Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 569: | Linia 569: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|Kamila ŚMIETANA | | ALIGN=center|Kamila ŚMIETANA | ||
| ALIGN=center|rozgrywająca | | ALIGN=center|rozgrywająca | ||
| ALIGN=center|SILESIA VOLLEY Mysłowice | | ALIGN=center|SILESIA VOLLEY Mysłowice | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|Paulina WIŚNIEWSKA | | ALIGN=center|Paulina WIŚNIEWSKA | ||
| ALIGN=center|libero | | ALIGN=center|libero | ||
Linia 594: | Linia 594: | ||
| ALIGN=center|Rote Raben Vilsbiburg (Niemcy) | | ALIGN=center|Rote Raben Vilsbiburg (Niemcy) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|Łucja LASKOWSKA | | ALIGN=center|Łucja LASKOWSKA | ||
| ALIGN=center|środkowa | | ALIGN=center|środkowa | ||
Linia 604: | Linia 604: | ||
| ALIGN=center|SPS Panki | | ALIGN=center|SPS Panki | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|Olga SAMUL | | ALIGN=center|Olga SAMUL | ||
| ALIGN=center|libero | | ALIGN=center|libero | ||
| ALIGN=center|STAL Mielec | | ALIGN=center|STAL Mielec | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|Aleksandra DEPTUCH | | ALIGN=center|Aleksandra DEPTUCH | ||
| ALIGN=center|przyjmująca | | ALIGN=center|przyjmująca | ||
Linia 629: | Linia 629: | ||
| ALIGN=center|LIBERO Aleksandrów Łódzki | | ALIGN=center|LIBERO Aleksandrów Łódzki | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|Ksenia KUREROVA (Kazachstan) | | ALIGN=center|Ksenia KUREROVA (Kazachstan) | ||
| ALIGN=center|rozgrywająca | | ALIGN=center|rozgrywająca |
Wersja z 12:32, 11 wrz 2022
Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2022/2023
ROZGRYWKI LIGOWE - I LIGA KOBIET
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 01.10.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | BAS Białystok | ' | |||||
2 | 08.10.2022 | NIKE Węgrów | Płomień Sosnowiec | ' | - | |||||
3 | 15.10.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SOKÓŁ Mogilno | ' | |||||
4 | 22.10.2022 | LEGIONOVIA II Legionowo | Płomień Sosnowiec | ' | - | |||||
5 | 29.10.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | STAL Mielec | ' | |||||
6 | 05.11.2022 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | ' | - | |||||
7 | 12.11.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | ' | |||||
8 | 19.11.2022 | ENERGETYK Poznań | Płomień Sosnowiec | ' | - | |||||
9 | 26.11.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS I Szczyrk | ' | |||||
10 | 03.12.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SAN-PAJDA Jarosław | ' | |||||
11 | 10.12.2022 | KARPATY Krosno | Płomień Sosnowiec | ' | - | |||||
12 | 17.12.2022 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | ' | |||||
13 | 07.01.2023 | GKS WIEŻYCA Stężyca | Płomień Sosnowiec | ' | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | ||||||||
2 | |||||||||
3 | |||||||||
4 | |||||||||
5 | |||||||||
6 | |||||||||
7 | |||||||||
8 | |||||||||
9 | |||||||||
10 | |||||||||
11 | |||||||||
12 | |||||||||
13 | |||||||||
14 |
GRAND PRIX PLS
Turniej Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki rozegrany w Warszawie w dniach 22-25 sierpnia 2022 z udziałem 12 zespołów Ekstraklasy oraz 3 drużyn I ligi. Turniej rozgrywano na piasku, do 2 wygranych setów w meczu.Runda | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I | 22.08.2022 | - | Płomień Sosnowiec | wolny los | - | - | - | - |
II | 23.08.2022 | 15.15 | Płomień Sosnowiec | CHEMIK Police (Mistrz Polski) | 1 : 2 | 25-23 | 20-25 | 12-15 |
III | 24.08.2022 | 10.15 | UNI Opole (Ekstraklasa) | Płomień Sosnowiec | 0 : 2 | 13-25 | 21-25 | - |
IV | 24.08.2022 | 16.30 | LOS Nowy Dwór Mazowiecki | Płomień Sosnowiec | 0 : 2 | 12-25 | 19-25 | - |
1/4 finału | 25.08.2022 | 11.00 | ŁKS Łódź (Ekstraklasa) | Płomień Sosnowiec | 0 : 2 | 17-25 | 24-26 | - |
Półfinał | 25.08.2022 | 13.30 | CHEMIK Police (Mistrz Polski) | Płomień Sosnowiec | 2 : 1 | 25-14 | 23-25 | 15-9 |
O III miejsce | 25.08.2022 | 16.00 | Płomień Sosnowiec | MKS Kalisz (Ekstraklasa) | 1 : 2 | 21-25 | 26-24 | 9-15 |
PUCHAR POLSKI
(OD II RUNDY)Runda | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
II | Płomień Sosnowiec | ' | - | - |
MECZE SPARINGOWE
Zawody | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turniej Wieliczka | 03.09.2022 | 11.00 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 2 : 1 | - | - | - | - | - |
Turniej Wieliczka | 03.09.2022 | 13.00 | TJ SOKOL Sternberk (Czechy) | Płomień Sosnowiec | 1 : 2 | - | - | - | - | - |
Sparing Milowice | 07.09.2022 | 18.15 | Płomień Sosnowiec | SOLNA Wieliczka | 3 : 1 | 25-21 | 25-20 | 22-25 | 25-22 | - |
Turniej Częstochowa | 10.09.2022 | 15.30 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 14-25 | 25-20 | 25-20 | 25-12 | - |
Turniej Częstochowa | 11.09.2022 | 11.00 | TJ Ostrava (Czechy) | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 19-25 | 25-27 | 23-25 | - | - |
SKŁAD DRUŻYNY SEZON 2022/2023
Numer | Imię i nazwisko | pozycja | poprzedni klub 2021/2022 |
16 | Kamila ŚMIETANA | rozgrywająca | SILESIA VOLLEY Mysłowice |
7 | Paulina WIŚNIEWSKA | libero | TOMASOVIA Tomaszów Lubelski |
6 | Monika GŁODZIŃSKA | atakująca | Płomień Sosnowiec |
12 | Wiktoria NOWAK | środkowa | Płomień Sosnowiec |
Martyna KŁODA | przyjmująca | Rote Raben Vilsbiburg (Niemcy) | |
4 | Łucja LASKOWSKA | środkowa | LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
Karolina NATANEK | atakująca | SPS Panki | |
2 | Olga SAMUL | libero | STAL Mielec |
11 | Aleksandra DEPTUCH | przyjmująca | LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
Emilia KACZMARZYK | środkowa | SPARTA Warszawa | |
Marta DĄBROWSKA | przyjmująca | KARPATY Krosno | |
Oliwia LASZCZYK | przyjmująca | LIBERO Aleksandrów Łódzki | |
6 | Ksenia KUREROVA (Kazachstan) | rozgrywająca | Skenderbeu (Albania) |
Krzysztof ZABIELNY | trener | Płomień Sosnowiec | |
Michał BIERNACKI | asystent trenera | Płomień Sosnowiec | |
Maciej JURCZAK | fizjoterapeuta | Płomień Sosnowiec |