JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2021/2022: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 186: | Linia 186: | ||
| ALIGN=center|810 | | ALIGN=center|810 | ||
| ALIGN=center|691 | | ALIGN=center|691 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|745 | |||
| ALIGN=center|689 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|ARKA Gdynia | | ALIGN=LEFT|ARKA Gdynia | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
Linia 198: | Linia 206: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|ŚLĘZA Wrocław | | ALIGN=LEFT|ŚLĘZA Wrocław | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
Linia 206: | Linia 214: | ||
| ALIGN=center|770 | | ALIGN=center|770 | ||
| ALIGN=center|715 | | ALIGN=center|715 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Warszawa | | ALIGN=LEFT|POLONIA Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|766 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|768 | ||
|- | |- | ||
Linia 333: | Linia 331: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|02.01.2022 | | ALIGN=center|02.01.2022, II termin 16.02.2022 | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|ARKA Gdynia | | ALIGN=center|ARKA Gdynia | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''86 : 71''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25-14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16-19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|08.01.2022 | | ALIGN=center|08.01.2022, II termin 29.01.2022 | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|POLONIA Warszawa | | ALIGN=center|POLONIA Warszawa | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''89 : 79''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22-23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29-14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19-19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19-23 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 371: | Linia 369: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22.01.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.30 | ||
| ALIGN=center|BASKET 25 Bydgoszcz | | ALIGN=center|BASKET 25 Bydgoszcz | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''78 : 73''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19-20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21-11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26-18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|05.02.2022 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | ||
Linia 396: | Linia 394: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.02.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|ŚLĘZA Wrocław | | ALIGN=center|ŚLĘZA Wrocław | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''81 : 78''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23-15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23-20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20-24 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19.02.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|GTK Gdynia | | ALIGN=center|GTK Gdynia | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''74 : 59''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19-18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23-13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16-16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16-12 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27.02.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | | ALIGN=center|AZS UMCS Lublin | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''93 : 69''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30-15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19-17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21-15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23-22 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|06.03.2022 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|AZS Toruń | | ALIGN=center|AZS Toruń | ||
| ALIGN=center|''' : ''' | | ALIGN=center|'''53 : 58''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19-16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14-9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16-15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4-18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z (3) | |||
! WIDTH=7%|P (0) | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|BC Polkowice | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1728 | |||
| ALIGN=center|1255 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UMCS Lublin | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1532 | |||
| ALIGN=center|1326 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|ARKA Gdynia | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1623 | |||
| ALIGN=center|1241 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Gorzów Wlkp | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1532 | |||
| ALIGN=center|1421 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ŚLĘZA Wrocław | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1451 | |||
| ALIGN=center|1470 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|BASKET 25 Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1458 | |||
| ALIGN=center|1453 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1508 | |||
| ALIGN=center|1571 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|1505 | |||
| ALIGN=center|1598 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS POLITECHNIKA Poznań | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|1340 | |||
| ALIGN=center|1599 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Toruń | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|1261 | |||
| ALIGN=center|1640 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|GTK Gdynia | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|1172 | |||
| ALIGN=center|1536 | |||
|} | |||
=PLAY OFF= | |||
==RUNDA I O MIEJSCA 1-8 (DO 3 ZWYCIĘSTW)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|MECZ | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=19%|gospodarze | |||
! WIDTH=19%|goście | |||
! WIDTH=7%|wynik | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|X | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|12.03.2022 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|BC Polkowice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''93 : 69''' | |||
| ALIGN=center|26-16 | |||
| ALIGN=center|24-23 | |||
| ALIGN=center|22-10 | |||
| ALIGN=center|21-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|13.03.2022 | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|BC Polkowice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''117 : 81''' | |||
| ALIGN=center|27-24 | |||
| ALIGN=center|31-18 | |||
| ALIGN=center|31-18 | |||
| ALIGN=center|28-21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|19.03.2022 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|CTL Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|BC Polkowice | |||
| ALIGN=center|'''79 : 87''' | |||
| ALIGN=center|23-24 | |||
| ALIGN=center|16-24 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|23-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 18:11, 19 mar 2022
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2021/2022
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 03.10.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | AZS POLITECHNIKA Poznań | 84 : 83 | 22:22 | 24:20 | 23:19 | 15:22 | - |
2 | 09.10.2021 | 18.00 | BC Polkowice | CTL Zagłębie Sosnowiec | 95 : 63 | 31:18 | 23:11 | 18:23 | 23:11 | - |
3 | 16.10.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | ARKA Gdynia | 87 : 74 | 26:16 | 20:25 | 20:18 | 21:15 | - |
4 | 23.10.2021 | 14.00 | POLONIA Warszawa | CTL Zagłębie Sosnowiec | 92 : 88 | 24:31 | 28:14 | 16:16 | 24:27 | - |
5 | 31.10.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | AZS Gorzów Wielkopolski | 62 : 85 | 24:29 | 15:21 | 2:17 | 21:18 | - |
6 | 06.11.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | BASKET 25 Bydgoszcz | 75 : 83 | 22:19 | 14:21 | 19:20 | 20:23 | - |
7 | 20.11.2021 | - | CTL Zagłębie Sosnowiec | pauza | - | - | - | - | - | - |
8 | 27.11.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | ŚLĘZA Wrocław | 73 : 77 | 19:13 | 19:24 | 19:26 | 16:14 | - |
9 | 04.12.2021 | 17.00 | GTK Gdynia | CTL Zagłębie Sosnowiec | 71 : 82 | 17:16 | 18:27 | 16:23 | 20:16 | - |
10 | 11.12.2021 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | AZS UMCS Lublin | 89 : 86 | 15:18 | 21:13 | 13:30 | 26:14 | 14:11 |
11 | 18.12.2021 | 18.00 | AZS Toruń | CTL Zagłębie Sosnowiec | 73 : 76 | 7:25 | 23:14 | 19:16 | 24:21 | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Polkowice | 10 | 18 | 8 | 2 | 810 | 691 |
2 | AZS UMCS Lublin | 10 | 18 | 8 | 2 | 745 | 689 |
3 | ARKA Gdynia | 10 | 17 | 7 | 3 | 820 | 627 |
4 | ŚLĘZA Wrocław | 10 | 17 | 7 | 3 | 770 | 715 |
5 | POLONIA Warszawa | 10 | 16 | 6 | 4 | 766 | 768 |
6 | AZS Gorzów Wlkp | 10 | 15 | 5 | 5 | 736 | 722 |
7 | BASKET 25 Bydgoszcz | 10 | 15 | 5 | 5 | 755 | 756 |
8 | CTL Zagłębie Sosnowiec | 10 | 15 | 5 | 5 | 779 | 819 |
9 | AZS POLITECHNIKA Poznań | 10 | 12 | 2 | 8 | 699 | 761 |
10 | AZS Toruń | 10 | 12 | 2 | 8 | 682 | 836 |
11 | GTK Gdynia | 10 | 10 | 0 | 10 | 611 | 789 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 22.12.2021 | 18.00 | AZS POLITECHNIKA Poznań | CTL Zagłębie Sosnowiec | 62 : 78 | 9:25 | 23:11 | 12:26 | 18:16 | - |
13 | 29.12.2021 | 18.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | BC Polkowice | 70 : 96 | 21-17 | 21-15 | 12-34 | 16-30 | - |
14 | 02.01.2022, II termin 16.02.2022 | 17.00 | ARKA Gdynia | CTL Zagłębie Sosnowiec | 86 : 71 | 25-14 | 16-19 | 15-14 | 30-24 | - |
15 | 08.01.2022, II termin 29.01.2022 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | POLONIA Warszawa | 89 : 79 | 22-23 | 29-14 | 19-19 | 19-23 | - |
16 | 15.01.2022 | 18.00 | AZS Gorzów Wielkopolski | CTL Zagłębie Sosnowiec | 87 : 71 | 25-19 | 21-19 | 25-17 | 16-16 | - |
17 | 22.01.2022 | 18.30 | BASKET 25 Bydgoszcz | CTL Zagłębie Sosnowiec | 78 : 73 | 19-20 | 21-11 | 26-18 | 12-24 | - |
18 | 05.02.2022 | - | CTL Zagłębie Sosnowiec | pauza | - | - | - | - | - | - |
19 | 13.02.2022 | 17.00 | ŚLĘZA Wrocław | CTL Zagłębie Sosnowiec | 81 : 78 | 15-19 | 23-15 | 23-20 | 20-24 | - |
20 | 19.02.2022 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | GTK Gdynia | 74 : 59 | 19-18 | 23-13 | 16-16 | 16-12 | - |
21 | 27.02.2022 | 18.00 | AZS UMCS Lublin | CTL Zagłębie Sosnowiec | 93 : 69 | 30-15 | 19-17 | 21-15 | 23-22 | - |
22 | 06.03.2022 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | AZS Toruń | 53 : 58 | 19-16 | 14-9 | 16-15 | 4-18 | - |
TABELA PO RUNDZIE II
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z (3) | P (0) | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Polkowice | 20 | 38 | 18 | 2 | 1728 | 1255 |
2 | AZS UMCS Lublin | 20 | 37 | 17 | 3 | 1532 | 1326 |
3 | ARKA Gdynia | 20 | 34 | 14 | 6 | 1623 | 1241 |
4 | AZS Gorzów Wlkp | 20 | 33 | 13 | 7 | 1532 | 1421 |
5 | ŚLĘZA Wrocław | 20 | 31 | 11 | 9 | 1451 | 1470 |
6 | BASKET 25 Bydgoszcz | 20 | 31 | 11 | 9 | 1458 | 1453 |
7 | POLONIA Warszawa | 20 | 30 | 10 | 10 | 1508 | 1571 |
8 | CTL Zagłębie Sosnowiec | 20 | 28 | 8 | 12 | 1505 | 1598 |
9 | AZS POLITECHNIKA Poznań | 20 | 23 | 3 | 17 | 1340 | 1599 |
10 | AZS Toruń | 20 | 23 | 3 | 17 | 1261 | 1640 |
11 | GTK Gdynia | 20 | 22 | 2 | 18 | 1172 | 1536 |
PLAY OFF
RUNDA I O MIEJSCA 1-8 (DO 3 ZWYCIĘSTW)
MECZ | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12.03.2022 | 18.00 | BC Polkowice | CTL Zagłębie Sosnowiec | 93 : 69 | 26-16 | 24-23 | 22-10 | 21-20 | - |
2 | 13.03.2022 | 18.00 | BC Polkowice | CTL Zagłębie Sosnowiec | 117 : 81 | 27-24 | 31-18 | 31-18 | 28-21 | - |
3 | 19.03.2022 | 17.00 | CTL Zagłębie Sosnowiec | BC Polkowice | 79 : 87 | 23-24 | 16-24 | 17-25 | 23-14 | - |