Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 18) 20.11.2021: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 4: | Linia 4: | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Sezon 2021/2022]] – I Liga - Kolejka 18: [[20 listopada]] [[2021]] ( | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Sezon 2021/2022]] – I Liga - Kolejka 18: [[20 listopada]] [[2021]] (sobota, godz. 12:40), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: Sebastian Krasny - Jakub Ślusarski, Marcin Ciepły (Kraków). Techniczny: Leszek Lewandowski (Zabrze). VAR: Jacek Małyszek (Lublin), AVAR: Krzysztof Myrmus (Bielsko-Biała) | Sędziowie: Sebastian Krasny - Jakub Ślusarski, Marcin Ciepły (Kraków). Techniczny: Leszek Lewandowski (Zabrze). VAR: Jacek Małyszek (Lublin), AVAR: Krzysztof Myrmus (Bielsko-Biała) | ||
----- | ----- | ||
{{gol}} ''' | {{gol}} ''' 1: 0''' [[Szymon Sobczak]] 24'<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
12. [[Kamil Bielikow]] | 12. [[Kamil Bielikow]]<br> | ||
77. [[Dominik Jończy]] | 77. [[Dominik Jończy]]<br> | ||
13. [[Vedran Dalić]] {{Zk}}69' (81' 18. Lukáš Ďuriška) | 13. [[Vedran Dalić]] {{Zk}}69' (81' 18. [[Lukáš Ďuriška]])<br> | ||
11. [[Wojciech Kamiński]] | 11. [[Wojciech Kamiński]]<br> | ||
16. [[Dawid Ryndak]] | 16. [[Dawid Ryndak]]<br> | ||
28. [[Maciej Ambrosiewicz]] | 28. [[Maciej Ambrosiewicz]]<br> | ||
6. [[João Oliveira]] {{Zk}}85' | 6. [[João Oliveira]] {{Zk}}85'<br> | ||
94. [[Dawid Gojny]] | 94. [[Dawid Gojny]]<br> | ||
8. [[Szymon Pawłowski]] {{Zk}}69' (75' 7. Patryk Bryła {{Zk}}88') | 8. [[Szymon Pawłowski]] {{Zk}}69' (75' 7. [[Patryk Bryła]] {{Zk}}88')<br> | ||
9. [[Szymon Sobczak]] (88' 67. Alex Tanque) | 9. [[Szymon Sobczak]] (88' 67. [[Alex Tanque]])<br> | ||
10. [[Maksymilian Banaszewski]] (88' 22. Quentin Seedorf) | 10. [[Maksymilian Banaszewski]] (88' 22. [[Quentin Seedorf]])<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Artur Skowronek]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|'''ARKA GDYNIA''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|'''ARKA GDYNIA''']] | ||
----- | ----- | ||
22. Daniel Kajzer | 22. Daniel Kajzer<br> | ||
18. Paweł Sasin {{Zk}}42' (46' 14. Luis Valcarce) | 18. Paweł Sasin {{Zk}}42' (46' 14. Luis Valcarce)<br> | ||
29. Michał Marcjanik {{Zk}}35' | 29. Michał Marcjanik {{Zk}}35'<br> | ||
4. Martin Dobrotka {{Zk}}71' | 4. Martin Dobrotka {{Zk}}71'<br> | ||
17. Fabian Hiszpański | 17. Fabian Hiszpański<br> | ||
9. Artur Siemaszko (46' 19. Olaf Kobacki) | 9. Artur Siemaszko (46' 19. Olaf Kobacki)<br> | ||
6. Sebastian Milewski | 6. Sebastian Milewski<br> | ||
36. Michał Bednarski (56' 8. Marcus Vinicius {{Zk}}69') | 36. Michał Bednarski (56' 8. Marcus Vinicius {{Zk}}69')<br> | ||
11. Hubert Adamczyk (46' 10. Christian Aleman) | 11. Hubert Adamczyk (46' 10. Christian Aleman)<br> | ||
37. Mateusz Stępień | 37. Mateusz Stępień<br> | ||
39. Maciej Rosołek (80' 68. Karol Czubak) | 39. Maciej Rosołek (80' 68. Karol Czubak)<br> | ||
----- | ----- | ||
Trener: Ryszard Tarasiewicz | Trener: Ryszard Tarasiewicz | ||
Linia 52: | Linia 52: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 18 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 65: | Linia 65: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:4 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[20 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 4:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[21 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[21 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[22 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[1 grudnia]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 2:2 ''' (1:2) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 18 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 143: | Linia 143: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 13:45, 6 cze 2022
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 1:0 (1:0) |
---|
Sezon 2021/2022 – I Liga - Kolejka 18: 20 listopada 2021 (sobota, godz. 12:40), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Sebastian Krasny - Jakub Ślusarski, Marcin Ciepły (Kraków). Techniczny: Leszek Lewandowski (Zabrze). VAR: Jacek Małyszek (Lublin), AVAR: Krzysztof Myrmus (Bielsko-Biała) 1: 0 Szymon Sobczak 24' |
12. Kamil Bielikow
77. Dominik Jończy
13. Vedran Dalić 69' (81' 18. Lukáš Ďuriška)
11. Wojciech Kamiński
16. Dawid Ryndak
28. Maciej Ambrosiewicz
6. João Oliveira 85'
94. Dawid Gojny
8. Szymon Pawłowski 69' (75' 7. Patryk Bryła 88')
9. Szymon Sobczak (88' 67. Alex Tanque)
10. Maksymilian Banaszewski (88' 22. Quentin Seedorf)
Trener: Artur Skowronek
22. Daniel Kajzer
18. Paweł Sasin 42' (46' 14. Luis Valcarce)
29. Michał Marcjanik 35'
4. Martin Dobrotka 71'
17. Fabian Hiszpański
9. Artur Siemaszko (46' 19. Olaf Kobacki)
6. Sebastian Milewski
36. Michał Bednarski (56' 8. Marcus Vinicius 69')
11. Hubert Adamczyk (46' 10. Christian Aleman)
37. Mateusz Stępień
39. Maciej Rosołek (80' 68. Karol Czubak)
Trener: Ryszard Tarasiewicz
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia |
POZOSTAŁE MECZE 18 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 19 listopada 2021 | Puszcza Niepołomice | GKS 1962 Jastrzębie | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 19 listopada 2021 | Miedź Legnica | Odra Opole | 2:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 20 listopada 2021 | Skra Częstochowa | Korona Kielce | 1:4 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 20 listopada 2021 | Podbeskidzie Bielskio-Biała | Górnik Polkowice | 4:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 21 listopada 2021 | Chrobry Głogów | Stomil Olsztyn | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 21 listopada 2021 | ŁKS Łódź | GKS Tychy | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 22 listopada 2021 | Sandecja Nowy Sącz | Widzew Łódź | 2:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 18 | 1 grudnia 2021 | Resovia | GKS Tychy | 2:2 (1:2) |
TABELA PO 18 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica | 18 | 38 | 11 | 5 | 2 | 31 | 13 |
2 | Widzew Łódź | 18 | 35 | 10 | 5 | 3 | 32 | 19 |
3 | Korona Kielce | 18 | 32 | 9 | 5 | 4 | 23 | 14 |
4 | Podbeskidzie Bielskio-Biała (s) | 18 | 31 | 9 | 4 | 5 | 33 | 21 |
5 | GKS Tychy | 18 | 30 | 8 | 6 | 4 | 21 | 18 |
6 | Sandecja Nowy Sącz | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 22 | 18 |
7 | ŁKS Łódź | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 22 | 19 |
8 | Skra Częstochowa (b) | 18 | 26 | 7 | 5 | 6 | 13 | 18 |
9 | Arka Gdynia | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 25 | 18 |
10 | Odra Opole | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 25 | 26 |
11 | Chrobry Głogów | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 21 | 18 |
12 | Resovia | 18 | 21 | 5 | 6 | 7 | 20 | 22 |
13 | GKS Katowice (b) | 18 | 20 | 4 | 8 | 6 | 21 | 29 |
14 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 20 | 27 |
15 | Stomil Olsztyn | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 21 | 29 |
16 | Puszcza Niepołomice | 18 | 16 | 4 | 4 | 10 | 16 | 26 |
17 | GKS 1962 Jastrzębie | 18 | 13 | 2 | 7 | 9 | 15 | 31 |
18 | Górnik Polkowice (b) | 18 | 12 | 1 | 9 | 8 | 16 | 31 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK