Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021 | '''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021''' | ||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | ==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | ||
Linia 25: | Linia 24: | ||
| ALIGN=center|35 | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[UKS Sławków]] | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz|Przemsza II Siewierz ]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków|UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
Linia 36: | Linia 44: | ||
| ALIGN=center|37 | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
Linia 126: | Linia 122: | ||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]] (A) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów|Źródło II Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz|Przemsza II Siewierz ]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków|UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gmina Psary |Gmina II Psary ]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|108 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Niegowoniczki 2018]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|} | |||
* Awans do Klasy A Sosnowiec wywalczył Strażak Nowa Wieś | |||
* Niegowoniczki 2018 wycofane po I rundzie. W rundzie wiosennej ich mecze zweryfikowano jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | |||
* mecz Gmina II Psary - JSP Warta Zawiercie nierozegrany | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga11588.html | |||
Aktualna wersja na dzień 11:45, 12 sty 2023
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2020/2021
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strażak Nowa Wieś (A) | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 35 | 14 |
2 | Przemsza II Siewierz | 9 | 21 | 6 | 3 | 0 | 30 | 18 |
3 | UKS Sławków | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 37 | 10 |
4 | Zew Sosnowiec | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 28 | 11 |
5 | Źródło II Kromołów | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 23 | 15 |
6 | Niegowoniczki 2018 | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 26 | 28 |
7 | Łazowianka II Łazy | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 21 | 28 |
8 | KS Giebło | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 19 | 29 |
9 | Gmina II Psary | 8 | 2 | 0 | 2 | 6 | 15 | 29 |
10 | JSP Warta Zawiercie | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 7 | 59 |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strażak Nowa Wieś (A) | 18 | 46 | 15 | 1 | 2 | 90 | 26 |
2 | Źródło II Kromołów | 18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 61 | 29 |
3 | Zew Sosnowiec | 18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 55 | 19 |
4 | Przemsza II Siewierz | 18 | 34 | 10 | 4 | 4 | 60 | 31 |
5 | UKS Sławków | 18 | 33 | 10 | 3 | 5 | 56 | 39 |
6 | Łazowianka II Łazy | 18 | 22 | 6 | 4 | 8 | 43 | 46 |
7 | KS Giebło | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 35 | 58 |
8 | Gmina II Psary | 17 | 10 | 2 | 4 | 11 | 35 | 66 |
9 | JSP Warta Zawiercie | 17 | 3 | 1 | 0 | 16 | 26 | 108 |
10 | Niegowoniczki 2018 | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 26 | 55 |
- Awans do Klasy A Sosnowiec wywalczył Strażak Nowa Wieś
- Niegowoniczki 2018 wycofane po I rundzie. W rundzie wiosennej ich mecze zweryfikowano jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
- mecz Gmina II Psary - JSP Warta Zawiercie nierozegrany
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga11588.html