Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 32) 09.05.2022: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 56: | Linia 56: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 32 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 69: | Linia 69: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (:) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:4 ''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[8 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | ||
| ALIGN=center|''' 1:3 ''' (0:2) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[8 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[8 maja]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:2 ''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 32 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 147: | Linia 148: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|RESOVIA | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 11:38, 16 cze 2022
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 3:3 (3:1) |
---|
Sezon 2021/2022 – I Liga - Kolejka 32: 9 maja 2022 (poniedziałek, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa) - Filip Sierant (Warszawa), Dominik Wrona (Kielce). Techniczny: Piotr Rzucidło (Warszawa). VAR: Jarosław Przybył (Kluczbork), AVAR: Dawid Golis (Skierniewice) 0:1 Jakub Zych 18' |
1. Michał Gliwa
77. Dominik Jończy 51'
13. Vedran Dalić
44. Mateusz Bodzioch
16. Dawid Ryndak (83' 28. Filip Borowski)
21. Nikolas Korzeniecki (83' 96. Wojciech Szumilas)
99. Mykyta Peterman (67' 6.João Oliveira)
94. Dawid Gojny
10. Maksymilian Banaszewski (67' 7. Patryk Bryła 76')
32. Kacper Smoleń (1' 9. Szymon Sobczak)
8. Szymon Pawłowski
Trener: Artur Skowronek
31. Dawid Pietrzkiewicz
70. Łukasz Kosakiewicz
5. Dawid Szufryn (25' 4. Kornal Osyra 45+2')
24. Kamil Słaby 12'
17. Tomasz Nawotka 64'
23. Jakub Zych (77' 9. Błażej Szczepanek)
6. Maissa Fall
15. Gershon Koffie
33. Bartłomiej Kasprzak (46' 16. Michał Walski)
27. Damian Chmiel (77' 21. Sebastian Rudol)
29. Łukasz Zjawiński (46' 18. Swetosław Dikow)
Trener: Dariusz Dudek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz |
POZOSTAŁE MECZE 32 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 6 maja 2022 | Skra Częstochowa | Stomil Olsztyn | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 6 maja 2022 | Odra Opole | Korona Kielce | 3:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 7 maja 2022 | GKS Tychy | Puszcza Niepołomice | 3:1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 7 maja 2022 | GKS Katowice | GKS 1962 Jastrzębie | 3:1 (:) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 7 maja 2022 | Widzew Łódź | Resovia | 1:4 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 8 maja 2022 | Chrobry Głogów | Podbeskidzie Bielskio-Biała | 1:3 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 8 maja 2022 | Górnik Polkowice | ŁKS Łódź | 3:1 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 32 | 8 maja 2022 | Arka Gdynia | Miedź Legnica | 0:2 (0:1) |
TABELA PO 32 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica | 32 | 71 | 21 | 8 | 3 | 54 | 22 |
2 | Widzew Łódź | 32 | 59 | 17 | 8 | 7 | 51 | 36 |
3 | Arka Gdynia | 32 | 57 | 18 | 3 | 11 | 59 | 37 |
4 | Korona Kielce | 32 | 55 | 15 | 10 | 7 | 44 | 34 |
5 | Odra Opole | 32 | 48 | 13 | 9 | 10 | 47 | 43 |
6 | Chrobry Głogów | 32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 39 | 34 |
7 | Sandecja Nowy Sącz | 32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 38 | 34 |
8 | ŁKS Łódź | 32 | 45 | 12 | 9 | 11 | 33 | 31 |
9 | Podbeskidzie Bielskio-Biała (s) | 32 | 44 | 11 | 11 | 10 | 46 | 38 |
10 | GKS Tychy | 32 | 43 | 11 | 10 | 11 | 34 | 37 |
11 | RESOVIA | 32 | 41 | 10 | 11 | 10 | 39 | 36 |
12 | GKS Katowice (b) | 32 | 40 | 9 | 13 | 10 | 40 | 46 |
13 | Skra Częstochowa (b) | 32 | 37 | 8 | 13 | 11 | 26 | 38 |
14 | Zagłębie Sosnowiec | 32 | 35 | 8 | 11 | 13 | 41 | 44 |
15 | Puszcza Niepołomice | 32 | 34 | 9 | 7 | 16 | 39 | 48 |
16 | Stomil Olsztyn | 32 | 31 | 9 | 4 | 19 | 31 | 52 |
17 | Górnik Polkowice (b) | 32 | 26 | 4 | 14 | 14 | 29 | 53 |
18 | GKS 1962 Jastrzębie | 32 | 21 | 4 | 9 | 19 | 28 | 55 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK