 6 września 1959 | 16.00 | AKS Niwka | Jedność Stal Myszków | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 6 września 1959 | 16.00 | Skra Częstochowa | Victoria Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 6 września 1959 | 16.00 | Płomień Milowice | Stal Poręba | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 6 września 1959 | 16.00 | Warta Zawiercie | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 21 | 6 września 1959 | - | Sarmacja Będzin | XXX | PAUZA |
Kolejka 22
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 13 września 1959 | 16.00 | Kolejarz Sosnowiec | AKS Niwka | 2 : 5 (0:1) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 13 września 1959 | 16.00 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | Sarmacja Będzin | 4 : 1 (0:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 13 września 1959 | 16.00 | Jedność Stal Myszków | Skra Częstochowa | 2 : 0 (0:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 13 września 1959 | 16.00 | Stal Poręba | Warta Zawiercie | 3 : 0 (1:0) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 13 września 1959 | 16.00 | Victoria Częstochowa | Płomień Milowice | ? : ? (?:?) |
Liga Okręgowa / III Liga | 22 | 13 września 1959 | - | RKS Raków Częstochowa | XXX | PAUZA |
- Awans do baraży o II Ligę: skra Częstochowa. Spadek do Klasy A Sosnowiec: Stal Poręba, Zagłebianka Dąbrowa Górnicza, Sarmacja Będzin. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skra Częstochowa (B) | 20 | 30 | 14 | 2 | 4 | 45 | 15 |
2 | RKS Raków Częstochowa | 20 | 27 | 11 | 5 | 4 | 32 | 21 |
3 | Kolejarz Sosnowiec | 20 | 22 | 9 | 4 | 7 | 47 | 40 |
4 | Płomień Milowice | 20 | 21 | 8 | 5 | 7 | 46 | 34 |
5 | Warta Zawiercie | 20 | 21 | 9 | 3 | 8 | 36 | 33 |
6 | Victoria Częstochowa | 20 | 20 | 8 | 4 | 8 | 33 | 29 |
7 | AKS Niwka | 20 | 18 | 7 | 4 | 9 | 28 | 31 |
8 | Jedność Stal Myszków | 20 | 18 | 7 | 4 | 9 | 26 | 39 |
9 | Stal Poręba (S) | 20 | 17 | 7 | 3 | 10 | 24 | 39 |
10 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza (S) | 20 | 13 | 6 | 1 | 13 | 25 | 37 |
11 | Sarmacja Będzin (S) | 20 | 13 | 5 | 3 | 12 | 22 | 46 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skra Częstochowa | - | 4:1 | 5:2 | 2:0 | 0:0 | 1:3 | 0:0 | 6:0 | 2:1 | 1:0 | 3:0 |
2 | Raków Częstochowa | 1:0 | - | 1:2 | 1:1 | 3:1 | 2:1 | 3:1 | 6:1 | 2:1 | 2:0 | 2:1 |
3 | Kolejarz Sosnowiec | 1:4 | 1:1 | - | 3:1 | 2:2 | 1:1 | 2:5 | 4:0 | 7:1 | 4:2 | 3:0 |
4 | Płomień Milowice | 1:2 | 2:2 | 2:0 | - | 2:1 | 1:4 | 2:4 | 1:1 | 12:2 | 4:1 | 6:0 |
5 | Warta Zawiercie | 0:4 | 0:1 | 5:3 | 1:1 | - | 4:2 | 6:1 | 2:1 | 3:0 | 4:1 | 2:1 |
6 | Victoria Częstochowa | 0:3 | 0:1 | 1:1 | 4:1 | 0:2 | - | 4:0 | 3:2 | 1:0 | 1:4 | 2:0 |
7 | AKS Niwka Sosnowiec | 0:1 | 0:1 | 4:2 | 1:2 | 3:0 | 1:1 | - | 1:0 | 1:0 | 3:1 | 1:2 |
8 | Jedność Myszków | 2:0 | 2:0 | 2:1 | 1:1 | 1:0 | 1:1 | 2:1 | - | 3:0 | 2:1 | 2:2 |
9 | Stal Poręba | 2:0 | 1:1 | 1:2 | 1:2 | 3:0 | 1:0 | 0:0 | 4:1 | - | 2:1 | 2:0 |
10 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 0:2 | 2:1 | 1:3 | 2:1 | 1:2 | 1:0 | 0:0 | 3:1 | 0:1 | - | 4:1 |
11 | Sarmacja Będzin | 1:5 | 0:0 | 1:3 | 1:3 | 3:1 | 2:4 | 2:1 | 2:1 | 1:1 | 2:0 | - |