Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 878: | Linia 878: | ||
| ALIGN=center|25-22 | | ALIGN=center|25-22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
=='''II LIGA ŚLASKA TABELA PO I RUNDZIE'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z | |||
! WIDTH=6%|P | |||
! WIDTH=6%|Sety + | |||
! WIDTH=6%|Sety - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|SPARTAKUS Zabrze | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|ZORZA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec|MKS MOS Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|JKS SMS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Suszec | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|SV MOSiR Zabrze | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS TRÓJKA Mikołów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS Blachownia | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|TKS Tychy | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|MOSiR Łaziska Górne | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | [[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | ||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | ||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 2022/2023]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 2022/2023]] |
Wersja z 09:09, 13 gru 2022
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2022/2023
ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 01.10.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | BAS Białystok | 3 : 0 | 25-22 | 25-19 | 25-23 | - | - |
2 | 08.10.2022 | 17.00 | NIKE Węgrów | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-21 | 25-19 | 21-25 | 16-25 | 11-15 |
3 | 15.10.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SOKÓŁ Mogilno | 3 : 0 | 25-23 | 25-15 | 25-21 | ||
4 | 22.10.2022 przełożony na 06.11.2022 | 17.00 | LEGIONOVIA II Legionowo | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 17-25 | 16-25 | 19-25 | - | - |
5 | 29.10.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | STAL Mielec | 1 : 3 | 23-25 | 25-27 | 31-29 | 14-25 | - |
6 | 05.11.2022 | 16.00 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 26-24 | 25-19 | 20-25 | 21-25 | 13-15 |
7 | 12.11.2022 przełożony na 06.12.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 3 : 0 | 25-15 | 25-10 | 25-10 | - | - |
8 | 19.11.2022 | 17.00 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-15 | 25-20 | 25-23 | - | - |
9 | 26.11.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS I Szczyrk | 3 : 0 | 25-21 | 25-19 | 25-22 | - | - |
10 | 03.12.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SAN-PAJDA Jarosław | 3 : 1 | 25-20 | 21-25 | 25-21 | 25-19 | - |
11 | 10.12.2022 | 16.00 | KARPATY Krosno | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 21-25 | 16-25 | 22-25 | - | - |
12 | 17.12.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | ' | |||||
13 | 07.01.2023 | GKS WIEŻYCA Stężyca | Płomień Sosnowiec | ' | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | ||||||||
2 | |||||||||
3 | |||||||||
4 | |||||||||
5 | |||||||||
6 | |||||||||
7 | |||||||||
8 | |||||||||
9 | |||||||||
10 | |||||||||
11 | |||||||||
12 | |||||||||
13 | |||||||||
14 |
GRAND PRIX PLS
Turniej Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki rozegrany w Warszawie w dniach 22-25 sierpnia 2022 z udziałem 12 zespołów Ekstraklasy oraz 3 drużyn I ligi. Turniej rozgrywano na piasku, do 2 wygranych setów w meczu.Runda | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I | 22.08.2022 | - | Płomień Sosnowiec | wolny los | - | - | - | - |
II | 23.08.2022 | 15.15 | Płomień Sosnowiec | CHEMIK Police (Mistrz Polski) | 1 : 2 | 25-23 | 20-25 | 12-15 |
III | 24.08.2022 | 10.15 | UNI Opole (Ekstraklasa) | Płomień Sosnowiec | 0 : 2 | 13-25 | 21-25 | - |
IV | 24.08.2022 | 16.30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | 0 : 2 | 12-25 | 19-25 | - |
1/4 finału | 25.08.2022 | 11.00 | ŁKS Łódź (Ekstraklasa) | Płomień Sosnowiec | 0 : 2 | 17-25 | 24-26 | - |
Półfinał | 25.08.2022 | 13.30 | CHEMIK Police (Mistrz Polski) | Płomień Sosnowiec | 2 : 1 | 25-14 | 23-25 | 15-9 |
O III miejsce | 25.08.2022 | 16.00 | Płomień Sosnowiec | MKS Kalisz (Ekstraklasa) | 1 : 2 | 21-25 | 26-24 | 9-15 |
PUCHAR POLSKI
(OD II RUNDY)Runda | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II | 26.10.2022 | 18.00 | Płomień Sosnowiec | NIKE Węgrów | 3 : 0 | 25-18 | 25-19 | 25-18 | - | - |
1/8 finału | 22.11.2022 | 19.30 | Płomień Sosnowiec | RADOMKA Radom (ekstraklasa) | 0 : 3 | 19-25 | 17-25 | 13-25 | - | - |
MECZE SPARINGOWE
Zawody | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turniej Wieliczka | 03.09.2022 | 11.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 2 : 1 | - | - | - | - | - |
Turniej Wieliczka | 03.09.2022 | 13.00 | TJ SOKOL Sternberk (Czechy) | Płomień Sosnowiec | 1 : 2 | - | - | - | - | - |
Sparing Milowice | 07.09.2022 | 18.15 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 3 : 1 | 25-21 | 25-20 | 22-25 | 25-22 | - |
Turniej Częstochowa | 10.09.2022 | 15.30 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 14-25 | 25-20 | 25-20 | 25-12 | - |
Turniej Częstochowa | 11.09.2022 | 11.00 | TJ Ostrava (Czechy) | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 19-25 | 25-27 | 23-25 | - | - |
Turniej Milowice | 16.09.2022 | 17.00 | MKS Imielin | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25-22 | 25-27 | 19-25 | 21-25 | - |
Turniej Milowice | 17.09.2022 | 13.00 | Płomień Sosnowiec | Częstochowianka Częstochowa | 1 : 2 | 23-25 | 21-25 | 25-23 | - | - |
Turniej Milowice | 17.09.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Engelholms Volley (Szwecja) | 3 : 0 | 25-20 | 25-22 | 25-17 | - | - |
Turniej Łaziska Górne | 24.09.2022 | 10.00 | Płomień Sosnowiec | MKS Imielin | 3 : 0 | 28-26 | 25-11 | 15-8 | - | - |
Turniej Łaziska Górne | 24.09.2022 | 11.15 | Płomień Sosnowiec | POLONIA Łaziska Górne | 3 : 0 | 25-18 | 25-16 | 15-8 | - | - |
Turniej Łaziska Górne | 24.09.2022 | 14.00 | Płomień Sosnowiec | UKS SARI Żory | 3 : 0 | 25-? | 25-? | 15-? | - | - |
Sparing Milowice | 28.09.2022 | 19.00 | Płomień Sosnowiec | TJ SOKOL Frydek-Mistek (Czechy) | 3 : 1 | 25-21 | 25-22 | 25-14 | 20-25 | - |
SKŁAD DRUŻYNY SEZON 2022/2023
Numer | Imię i nazwisko | pozycja | poprzedni klub 2021/2022 |
16 | Kamila ŚMIETANA | rozgrywająca | SILESIA VOLLEY Mysłowice |
7 | Paulina WIŚNIEWSKA | libero | TOMASOVIA Tomaszów Lubelski |
6 | Monika GŁODZIŃSKA | atakująca | Płomień Sosnowiec |
12 | Wiktoria NOWAK | środkowa | Płomień Sosnowiec |
1 | Martyna KŁODA | przyjmująca | Rote Raben Vilsbiburg (Niemcy) |
4 | Łucja LASKOWSKA | środkowa | LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
21 | Karolina NATANEK | atakująca | SPS Panki |
2 | Olga SAMUL | libero | STAL Mielec |
11 | Aleksandra DEPTUCH | przyjmująca | LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
5 | Emilia KACZMARZYK | środkowa | SPARTA Warszawa |
12 | Marta DĄBROWSKA | przyjmująca | KARPATY Krosno |
10 | Oliwia LASZCZYK | przyjmująca | LIBERO Aleksandrów Łódzki |
6 | Ksenia KUREROVA (Kazachstan) | rozgrywająca | Skenderbeu (Albania) |
3 | Aleksandra Wróbel | przyjmująca | MKS Dwójka Zawiercie |
Krzysztof ZABIELNY | trener | Płomień Sosnowiec | |
Michał BIERNACKI | asystent trenera | Płomień Sosnowiec | |
Maciej JURCZAK | fizjoterapeuta | Płomień Sosnowiec |
MKS MOS PŁOMIEŃ
ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA ŚLĄSKA KOBIET (6 szczebel rozgrywek)
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08.10.2022 | 17.00 | JKS SMS Jastrzębie Zdrój | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 22-25 | 23-25 | 20-25 | - | - |
2 | 15.10.2022 | 16.00 | MKS MOS Płomień Sosnowiec | MOSiR Łaziska Górne | 3 : 0 | 25-12 | 25-10 | 25-14 | - | - |
3 | 23.10.2022 | 11.00 | UKS Suszec | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25-19 | 24-26 | 23-25 | 22-25 | - |
4 | 29.10.2022 | 17.00 | UKS Blachownia | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 23-25 | 20-25 | 19-25 | - | - |
5 | 05.11.2022 | 16.00 | MKS MOS Płomień Sosnowiec | MOSiR Zabrze | 3 : 1 | 25-19 | 16-25 | 25-21 | 26-24 | - |
6 | 19.11.2022 | 17.00 | TKS Tychy | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 22-25 | 25-20 | 20-25 | 26-24 | 3-15 |
7 | 26.11.2022 | 17.00 | ZORZA Wodzisław Śląski | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-16 | 25-10 | 25-16 | - | - |
8 | 03.12.2022 | 18.00 | UKS TRÓJKA Mikołów | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25-22 | 18-25 | 7-25 | 29-31 | - |
9 | 10.12.2022 | 16.00 | SPARTAKUS Zabrze | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-18 | 25-17 | 23-25 | 25-22 | - |
II LIGA ŚLASKA TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPARTAKUS Zabrze | 9 | 25 | 8 | 1 | 26 | 7 |
2 | ZORZA Wodzisław Śląski | 9 | 24 | 8 | 1 | 25 | 4 |
3 | MKS MOS Płomień Sosnowiec | 9 | 20 | 7 | 2 | 22 | 11 |
4 | JKS SMS Jastrzębie | 9 | 17 | 6 | 3 | 19 | 13 |
5 | UKS Suszec | 9 | 14 | 5 | 4 | 19 | 17 |
6 | SV MOSiR Zabrze | 8 | 10 | 4 | 4 | 14 | 16 |
7 | UKS TRÓJKA Mikołów | 9 | 7 | 2 | 7 | 12 | 23 |
8 | UKS Blachownia | 8 | 7 | 2 | 6 | 10 | 21 |
9 | TKS Tychy | 8 | 5 | 1 | 7 | 10 | 21 |
10 | MOSiR Łaziska Górne | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 24 |